batık lekeleri için üroderm

Gulsuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
7
0
39
Arkadaşlar benim bacağımda batıklar oluşuyor.Batıklarımı sıktığım için bacağımda küçük kahverengi lekeler kaldı.Lekeler için doktora gittim. Üroderm %40 emiülsiyojel verdi. Acaba bunu kullananız oldu mu? Kullanan varsa ne kadar sürede sonuç aldı ?

Arkadaşlar benim bacağımda batıklar oluşuyor.Batıklarımı sıktığım için bacağımda küçük kahverengi lekeler kaldı.Lekeler için doktora gittim. Üroderm %40 emiülsiyojel verdi. Acaba bunu kullananız oldu mu? Kullanan varsa ne kadar sürede sonuç aldı ?

üroderm ben kullanıorum ama batıklar için değil cildim çok kuru yumuşatmak için.. sanırım benimki %10 olanıından..

ayrıca sana bi tawsiyem war batıklar için, ben kullanıorum we çok rahatım..yerimseniben

hani bulaşık yıkadığımız scotch brite süngerler warya, her banyoda ondan kullan.. ya sabunla yada duş jelinle güzelce köpürt we yeşil kısmıyla bacaklarına dairesel hareketlerle hafifçe bastırarak uygula, çıkıncada ürederm ile nemlendir.. en geç 1 hafta sonra sonucu görüceksin..

ben aynen bunu uyguluorum we ne batık kaldı ne bişe.. :1ninca:

Son düzenleyen: Moderatör:
üroderm ben kullanıorum cnm ama batıklar için değil cildim çok kuru yumuşatmak için.. sanırım benimki %10 olanıından..

ayrıca sana bi tawsiyem war batıklar için, ben kullanıorum we çok rahatım..yerimseniben

hani bulaşık yıkadığımız scotch brite süngerler warya, her banyoda ondan kullan.. ya sabunla yada duş jelinle güzelce köpürt we yeşil kısmıyla bacaklarına dairesel hareketlerle hafifçe bastırarak uygula, çıkıncada ürederm ile nemlendir.. en geç 1 hafta sonra sonucu görüceksin..

Çok zekisin arkadaşım:içelim:
Denemek lazım aslında benim batıklar berbat durumda. Yara bere içinde bacaklarım:gitme:

Çok zekisin arkadaşım:içelim:
Denemek lazım aslında benim batıklar berbat durumda. Yara bere içinde bacaklarım:gitme:

benim keşfim değil aslında bende nette bulmuştumkaydirigubbakcemile3

ama gerçekten süper bi çözüm kesinlikle tawsiye ediorum, batıklar mahwetmişti beni hep oynuodum yara oluodu.. ama şimdi pürüzsüzzemuszemus

ayrıca ölü deriyide atıo ciltten daha yumuşak oluo bacaklarım yerimseniben

benim keşfim değil aslında bende nette bulmuştumkaydirigubbakcemile3

ama gerçekten süper bi çözüm kesinlikle tawsiye ediorum, batıklar mahwetmişti beni hep oynuodum yara oluodu.. ama şimdi pürüzsüzzemuszemus

ayrıca ölü deriyide atıo ciltten daha yumuşak oluo bacaklarım yerimseniben

Çok sağol o zaman paylaştığın için.
Yarın alıp deneyeceği. İnşallah bende de işe yarar.:eek:

Çok sağol o zaman paylaştığın için.
Yarın alıp deneyeceği. İnşallah bende de işe yarar.:eek:

rica ederim cnm..

yarar die tahmin ediorum, çewremde tawsiye ettiğim herkes çok memnun..

banyoda uyguladıktan sonra nemlendirmeyi unutma yerimseniben

üroderm ben kullanıorum cnm ama batıklar için değil cildim çok kuru yumuşatmak için.. sanırım benimki %10 olanıından..

ayrıca sana bi tawsiyem war batıklar için, ben kullanıorum we çok rahatım..

ben aynen bunu uyguluorum we ne batık kaldı ne bişe..

