Çift Çizgi Bir Göründü Bir Tuhaflaştı

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var,

Adetim geçeli 1 gün oldu ve evde test yaptım ilk pembe çizgi ve arkasından hemen ikinci çizgi belirdi fakat asla pembe değildi,Kirli beyaz gölge gibi ama çok belirgindi..

Sabah tekrar baktım test iyice kurumuş ama çizginin yapısı değişmiş biraz yamulmuş gibi hala görünüyor belirgin,

Son kullanma tarihi de ok,

Kan testi yaptırıcam bugün ama önce sizin yorumlarınzı bilmek istiyorum

Ay deliricem sizce bu ne şimdi kızlar?

bemdede boyle cikmisti,ertesi gunu tekrar yaptim ve daha belirgindi cizgi,,,,,,,,,ve suan hamileyim,,yerimsenibeniyisallah sende hamilesindiryerimseniben

Elisciğim,
Beklenen adet günümde yaptım hiçbirşey çıkmadı,ertesi gün yaptığımda kırık beyaz gölge bir çizgi belirdi hemen sabah bir baktım çizgi tuhaf sanki yamulmuş gibi acaba testmi bozuktu tekrar yapmaya krkuyorum açıkçası,

Belirtilerinden bahsedermisin?
Bende 2 haftadır kasıklara batan bir ağrı,yoğunlaşan beyaz akındı,şiş göğüsler

:Saruboceq:canim,hatta ben adet gunumden bi gun once yapmistim,sabirsizliktankaydirigubbakcemile3ama dedigim gibi obur gun daha net cikti,,,,,,,,,
bendeki ilk belirtiler cok hafif mide bulantisi ve goguslerdeki acima idi,,,,,
ama yinede karamsardim ve yok canim diyodum,fakat bikac hafta sonra doktora gidipte mercimek gibi kalbini gorunce inandim yavrumun orda olduguna,,,,,,,,,:1rolleyes:dilerim seninde hayalin gercek olur ve yavrun icindedir,,,,,,,,
hatta ilk gebeligimde hic ama hicbi belirtim yoktu biliyomusun,hic bise hissetmiyodum sadeceadetim geciktigi icin test yaptim ve gebe cikinca cok sasirmistim:1shok:hersey gonlunce olsun bitanem:Saruboceq:

ınşallah sende bebeğini tatlı tatlı büyütürsün,

Teşekkürler bugün kan testi sonucunda netleşir sanırım

Evde tekrar test yaptım sabahki idrarla ve hiçbirşey çıkmadı bu kez:KK43:
3.gündeyim

X