Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amin canım RABBİM dileyen isteyen herkese tabiki bizlerede versin. o mukaddes duyguyu anneliliği bizede yaşatsın....ben RABBİM e inanıyorum dua ediyorum bitkisel kullanıyoruz inşallah hepimizin çocukları olacak....dün bi arkadaşımızın bugün bi başka yarın sizlerin bigün benimde olacak....buna tüm kalbimle inanaıyorum.....

amin canım inşallah olacak bende inanıyorum alalh yardım etsin bizlere bu yolda sabır versin

günaydın kızlarrr
nasılsınız bakalımmm
kuzucum adet olmadın di mi??
bak bugünde olmazsan yarın test yap noolurr yapmazsan evimiz yakın durakta bekler yapışır yakana zorla yaparım testinikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kayracım canım sesin çıkmıyor hiç sadeec selam verdin canım nasılsın adet olmadın dimi hala belirtin de mi yok?

canım makinaya çamaşır attım sonra su almaya çıktım benim cadı yeğen yapıştı yakama yine bana geldi camları silicem daha perdeleri yıkamam lazım gitmiyo cadı onunla uğraşıyorum canım yadelikafadulden

aminnnnnnnn..........kuzucum RABBıM taşıyamayacağım derdi vermezmiş.bizler bı sınavın içindeyiz bitecek bi gün ama bu sürede sabırlı olup şükredip ve ALLAH ımızı bizleri yaradan büyük RABBıMıZı unutmayacaz....bekliyeceğiz.....ve kavuşaçaz inş....

kızlar bugün rüyamda bi kız çocuğu emziriyodum göğüslerimden bir süt akıyo anlatamam akmasın diye parmağımla kapatıyorum bebeğin ağzına vermeye çalışıyorum oda bi emiyoki çok tatlıydı yaaa

kuzucum daha olmadım karnımdada bi belirti yok bakalım gelir heralde bir iki güne

günaydın kızlarrr
nasılsınız bakalımmm
kuzucum adet olmadın di mi??
bak bugünde olmazsan yarın test yap noolurr yapmazsan evimiz yakın durakta bekler yapışır yakana zorla yaparım testinikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın canım hoşgeldin

senin sorunun ne canım ben ilaç kullanmama rağmen olamadım bakalım bekliyoruz bu arada süt buharı filan tıkanıklık olanlar için iyi geliyor sende öle bişi var mı ki

canım benim ikimizinde hiç bir promlemi yok doktor bile şaşrıyo iki ay puregon die bi iğne kullandım doktor dioki ikiz üçüz olma şansın bile var ama olmuyo işte...süt buharını gezinirken buldum ne işe yardığını bilmiodum yazanların çoğu hamile kalmış....ben hala hasta olmadım benim okadar düzenlidirki 28gün dedimmi olurum geçen ay ilaçlardan dolayı doktor erken olursun demişti dediği gibi oldu sadece bu geçen aya mahsustu test yaptım iki kere negatif pazartesi doktora gitcem hayırlısı bakalım ama hiç bişi hissetmiyom ne göğüslerim şişti ne de kasıklarımda sancı var allah hayırlısını versin.....

evet canım ya baksana diyoki her kadın anneliği hak ediyo benim eşimde problem bende olduğu için boşanalım eşim evlensin o zaman anneliği tadar diyo ne kadar üzüldüm yaaa

ama gördün mü kadında ne kadar sabırlı yani bazen erkeklerde sorun kadında olunca bu kadar sabırlı olmayabilirler hani tamam bütün yolları denerler ama yinede kadından kaynaklı olmuyor ve çocuğu olmasını çok istiyorsa boşanabilirler ama kadınlar hiç sanmıyorum bu yüzden boşanmazlar ordaki kadında anne olmayı çok istiyor ama eşindende vazgeçemiyor hem öle kolaymı evlenmek hemen ondan ayrıl başkasıyla evlen ben ne bilim öle bir teklife gücenirim tamam beni düşünüyordur eşim ama ben ona ait im sonuçta beni nasıl ellere bırakır değilmi allahım böyle durumlarla sınamasın

canım benim ikimizinde hiç bir promlemi yok doktor bile şaşrıyo iki ay puregon die bi iğne kullandım doktor dioki ikiz üçüz olma şansın bile var ama olmuyo işte...süt buharını gezinirken buldum ne işe yardığını bilmiodum yazanların çoğu hamile kalmış....ben hala hasta olmadım benim okadar düzenlidirki 28gün dedimmi olurum geçen ay ilaçlardan dolayı doktor erken olursun demişti dediği gibi oldu sadece bu geçen aya mahsustu test yaptım iki kere negatif pazartesi doktora gitcem hayırlısı bakalım ama hiç bişi hissetmiyom ne göğüslerim şişti ne de kasıklarımda sancı var allah hayırlısını versin.....

