Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

eşim akşamları yemek yemiyodu şimdi aradı yemek istiyo neyse buzlukta tavuk vardı bende fırına vereyim bari sebzeli

kızlar bu ay hastalığı geciken ve bekleyen herkes umarım hamiledir bu ay iki üç hamiş haberi alsakta biraz rahatlayıp çalışmaları hızlandırsakhihoyyyt

meraba kızlaaar
Bi ara yazmıştım hatorlar mısınız dualarımda ismi geçenler diye
bi tanesi hamişmiş 01 duygu
çok sevindim
Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin

eşim akşamları yemek yemiyodu şimdi aradı yemek istiyo neyse buzlukta tavuk vardı bende fırına vereyim bari sebzeli

canım bende somon yapacaktım güya ama eşimin abisi kullandı arabayı ve onda kaldı o yüzden balık almaya gidemedim bende tavuk yaptım ben pirzolalık tavukları aldım 4 tane teflon yatay tencereye dizdim üzerine bol domates ve biber doğradım serpiştirdim tuz karabiber az kimyon ve bol kekik atıp ağzını kapatıp hiç dokunmadan pişirdim yağ fina hiç bir şey koymuyorsun tadı bildiğin sac kavurmaya benzior ben tabi en çok domatesle biberinden yiyorum melemen gibi çünki tavuğu o kadar da sevmiyorum eşimin tarafında herkes misafire tavuk yapar iğrendim artık

kızlar bu ay hastalığı geciken ve bekleyen herkes umarım hamiledir bu ay iki üç hamiş haberi alsakta biraz rahatlayıp çalışmaları hızlandırsakhihoyyyt

cyclo progynova kullanmama rağmen adeti gecikenlerden biriyim inşallah rabbim mucizesini göstermiştir ama yoksada inşallah bir an evvel olurumda tedavime başlarım rabbim kimsenin kucağını oş bırakmasın

meraba kızlaaar
Bi ara yazmıştım hatorlar mısınız dualarımda ismi geçenler diye
bi tanesi hamişmiş 01 duygu
çok sevindim
Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin

canım ayçanisada senin dualarındaydı ve hamile kaldı umarım rabbim güzel kalbşne göre verirde duaların sanada döner ceylancım

canım ayçanisada senin dualarındaydı ve hamile kaldı umarım rabbim güzel kalbşne göre verirde duaların sanada döner ceylancım

Amin canım cümlemizinkini rabbim döndersin
bak seninde adın geçtiydi
tiryakın ve kayranında

Ama bu sadece kalpten geçme şeklindeydi
Hani özellikle geçirmedim

herkse kocaman günaydınlar ve kokulu öpücükler....
kızlar bakın size ne yazcam amerikada 14yıl bi kadının çocuğu olmamış yapılan tüp bebekler ve aşılamalarda cabası kadına doktor hergün sakızına yarım çay kaşığı bal ve tarçını çiğnemesini söylemiş erkek ise yatmadan önce 2tatlı kaşığı bal yemiş ve 1ay sonra ikiz bebekleri olmuş zaten biz bu balı bilioduk ama yinede ben çok etkilenidim hasta olur olmaz bende başlıcam inşallah....sizede tavsiye ederim denemekte fayda var:lepi:

kızlar bakın bide ne buldum hergün 1-2gram ezilmiş üzerlik tohumu hergün balla karıştırılarak yenir yada doğrudan suyla içilir yazıyo hamileliği kolaylaştırıomuş inşllah bunuda denicem sizinlede paylaşmak istedim:)

kızlar burda nasıl kocaman kar yağıyo anlatamam .o kadar güzel bi hava varki doyumsuz tarifsiz......rahmetli annenenem derdiki böyle havada her kar tanesini yere bi melek indirir çıkıp dışarda dua edersen melekler duanı ALLAH a iletir ve yalvarırlar senin adına RABBıM duallarını inş. duyar kabl eder...çıkıp çıkıp kapının önüne hepimiz için dua ediyorum...RABBıM inş. dualarımı kabul eder kızlar.....

kızlar aranızda ankrada oturan varmı ?burda istanbul baharat diye biyer varmış adam doktormuş şimdide aktarcılık yapıomuş test sonuçlarınla birlikte gidiyomuşun sana bitkiler veriomuş kişiye ve hastalığına özel bi çok kişi hamile kalmış acaba dedim bende bu alacağım otları gidipte ordanmı alsam hem sormuşta olurum :)
kızlar benim buraya girip sürekli size yamamın nedeni çok rahatlıyorum beni yanlış tanımanızı hiç istemem buraya girince çok rahatlıyorum sanki hepiniz benim yanımdaymışsınız gibi ben hamile kalamadığımı kimseye söylemedim çünkü eğer annemlere söylersem onlarda üzülcek ve her ay beni takip etcekler ben zaten bunu yaşıyorum ve başka birinede yaşatmak hiç istemem onlara bebek istemediğimi söylüyorum benim eşimin bu ikinci evliliği onun bi kızı var 10yaşında birlikte kalıyoruz yani benim kzımda sayılır melisa istemiom bebek diyorum oyüzdende herşeyi sizinle paylaşmak istiorum.belki bu yazdıklarım saçma gelecek size ama sadece niye bukadar çok giripte bişiler sorduğumu merak edrsiniz belki diye yazdım inanaki sizi tanımasamda hepinizi ablam kardeşim olarak görüyorum....

X