Krmz Reishi Mantar

nures

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
98
2
bu mantarı kanser için kullanan varmı.varsa nasıl bir etkisi oldu

Merhaba benim teyzem kullandı bir ara multi-mushroom olarak işte içinde maitake shiitake reishi olan üçlü kombinasyon. Ama onun dışında pek çok şey daha kullandı. Aynı zamanda tedavisi de devam etti. O süre içinde iyileşti ama 6 ay sonra nüksetti. Faydası oluyorsa da bu tür şeyleri çok çok uzun süreler kullanmak gerekiyor sanırsam öyle 3 ay kullan iyileşince bırak yapınca etki ediyor mu etmiyor mu bilinmiyor. Sizin rahatsızlığınız nedir merak ettim. Her ne ise acil şifalar diliyorum. Bir süre ben de alternatif şeylerle ilgili biraz araştırma yapmıştım isterseniz onlardan da bahsederim. Yardımcı olmaya çalışırım. Çok geçmiş olsun..

ılginize teşekür ederim. Ablam Akciğer kanseri.Onunla ilgili tecrübelerinizi almak isterim.

Tekrar geçmiş olsun. En önemli şey moral tabi ki öncelikle. Onun dışında doktorunuza danışarak uygulayabileceğiniz ekstra şeyler olabilir. Bunlar düzenli reishi kullanmak, elmayı çekirdekleriyle birlikte yemek, güneş görmeden kurutulmuş ya da taze kayısı çekirdeği yemek, buğday şırası içmek gibi şu anda aklıma gelenler. Onun dışında ozon belki iyi gelebilir. Bir de googleda Ercüment Evrim diye aratırsanız özellikle akciğer kanseriyle ilgili pek çok alternatif şey bulabilirsiniz. Bu kişi akciğer kanserini kemoterapi vs tedavi görmeden, alternatif yöntemler deneyerek kendini iyileştirmiş. Belki bunlardan faydalanabilirsiniz. Ancak yine de bu tür şeyleri kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışın ki asıl tedaviye zarar verecek bir durum ortaya çıkmasın. Ve de kullanacaksanız mutlaka ki uzun süre kullanın, yani bu tür şeyler maalesef 1 ay 3 ay gibi sürelerde pek yarar sağlamıyor. Çok uzun seneler kullanmak gerekebiliyor.

Ben dün internette reishi öldürüyo diye bişey okudum. ınternet ortamında satılan şeyler çok güven vermiyo bana.Hani kendisi yada çevresinde kullanmış faydasını görmüş insanların tecrübeleri daha önemli benim için.Gerçekten çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Allah bütü şifa bekleyenlere şifa versin inşallah.

Ben dün internette reishi öldürüyo diye bişey okudum. İnternet ortamında satılan şeyler çok güven vermiyo bana.Hani kendisi yada çevresinde kullanmış faydasını görmüş insanların tecrübeleri daha önemli benim için.Gerçekten çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Allah bütü şifa bekleyenlere şifa versin inşallah.

MERHABA ARKADAŞLAR.Kırmızı Reishi mantarının yararlarını duyduğumda denemek için 6-7 kutu Çine seyahate gittiğimde aldım.iki gün önce eve geldiğimde kardeşim ağır gribal enfeksiyon geçiriyordu.Kendimi ondan ne kadar korumaya çalışsamda bu sabah itibariyle gribin o çekilmez halsizliği, baş ağrsı ve kulak ağrısıyla karşı karşıya kaldım.Annem tylot yapayım dedi istemedim.Anavatanı Çin olan Reishi mantarını kaynatmasını istedim.Annem kurutulmuş kırmızı reishi mantarını kaynatıp ılımasını bekledikten sonra verdi.İçtikten yarım saat sonra etkisini hemen gördüm.Bu kadar kısa sürede bu dinçliği veren hiçbir ilaç yoktur herlalde.bunu denedim ve etkisini anında gördüğüm için çok şaşırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.İlgilenen arkadaşlara bu çay ile ilgili bilgi,nasıl kaynatması gerektiği bilgilerini verebilir,temin etmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olabilirim.Etkisine çok şaşıracaksınız.Fiyatınıda sizlerle paylaşayım 60 gr konserve kutusu içerisinde kutu kola gibi açma kapağı var.kurutulup dilimlenmiş ve fiyatı bizim paramızla 50 TL,Türkiyede yanılmıyorsam 90 tl civarında ama onlar TR'de üretiliyormuş,ne derece faydası olur bilemiyorum.Pek çok derde deva olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış.
Denemek de kesinlikle fayda var.Piyasada çok fazla sahteleri varmış.Ben bizzat Anavatanından Çin'den aldım.Gerçekten muhteşemmmm.

