Kızlar kürtajdan kac gün sonra adet gördünüz?

Geçmiş olsun cnm. Ben tam 36. günde oldum. ıkincide düzenime geri döndüm sende gireceksindir.

ayy insallah canım pek belirtide yok gelceğine dair karnım cok şiş ve kürtajdan beri hiç inmedi hastalansam incek herhalde gelsede kurtulsam yeniden calışmalara başlamak istiyorum ben

ayy insallah canım pek belirtide yok gelceğine dair karnım cok şiş ve kürtajdan beri hiç inmedi hastalansam incek herhalde gelsede kurtulsam yeniden calışmalara başlamak istiyorum ben

Benim kürtajdan sonra 3-4 ay bütün belirtilerim kalkmıştı bir çok kişidede böyle olmuş ne karnım ağrıdı ne göğsüm dolgunlaşmıştı. Oda zamanla eski haline aldı. Sabırsızlanıyorsun biliyorum ama yinede 2-3 ay beklemekte yarar var.Anca toparlanırsın çünkü. Bu son olsun inşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almak nasip olsun.

bende mayıs ayında düşük nedeni ile kürtaj olmuştum.tam 2 ay sonra ilk adetimi oldum.hiç endişelenme bence

benim 13 haftalık hamileydim ilk hamileliğim yani şimdi tekrar 28 haftalık hamileyim çok şükür.13 haftalıktı ilk bebeğim karnımda ölmüş 8 haftalıkken sonra kanamayla anladık kürtaj oldum tam 41. gün tekrar kanamam geldi yanii 41 gün

X