Hamilelikte aknt ne zaman balar arkadalar?Hemen mi?

Ah kıyamam ya sonrası da böyle işte di mi :) benim bi arkadaşım, son zamanlarda o ultrason aletini alıp evime götüresim gelmişti, demişti :))) yapmak bi emek, karnında büyütmek bir emek, hayata getirmek bir emek ama en büyük emek hayata geldikten sonra başlıyor :))) ama hepsine değer :)))

Kesinlikle hamile kalmak ayrı bir bekleyiş ki 12.denemede nasip oldu bana. Şimdi de kese oluşacakmı, bebek oluşacakmı diye ayrı bir stres :) Aynen herşeye değer. İnşallah olumlu gelişir herşeyim, bekleyip dua etmekten başka yapacak birşey yok. Eşim ve çocukluk arkadaşımdan başka hiç kimse bilmiyor henüz. Emin olmadan söylemek istemedim.

Selam arkadaşlar,
Benim de adetime tam olarak 6 gün kaldı.. aşırı iştah artışı ile birlikte beyaz katı akıntım var şuanda. Yumurtlama esnasında şeffaf su gibi çok akıntı gelmişti daha sonra katılaşmaya başladı ve şuanda katı beyaz şeklinde. Çok şüpheleniyorum gebe olup olmadığıma dair. Bakalım ne çıkacak :KK22:

Selam arkadaşlar,
Benim de adetime tam olarak 6 gün kaldı.. aşırı iştah artışı ile birlikte beyaz katı akıntım var şuanda. Yumurtlama esnasında şeffaf su gibi çok akıntı gelmişti daha sonra katılaşmaya başladı ve şuanda katı beyaz şeklinde. Çok şüpheleniyorum gebe olup olmadığıma dair. Bakalım ne çıkacak :KK22:
Hayirlisi cnm benimde oyle olmustu ve hamileyim umutlandirmak istemem rabbim hayirli zamanda nasip etsin ins

Hayirlisi cnm benimde oyle olmustu ve hamileyim umutlandirmak istemem rabbim hayirli zamanda nasip etsin ins
Çok sevindim adına, kim bilir nasıl güzel bir duygudur. :oops: Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah!
Çok sabırsız olduğum için bir iki kez daha test yaptım ama idrarda negatif çıktı.. Nedense inanmak istemiyorum sanki içime doğuyor.. Ben çok iştahsız biriyim ve kilo almak için ne ilaçlar vitaminler denedim. Bugün Adetime 2 gün kaldı ve alt karın bölgemde ve kasıklarımda müthiş ağrılar oluşmaya başladı. Ki ben adet olmadan yarım saat önce bu ağrıları hissederim normalde. Ve kanamam yok.. Bu ağrıların yerleşme ağrısı olduğundan şüpheleniyorum ve idrar testi için aceleci davrandığımı bir kez daha anlamış oldum. Ayrıca şuan göğüslerimde sızı hissediyorum normalde adetten önce elleyince acırdı sadece şuan hiç dokunmama rağmen keskin sızılar geliyor ara ara. Bunların hepsi çekilir de, çok sinirli olduğum için ben bile katlanamıyorum bazen kendime :KK43:
Umarım sadece bir şüphe değildir.. Kan testi yapmaya bile korkuyorum negatif sonuç çıkar diye.. en iyisi biraz daha beklemek...

Çok sevindim adına, kim bilir nasıl güzel bir duygudur. :oops: Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah!
Çok sabırsız olduğum için bir iki kez daha test yaptım ama idrarda negatif çıktı.. Nedense inanmak istemiyorum sanki içime doğuyor.. Ben çok iştahsız biriyim ve kilo almak için ne ilaçlar vitaminler denedim. Bugün Adetime 2 gün kaldı ve alt karın bölgemde ve kasıklarımda müthiş ağrılar oluşmaya başladı. Ki ben adet olmadan yarım saat önce bu ağrıları hissederim normalde. Ve kanamam yok.. Bu ağrıların yerleşme ağrısı olduğundan şüpheleniyorum ve idrar testi için aceleci davrandığımı bir kez daha anlamış oldum. Ayrıca şuan göğüslerimde sızı hissediyorum normalde adetten önce elleyince acırdı sadece şuan hiç dokunmama rağmen keskin sızılar geliyor ara ara. Bunların hepsi çekilir de, çok sinirli olduğum için ben bile katlanamıyorum bazen kendime :KK43:
Umarım sadece bir şüphe değildir.. Kan testi yapmaya bile korkuyorum negatif sonuç çıkar diye.. en iyisi biraz daha beklemek...
Bak cnm ben 11 ay denedim her ayimda umitlendim hep elim bos cikti benimde normalde adetim agrili olmazdi hamile oldugum ayda iki uc gun oncesi agri oldu sari akintim oldu bende gogus sizlamasi yoktu bende usuttugum icin agriyodur dedim adet on gun gecti bi dk testlerde yaptim ve pozitif cikti rabbim hayirli zamanda nasip etsin kucucuk bi oglum olucak ins sanada bu duyguyu yasatir negatif cikarsa uzulme bilki vardir bundada bi hayir

birde akıntının rengi ve kıvamı nasıldı ben de her ay oluyor akıntı ama bos cıkıyor

yumurtlama sıvı dönemi geçtikten sonra kuru bir dönem olmuştu ve hamile olduğumu öğrendim.
Merhaba benimde yumurtlama olduğu gün ve sonrası kuruluk devam ediyor bugun çatlayali 3.gun senin kuruluk ne zaman başlamıştı sıvı gün yumurta catladigi gün kesildi

benim adete 1 hafta kala jel gibi sarı sümükümsü bir akıntım olmuştu sadece bir defa. eyvah dedim kesin iltihabım var bu ay soğan kürü yapim geçmezse doktora giderim. meğerse hamileymişim.
Benimde tıpkı senin gibi sadece bir defa sümüksü uzayan bir akıntı oldu adetime bir hafta var inşallah adet olmam bende 5 aydır çocuk istiyorum şimdi sizin yorumu görünce çok umutlandım

Benimde tıpkı senin gibi sadece bir defa sümüksü uzayan bir akıntı oldu adetime bir hafta var inşallah adet olmam bende 5 aydır çocuk istiyorum şimdi sizin yorumu görünce çok umutlandım
Sizle aynı durumu yaşıyorum kaç gündur kasık bel bacak ağrım vardı bugün ağrım yok ama lavaboya gidince afedersin kendimi yikadigim zaman şeffaf uzayan sümüksü akıntım vardı bizde 8 aydır evliyiz çocuk istiyoruz Rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin🙏

X