MERHABA ARKADAŞLAR.Kırmızı Reishi mantarının yararlarını duyduğumda denemek için 6-7 kutu Çine seyahate gittiğimde aldım.iki gün önce eve geldiğimde kardeşim ağır gribal enfeksiyon geçiriyordu.Kendimi ondan ne kadar korumaya çalışsamda bu sabah itibariyle gribin o çekilmez halsizliği, baş ağrsı ve kulak ağrısıyla karşı karşıya kaldım.Annem tylot yapayım dedi istemedim.Anavatanı Çin olan Reishi mantarını kaynatmasını istedim.Annem kurutulmuş kırmızı reishi mantarını kaynatıp ılımasını bekledikten sonra verdi.İçtikten yarım saat sonra etkisini hemen gördüm.Bu kadar kısa sürede bu dinçliği veren hiçbir ilaç yoktur herlalde.bunu denedim ve etkisini anında gördüğüm için çok şaşırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.İlgilenen arkadaşlara bu çay ile ilgili bilgi,nasıl kaynatması gerektiği bilgilerini verebilir,temin etmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olabilirim.Etkisine çok şaşıracaksınız.Fiyatınıda sizlerle paylaşayım 60 gr konserve kutusu içerisinde kutu kola gibi açma kapağı var.kurutulup dilimlenmiş ve fiyatı bizim paramızla 50 TL,Türkiyede yanılmıyorsam 90 tl civarında ama onlar TR'de üretiliyormuş,ne derece faydası olur bilemiyorum.Pek çok derde deva olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış.
Denemek de kesinlikle fayda var.Piyasada çok fazla sahteleri varmış.Ben bizzat Anavatanından Çin'den aldım.Gerçekten muhteşemmmm.

mrb.canım.benim babam akciğer kanseriydi ben onun için adana çukurovadan getirtmiştim.tr.yede yetiştirildiği tek bölge adana çukurova bölgesi ve orjinalini sadece çukurova üniversitende öğretim görevlisi yapıyor ve tr.yede de gerçekten pahalı 90 tl gibi rakamın çok üzerinde ben 300 tl.ye temin etmiştim ama benimki baya çoktu paketleri.ve kullanma talimatında asla demir metal içerikli olmayan çaydanlıkta yapılması gerekiyor demişti bana.cam çaydanlıkta ve cam çay kaşığı ile kullanman gerekiyor etkisini görebilmen için.sevgilerimle...ALLAH tüm hastalara acil şifa versin.

Peki nuriye hanım etkisini gösterdimi bu mantar mesela ne kadar etkili oldu değişiklik oldumu

Ben kırmızı reishi'nin kahveleri kullandım. 4 aydır ülser ağrısı artık hiç çekmiyorum. bu gibi şeylere zerre kadar inanmazdım ama yaradan yaratmış işte böyle bir bitki. Akciğer kanseri içinse şunu söyleyebilirim. Annemin yanında refekatçı kalırken yaşlı bir teyze ile tanışmıştım. uzun süre hastanede yatanlar bilirler refekatçılar hastalar kardeş gibi olur bir süre sonra. bu teyze demişti ki kocası akciğer kanseriymiş yıllar önce, ve şu çam ağaçlarında biz akma deriz sakız gibi yapışkan ballı bi madde olur. kadın sürekli o akma ile taze adaçayını macun yapmış, kocasına çok iyi gelmiş. dede turp gibiyli ama teyze hastalanmış bu sefer. akciğer kanseri olan hastalar için hep derler ki, okaliptus, nane gibi ferahlatan şeyler iyi gelirmiş. artık içeriğinde ne varsa...