Canım teşekkür ederim. Üredermin nemlendirici etkisinin olduğunu duymamıştım. Süngeri deneyeceğim fakat bir sorum olacak. Acaba bunu günde bir iki defa yamam cilde zarar verir mi? sen sadce bir kere mi yapıyosun bunu? Yardımın için sağol.

Canım teşekkür ederim. Üredermin nemlendirici etkisinin olduğunu duymamıştım. Süngeri deneyeceğim fakat bir sorum olacak. Acaba bunu günde bir iki defa yamam cilde zarar verir mi? sen sadce bir kere mi yapıyosun bunu? Yardımın için sağol.

ewet %10 olanını nemlendirici olarak kullanıorum ben çok fazla işe yaradı, bacaklarım çok kuru benim..

günde 1 kere yeter ya, çok tahriş etme bence.. zaten çok faydası olucak 1hafta içinde görürsünyerimseniben ama banyoya girmedende yapim diosan mutlaka sıcak suyla yumuşasın derin we kıl köklerin, sonra bol köpüklü süngeri uygula..

ben her banyoda uyguluorum, zaten yazın hergün kışın 2güne 1 yapıorum banyo , çok ara wermemiş oluorum..

tekrar sölüorum yaptıktan sonra mutlaka nemlendir bolca..

Son düzenleyen: Moderatör:
çok sağolasınkaydirigubbakcemile5:)hemen alayım bu kremi izler insallhh gecicek

cnm ben izler için işe yarayıp yaramadığını bilmiorum yalnız ,ben nemlendirme amaçlı kullanıorum yoğun bi krem çünkü..

ben süngerliorum okadar kaydirigubbakcemile3

Kızlar bişi sorcam acaba üroderm yerine farklı bir nemlendirici kullanılırsa yinede sonuç aynı olurmu ? Ve birde zaten varolan koyu renkli izler böyle yapınca yokolurmu????????

muhteşem bir fikir kesin denicem :jeyyar:

benim özel bölgede çok oluyo lazere başladım ama izler halen var kötükedihüso

kıl,tüy,batık,leke... ile savaşta yan yardımcımız "bulaşık süngeri":lepi:

nemlendirmek için başka bir krem kullansak olmaz mı ki?CADIARZU

kıl,tüy,batık,leke... ile savaşta yan yardımcımız "bulaşık süngeri":lepi:

nemlendirmek için başka bir krem kullansak olmaz mı ki?CADIARZU

gerçekten öle çok işe yaradı benim batıklarımda kaydirigubbakcemile5

ben üredermi yoğun olduğu için kullanıorum navb yani yağlı bi krem ve benim bacaklarım çok kuru..

önemli olan nemlendirmek hangisini istersen onu kullan, ama mutlaka nemlendir yerimseniben

merhaba kızlar değişik bir yöntemmiş.bende ponza taşıyla yapıyordum bu işi.bir ara kayınvalidem 2-3 tane ürederm yazdırmış kullandım ama normal işte.diğerleri gibi ama yinede yumuşattı.
bende bu aralar bioderin jelini kullandım.gerçekten çok işe yaradı kıllarım hemen çıkar benim geç çıktı ve yumuşattı.ama ne yazıkki 10 günde bitti.içini az koymuşlar.parası olan varsa alıp kullansın.bıraktım şimdi yine eskisine dönecek gibi.aslında sürekli kullansam işe yarıyor.

üroderm ben kullanıorum ama batıklar için değil cildim çok kuru yumuşatmak için.. sanırım benimki %10 olanıından..

bulasik sungeri gercektende cok etkili olabilir
yesil lif tarafi hani cok sert yaa kesin cikarir batiklari
kabak lifimin yanina bulasik sungerinide koyacam
her banyoda ikisinide kullanacam
bacaklarim cok fena yaa batik ve batik izleriiisenağlama

X