adetten hemen sonra hamile kalinirsa dogacak cocuk erkek olur

Kizlar duadaki adini "Muhammed koyacagim" sözü örnek veriliyor demi?
Sanki bu duayi okursak ve oglumuz olursa adini Muhammed koymak zorundayiz gibi hissettim.
Umarin anlatabilmisimdir.
Tabikide muhammed koyacak sin peygamber Efendimiz hür metin e ver diyorsun allaha söz veriyorsun

Adet bitiminden hemen sonra gebe kalamadım tam ovulasyon günümde gebe kaldım oğlum olucak inşallah
canım ovulasyon testi mi aldın yoksa yumurta akı gibi olan sıvının gelmesiyle mi anladın .test aldıysan pozitif gününde akıntı nasıldı cvp larsan sevinirim.rabbim hayırlı kolay bi doğum nasip etsin evladını sana bagislasin.

Kızlar ben de bu ay adet bitiminden beri korunmuyorum 16. gunum 32 -33 günde bir oluyorum , uzun zamandır yumurtlama gunumde sızıntı şeklinde kanama kasık agrısı bel agrısı oluyordu bu ay olmadı ,
yumurtlamam oldu mu geçti mi bilemiyorum .

canım ovulasyon testi mi aldın yoksa yumurta akı gibi olan sıvının gelmesiyle mi anladın .test aldıysan pozitif gününde akıntı nasıldı cvp larsan sevinirim.rabbim hayırlı kolay bi doğum nasip etsin evladını sana bagislasin.

Ben testin pozi
Ovulasyon testi aldım bende akıntının kıvamı değişmiyodu anlıyamıyodum akıntıdan 31 günde 1 adet oluyodum 16.günüm ovulasyon günümdü sadece tek seferde hamile kaldım diğer günler ilişki olmadı

Bunun bilimsel açıklaması var mı bilmiyorum ama adetim bittikten 2.günü ile kaldım hamileliğime, şimdi erkek bebek bekliyorum hayırlısı ile yakında kucagımda :KK68:

Bunun bilimsel açıklaması var mı bilmiyorum ama adetim bittikten 2.günü ile kaldım hamileliğime, şimdi erkek bebek bekliyorum hayırlısı ile yakında kucagımda :KK68:
acaba bazı kadınlar adet kanaması ile döllenmemiş yumurtalarının tümünü vücuttan atamıyor mu ki??
böylelikle döllenmeye hazır yumurta vücutta kalınca ilişki sonucu y spermleri ile dölleniyor , y ler hızlı ya hazır yumurtaya çabuk ulaşıyorlar. benim ki bir tahmin tabi ki. doğruluk payı var ya da yok bilemeyeceğim.
benim arkadaşımda adet kanaması eni bitti diye korunmadan ilişkiye girmiş ne de olsa hamile kalamam demiş. diğerlerinde hep korunmuş ama hamile kaldı aynen onun da oğlu oldu.

acaba bazı kadınlar adet kanaması ile döllenmemiş yumurtalarının tümünü vücuttan atamıyor mu ki??
böylelikle döllenmeye hazır yumurta vücutta kalınca ilişki sonucu y spermleri ile dölleniyor , y ler hızlı ya hazır yumurtaya çabuk ulaşıyorlar. benim ki bir tahmin tabi ki. doğruluk payı var ya da yok bilemeyeceğim.
benim arkadaşımda adet kanaması eni bitti diye korunmadan ilişkiye girmiş ne de olsa hamile kalamam demiş. diğerlerinde hep korunmuş ama hamile kaldı aynen onun da oğlu oldu.
Benimde öyle oldu korunuyorduk ama bir tek o ilişkide kalmayız diye korunma olmadı, onda kaldım

ben adetime 1 hafta kala hamile kaldım. çünkü yumurta takibi yapmıştım eşim de şehir dışındaydı zaten o ay adetime 10 gün kala gelmişti üç gün kaldı ve gitti. son ilişkinin ertesi günü ovülasyon testi pozitif görüntü ertesi gün de yumurtam çatladı. ama benim oğlum olacak inşallah, yani biraz nasip kısmet diyorum ben allah neyi nasip ettiyse o oluyor

Benim sat 11 mayıs 21 mayısta tek ilişkiyle hamile kaldım. Yani yumurtlamadan once hamile kaldım.Suan 7 haftalık hamileyim. Cinsiyet belli olunca mutlaka buraya yazıcam.
Peki sonuc ney oldu canim rabbim.sag salim.kucagina almayi nasip etsin insallah

X