Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Takma kahkül

$SAM_1719.jpg $SAM_1794.jpg
benimki çok doğal durmadı takma bıyık gibi=)

Son düzenleme:
Canım msj atmışsın cvp yazamıyorum 100 sınırı dolmadığı için . bilgileri msj atar mısın

Bi arkadaşımda var çok doğal ve rahat kullanımı var.O 2 sene önce Ankara'da Kentparkın alt katında bi yerden almış üstelik 50 liraya falan.bende oraya bakıcam henüz bakmadım ama Ankara'da başka yer önerebilecek olan var mı?

canım bende istiyorum bana saat ama benm saçlrm pltn sarısı varmı

Kahkül alacaksanız yanlara ve geriye doğru uzanan tutamları olması lazım. Yoksa doğal durmaz. Birde ilk aldığınızda doğal durmaz onu kendi alnınıza göre kestirmeniz lazım. Ben hairens marka kahkül aldım internetten. fiyatı uygundu ama beklediğimden güzel çıktı. Çikolata kahveye boyadım güzel oldu gerçek saç. https://www.modapedia.com/dogal-cit-cit-sac/cit-cit-kahkul/cit-cit-kahkul.html

böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim. kahkülü her zaman çok sevmişimdir ama kestirmeye cesaret edemedim hiç. ben de alıp denemek isterim. kullanan var mı? kullanıp da memnun olan varsa nereden aldığını öğrenmek isterim.

böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim. kahkülü her zaman çok sevmişimdir ama kestirmeye cesaret edemedim hiç. ben de alıp denemek isterim. kullanan var mı? kullanıp da memnun olan varsa nereden aldığını öğrenmek isterim.
Ben saçıma kaynak yaptırdığım yerde denedim,hoşuma gitti aldım. Arada kullanıyorum,inanılmaz değiştiriyor insanı :)

Ben de 2016 yazında takma kahkül almıştım.Etrafını saran tutamları var tepelik dedikleri.160 diyip 120 den verdiler bana.Gerçek saç dediler ama satarken, ama bazı teller çok parlak naylon gibi.Tarlabaşı'ndan almıştım tam neresi hatırlamıyorum bir sürü perukçu var oralarda girip deneyin bence alacaksanız.Kullanıma gelince çok az kullandım çünkü kendime yakıştırmadım.Küçük bir burnu olanlara daha çok yakışıyor.Kahkül takınca takma kirpik de takıyorum.At kuyruğu yapınca güzel duruyor.Bazen diplerden çıkan koyu renk saçlarımı örtsün diye takıyorum ben dip boyası niyetine Kahkül kestirip sonra uzatmak isteyince saçları uzun bir süre sıkıntılı geçiyor.Benim gibi ince telli saçlarınız varsa kahkül kestirince tok durmayan sağa sola kayan, kesinlikle kesim yapmayın bu takma kahküllerden kullanın.

bende kahkül çıt çıt kullanıyorum 1 yıldır. Ancak yıprandı biraz aldığım yer şuan çok pahalı söylüyor yenisini nerden alırım bilmiyorum antalyada varmı acaba gerçek saç kahkül perçem çıt çıt yapan ?
Şekerim geçmiş konu ama kahkulden memnun kaldın mı diyecektim

X