canım her insanda hamilelik belirtisi olmak zorunda değil
benim arkadaşımın günü geçti neredeyse iki hafta hiç belirti değişiklik yok die bekledi hep hamile olduğuna ihtimal vermedi en son artık olmayınca test yaptırdı neredeyse 2.ayı bitiyodu hamileliğinin ama hiç belirtisi olmadı. hamileliği boyuncada hiç mile bulantısı aşerme yaşamadı çok rahat bi hamileliği oldu.şimdi 1,5 yaşında oğluşu var :)
seninde öyle olur inşaallahhh:Saruboceq:

kuzunaz daha adet olmamışın canım bende olmadım daha ama özellikle bugün ve yarın adet olurum herhalde ama adet olunca tedaviye başlamaya karar verdim bugün rüyamda dördüz bebeklerim oluyordu.böyle minik minik bende yanlarında yatıyordum 2 tanesi kız diger ikiside erkekti.kızlara annem böyle minik minik bandaj almış onları takmışız ama prematüre oldukları belli böyle minik miniklerdi yani aşılamayı son 1 defa daha deneyecem

canım sebepsiz infertilitelerde doku uyuşmazlığı diye bir şey oluyormuş işte o zaman tüp bebek bile yapılsa spermle yumurta birleşmiyormuş bu anlamda araştırıldımı yani öle olunca mikro yapılması daha uygun gibi geliyor inşallah öle bişi yoktur bu arada neden adet olmadın acaba kullandığın ilaçlar mı düzenini bozdu

canım her insanda hamilelik belirtisi olmak zorunda değil
benim arkadaşımın günü geçti neredeyse iki hafta hiç belirti değişiklik yok die bekledi hep hamile olduğuna ihtimal vermedi en son artık olmayınca test yaptırdı neredeyse 2.ayı bitiyodu hamileliğinin ama hiç belirtisi olmadı. hamileliği boyuncada hiç mile bulantısı aşerme yaşamadı çok rahat bi hamileliği oldu.şimdi 1,5 yaşında oğluşu var :)
seninde öyle olur inşaallahhh:Saruboceq:

bilmiyorumki heveslenmek istemiom ama inşallah diyorum allah bilioya içimi ben ve olmayan herkese nasip eder inşallah...idrarda bişi çıkmadı bakalım kanda neler olcak habr vercem mutlaka:)sağol içim rahatladıhihoyyyt

canım sebepsiz infertilitelerde doku uyuşmazlığı diye bir şey oluyormuş işte o zaman tüp bebek bile yapılsa spermle yumurta birleşmiyormuş bu anlamda araştırıldımı yani öle olunca mikro yapılması daha uygun gibi geliyor inşallah öle bişi yoktur bu arada neden adet olmadın acaba kullandığın ilaçlar mı düzenini bozdu

valla canım ilk senden duydum ama araştırcam merak ettim şimdi.inşallah öyle bişi yokturmafoldumben

kuzunaz daha adet olmamışın canım bende olmadım daha ama özellikle bugün ve yarın adet olurum herhalde ama adet olunca tedaviye başlamaya karar verdim bugün rüyamda dördüz bebeklerim oluyordu.böyle minik minik bende yanlarında yatıyordum 2 tanesi kız diger ikiside erkekti.kızlara annem böyle minik minik bandaj almış onları takmışız ama prematüre oldukları belli böyle minik miniklerdi yani aşılamayı son 1 defa daha deneyecem

iyi bir karar vermişsin canım alalh hayırlara çıkarsın sonucunu inşallah allah yardımcın olsun birde ben adet olsamda bir an evvel tedaviye başlasam

X