batık lekeleri için üroderm

üroderm ben kullanıorum ama batıklar için değil cildim çok kuru yumuşatmak için.. sanırım benimki %10 olanıından..

ayrıca sana bi tawsiyem war batıklar için, ben kullanıorum we çok rahatım..yerimseniben

hani bulaşık yıkadığımız scotch brite süngerler warya, her banyoda ondan kullan.. ya sabunla yada duş jelinle güzelce köpürt we yeşil kısmıyla bacaklarına dairesel hareketlerle hafifçe bastırarak uygula, çıkıncada ürederm ile nemlendir.. en geç 1 hafta sonra sonucu görüceksin..

ben aynen bunu uyguluorum we ne batık kaldı ne bişe.. :1ninca:

Kızlar benim bacaklarımı görseniz yatıp kalkıp şükredersiniz. Abartmıyorum, boydan boya yara, batık ve lekeler var.:KK59: Her şeyi denemiş biri olarak bir de bunu deneyeyim dedim ve ilk seferde fark etti, lekeler açıldı. :KK76: tabi biraz tahriş edici bir yöntem ama onun için de hemen ardına fito krem sürdüm. sevinçle kuzenimi aradım hemen. :KK66: onun bacakları çok daha sorunlu. inşallah işe yarar. sonuçları bildiririm inşallah.

herkese acil şifalar diliyorum.:nazar:

bence lazer kesin çözüm.. bu kremler peelingler maskeler hep kişiden kişiye değişen neticeler veriyor.. hepsini tek tek denemek sonuç almak için beklemek lazım.. en kestirme çözüm lazer ama lazerinde soru işareti çok.. ahh ahhh nedir bu çektiğimiz:KK43:

benimde bacaklarım batık dolu. doktora gittim üroderm yazdı reçeteye, aldım kullanıyorum. inş işe yarar. bi yandan üroderm, öbür yandan bioder serum ve bioder krem.
aaah ah erkek olmak vardı işte, kıllarıyla övünüyor adamlar, bizse sağda solda yerin dibine geçiyoz. bu işte bi terslik var :KK45:

Kızlar bende dermotolaga gıttım batıklar için 2 antıbıyotık bıde cilt soyucu verdi.bıde benım ayagımda nasır var onun için Ürodermi verdi.
BU KREMLE BATIK NE ALAKA ANLAMADIM :KK70:

üroderm ben kullanıorum ama batıklar için değil cildim çok kuru yumuşatmak için.. sanırım benimki %10 olanıından..

ayrıca sana bi tawsiyem war batıklar için, ben kullanıorum we çok rahatım..yerimseniben

hani bulaşık yıkadığımız scotch brite süngerler warya, her banyoda ondan kullan.. ya sabunla yada duş jelinle güzelce köpürt we yeşil kısmıyla bacaklarına dairesel hareketlerle hafifçe bastırarak uygula, çıkıncada ürederm ile nemlendir.. en geç 1 hafta sonra sonucu görüceksin..

ben aynen bunu uyguluorum we ne batık kaldı ne bişe.. :1ninca:
Peki bunu genital bölgeye uygulayabilir miyiz

X