Kürtajdan 22 gün sonra adet olunur mu ?

kubusnn11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
97
15
24
Merhaba hanımlar ben 1 aralıkta vakumlu kürtaj oldum 1 hafta falan kanamam oldu zaten 1 hafta sonrası kontrole gittim parç falan kalmamış demişti doktor .. dün leke gelmişti bugünde biraz geliyor adet olacağım gibi çok erken değil mi ? Pco var bende birde kürtajdan sonra dinlenemedim ondan olabilir mi ? Kürtaj olanlar bana yardım ederse sevinirim

Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbım þez zaman da yerini doldursun. Döngünün kac gün bilmiyorum benim 28 gün ve 24. Gün adet olmuştum normal yani hatta bence çok iyi 40 45 gün olmayan var.

Size de çok gecmsi Çok günlere takılma kişiden kişiye değişir ve her kürtaj farklı önceki kurtajimda bir hafta kadar lekelenmeden sonra 13gun falan gecti diye hatırlıyorum adet oldum bu sefer de ayın 7sinde kürtaj oldum hala devam eden lekelenmem var gün içinde de örneğin yarım gün birşey yok temiz sonra pedler dolusu kanamam var kontrolum pazartesiydi adet oluyor olabilirsin rutininde bozulmalar olması normal dedi geçmezse tekrardan görüşeceğim bakalım 😒

Size de çok gecmsi Çok günlere takılma kişiden kişiye değişir ve her kürtaj farklı önceki kurtajimda bir hafta kadar lekelenmeden sonra 13gun falan gecti diye hatırlıyorum adet oldum bu sefer de ayın 7sinde kürtaj oldum hala devam eden lekelenmem var gün içinde de örneğin yarım gün birşey yok temiz sonra pedler dolusu kanamam var kontrolum pazartesiydi adet oluyor olabilirsin rutininde bozulmalar olması normal dedi geçmezse tekrardan görüşeceğim bakalım 😒
İnşallah bir an önce düzeliriz ilk defa başıma böyle bir şey geldi umarım bir daha kürtaj olmayız bebişlerimizi alırız 😒🤲🏻

İnşallah bir an önce düzeliriz ilk defa başıma böyle bir şey geldi umarım bir daha kürtaj olmayız bebişlerimizi alırız 😒🤲🏻
Gerçekten kötü bı süreç benim iki oldu ama birbirinden farklı süreçlerdi bu sefer parça şeklinde değil doğurdum sayılır bütün halde gördüm mahvoldum rabbim bir daha göstermesin sağlıcakla nasip etsin inşallah 😒

Hanımlar öncelikle hepinizin başı sagolsun. Ben de 4 aralıkta bebeğimin kalbi durduğu icin kürtaj olmak zorunda kaldım. Beta değerimiz kaç haftada düşüyor acaba?

Merhaba hanımlar ben 1 aralıkta vakumlu kürtaj oldum 1 hafta falan kanamam oldu zaten 1 hafta sonrası kontrole gittim parç falan kalmamış demişti doktor .. dün leke gelmişti bugünde biraz geliyor adet olacağım gibi çok erken değil mi ? Pco var bende birde kürtajdan sonra dinlenemedim ondan olabilir mi ? Kürtaj olanlar bana yardım ederse sevinirim
Merhaba canım bende vakumlu kürtaj oldum 30 kasımda. Parça kaldigi için geçen hafta tekrar islemden geçtim. 2 gün öncede hafif sancim oldu adet oldum sandım bir pedin yarısı doldu bugün yine adet oldum gibi ama adet kanamasindan daha az bende anlam veremedim kürtaj sonrası kanama mi yoksa adet kanımı anlam veremedim inşallah sıkıntı yoktur tam adet oluruz ya

X