Şampuan ve Saç Kremleri Pantene 10 günde saçı uzatan,güçlendiren şampuanı deneyenler varmıı?

pantene ve elseve sacımı yumusak yapıodu ama doktu.. eliodr agırlaştırdı.. suan sampuanm bıttı dove almayı dusunuorum

ya kızlar pantene için kötü demişsiniz.Ben yaklaşık 5 yıldır hiç değiştirmedim ve saçlarım o kadar sağlıklı ki,inanın gittiğim kuaför gölge veya röfle yapmaya bile kıyamıyor,saçların çok kaliteli,deyip bozmamak için gönderiyorlar beni.Hiç kepek sorunu da yaşamadım,ayrıca ymuşacık saçlarım.ne kadar bitkisel olursa olsun hepsinin içinde 1-2 kimyasal var.ha bir eksik ha bir fazla,ben memnunum valla...

ya kızlar pantene için kötü demişsiniz.Ben yaklaşık 5 yıldır hiç değiştirmedim ve saçlarım o kadar sağlıklı ki,inanın gittiğim kuaför gölge veya röfle yapmaya bile kıyamıyor,saçların çok kaliteli,deyip bozmamak için gönderiyorlar beni.Hiç kepek sorunu da yaşamadım,ayrıca ymuşacık saçlarım.ne kadar bitkisel olursa olsun hepsinin içinde 1-2 kimyasal var.ha bir eksik ha bir fazla,ben memnunum valla...

seNın adına Cok sevındım..yıLLardır bana iyi geLecek şampuan aradım durdum ne yazıkkı haLen de aRıyoRm...:sinifsinif:

hanımlar sorulmuş ama cevap veren olmamış bu şampuanın tam adı nedir? resmi falan olsa da olur. merak ettim ama netten de bulamadım...

ben uzun zamandır pantene kullanıyordum.aslında memnun sayılırım ama ne bileyim, yeni bir şampuan denemek istedim.Şu an kuaförümün sattığı Omega Plus isimli şampuanı kullanıyorum.Ellerinde kalan son şampuanmış ve bir daha getirmeyeceklermiş.Deneme amaçlı aldım ve çok memnun kaldım.Bal renginde,oldukça da güzel kokuyor ve köpürüyor.Saçlarımı da yumuşacık yaptı.Bence şampuan filan hikaye,iyi bakmam gerek saça.Benim saçlarım çok hızlı uzar.Her gün mutlaka yıkarım,saç kremi kullanırım.Yaz-kış hiç farketmez,kesinlikle fön makinasıyla kupkuru olana dek kuruturum; ıslak saç daha çabuk kırılıyor çünkü.Ve her kuaföre gidişimde,hayretle bakar kuaför saçlarıma.İnanılmaz sağlıklı çünkü.Bence çok fazla şampuan değiştirmek,yoruyor saçlarımızı.

X