yumurtalık kisti ve rahim ağzında yara(bilgisi olan arkadaşlar yardım)

asiyan_1010

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
873
32
arkadaşlar bugün doktora gittim.adetim 8 gün gecikmişti.kan testinde negatif cıkınca muayenede doktor rahim ağzında yara olduğunu tespit etti.ultrasyonda 4 cm kist oluşmuş dedi.daha önce yoktu.2 ay önceki düşüğümden sonra kendiliğinden oluşmuş.hem kist hemde rahim ağzındaki yara hamileliğe engelmiş.bu sorunların biri yada ikisi başına gelen ve bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin.cevap veren arkadaşlara şimdiden tskrler

aşiyan rahim ağzındaki yara ne kadar büyükmüş..
bende de yara var 50 kruş kadarmış boyutu..
rahim filmi çekildim ben onun öncesinde doktoruma yarayıda donduralım gerekiorsa dedim
fakat gerek yok dedi bana..inşallah seninde büyük değildir canım..geçmiş olsun
kist için hap vermesi gerek verdimi???

aaa izmirliymişsin sende.. yerimseniben
nerde oturuosun doktorun kim??

canım ben aliağa da oturuyorum.doktorum meltem aksu seğmen.benimde yaram çok küçükmüş.kisti adetle atabileceğimi söyledi doktorum.ama adetim 13 gün gecikti.önce adetimin gelmesi gerekiyormuş.o yüzden faltural die bir ilaç verdi.onu kullanıyorum.ama korkuyorum.kisten dolayı çocuğum olmaz die.ne bileyim bu konulardan pek fazla anlamıyorum.internetten araştırdıkça daha çok korkuyorum.çünkü insanların büyüyen kistlerinin bir çocuk büyüklüğüne ulaştığını ve amelyatta alındığına denk geliyorum hep..hiç sorma moralim bozuluyor.çok büyük diil kistim 4-5 cm ama korkuyorum işte...:sm_confused:

X