Kırmızı reishi mantarı ülkemiz iklimde ve doğa şartlarında yetişmesi mümkün olmayan bir mantar türüdür.Bilinen mantarlara göre yerde ve bir gecede yetişebilen bir tür değildir.Bilinen mantarların içinde %90 su vardır Reishi mantarında bu oran %75 dir.Bu özelliğinden dolayı içresinde bulundurduğu aktif bileşen sayısıda fazladır.
Ganoderma mantarının içeriğinde 200’ün üzerinde aktif bileşen bulunmaktadır.
140’ın üzerinde farklı Triterpenin yanı sıra;
Polisakkaritler
Organik Germanyum
Adenozin
Ganoderik Asit
Vitaminler,Mineraller
Ve Aminoasitler içermektedir.
Reishi Mantarının bu saydığım özelliklerini içerisinde barındırabilmesi için özel üretim koşullarına ve iklime ihtiyacı vardır.
Reishi Mantarı'nın ana vatanı MALEZYADIR Dünyada ve türkiye bu mantarı yetiştimek için çalışmalar yapılmıştır.Ama gerçek etkisini yakalayabilmek mümkün olmamıştır.
Dünya üzerinde GANO EXCEL adlı firma sertifikaları ve çeşitli kurumlardan aldığı onaylar ile GERÇEK REİSHİ MANTARI ÜRETİCİSİDİR.

LÜTFEN PİYASADA REİSHİ MANTARI DİYE SATILAN ÜRÜNLERE ALDANMAYIN FİRMA İSMİNİ YAZDIM ARKADAŞLAR BU FİRMA HARİCİNDE SATILAN ÜRÜNLER ETKİLİ DEĞİLDİR.

REKLAM YAPTIĞIMI DÜŞÜNENLER OLABİLİR AMA NİYETİM REKLAM DEĞİL BİTKİSEL ÇÖZÜM ARAYAN İNSANLARA DOĞRU ÇÖZÜMLERE ULAŞMASINI SAĞLAMAK AMACIM İNTERNETTE FİRMA VE ÜRÜNLERİ ARAŞTIRARAK DAHA FAZLA BİLGİYE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

o kadar çok faydası var ki say say bitmez ama kendi çevrem bile inanmıyor kimine şifa kendi ayağıyla geliyo kimide kendi ayağıyla tepiyor şifayı

Bende bu laflara reklamlara aldanarak reishi mantari aldim marankuden kemoterapi gören kardesim cok kotulesmis kan değerleri yukselmis kusuysormus vb cok yan etki gördü arastirdim simdi baktim allah korusun olumlere bile neden oluyormuş nette yeni gorduk kanser hastalarına bunu kullanin diyorlar para hirsinda olan bu insanlara ne denilmeli bilmiyorum neden bilimsel olarak zararının netligi kesinlesmeden satilabiliyor bu tur seyler anlamis degilim shovda haberlerde bile reklami vardi

Kanser hastalari kemoterapi gorenler inanmasin bnde reklamlara aldanarak kardesime aldim kan degerleri yukselip kotulesti sagligi kusmuş titreme nobetleri gecirmis vb kemoterapi girenler kanser hastalari icsin diyorlar ama aldanmayin her duydugunuza

gano excel in bir çok ürünü de var. mantarların yetiştiği toprak nedeniyle farklılıkları diğer bitkilere göre daha fazla

kızlar bu mantar olayına inanmayın sakın alıpda kullanmayın helede çinden aldım dıyenler hepsı tıcari sahtekar benım teyzem mıde kanserı idi aldı kullandı karacıgerini mahvetmıs parçalamış kadın karaciğer yetmezlıgınden öldü dr lar bu reishi denen illetten dediler tüm organlarını iflas ettırmıs böbreklerıde durmustu en son çalışmıyordu sakın sakın sakın inanmayın aldanmayın almayın kullanmayın size yalvarıyorum uzak durun hepsı para tuzagı ölüm tuzagı bunların

ay Allah aşkına uzak durun şu meretten basınız sagolsun canım üzüldüm
kemoterapi almamak için
bitkisel kanser önleyıcılere yöneldı. çakal ilaçcı aldı 8-9 bini bundan
adam 3 ayda öldü. olacak ve ölecegın önüne gecemıyorsun işte. allah rahmet eylesın topragı bol olsun.

çakal herif umut sattı işte

kemoterapi almamak için
bitkisel kanser önleyıcılere yöneldı. çakal ilaçcı aldı 8-9 bini bundan
adam 3 ayda öldü. olacak ve ölecegın önüne gecemıyorsun işte. allah rahmet eylesın topragı bol olsun.

çakal herif umut sattı işte
:KK43: amin canım cok üzüldüm

X