Estee lauder parfümleri

incirlibitter

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.181
20
46
estee lauder parfumlerinden hangılerını kullandınız.. yorumlarınız nedır.. ozellıkle pleasures serısınden en begendıgınız hangısısositososito

tatlı bı koku.. tatlı cıcek.. adı ustunde delıght.... pleasures cevahırde 30cc 50tl ye ınmıstı

pleasules intense kullanmıştım çok başarılı çiçek kokusuydu çokta kalıcıydıda
tavsiye ederim canım

mükemmel yaz kokusu diyebilirim ben kullandim test amacli.. cok hostu kendim mest oldum kokudan

cicek kokusu hani su sarmasik bir cicek var sadece boya gidiyo adini hatirlayamadim simdi beyaz cicekli cocukken icineki öz suyunu emerdik:)) nefis kokar ayni onun gibi kokusu..yaseminde kokuyo sanki biraz..

mükemmel yaz kokusu diyebilirim ben kullandim test amacli.. cok hostu kendim mest oldum kokudan

cicek kokusu hani su sarmasik bir cicek var sadece boya gidiyo adini hatirlayamadim simdi beyaz cicekli cocukken icineki öz suyunu emerdik:)) nefis kokar ayni onun gibi kokusu..yaseminde kokuyo sanki biraz..

hanımeli.... pekı bahsettıgın hangı parfum pleasures ıntense mı senınkıde

hanımeli.... pekı bahsettıgın hangı parfum pleasures ıntense mı senınkıde
evet hanimeli:))
canim, ben test amacli "tester" kullanmistim,,,, seffaf su gibi rengi vardi,,,,estee lauder pleasures yaziyordu üstünde baska birsey yazmiyordu..
bende almayi düsünüyorum yolum düserse parfümcüye..

pleasures klasik olanı cok uzun yıllar kullandım hala da var,intense de güzel ama pleasures klasik kadar degil bence
white linen de bulunur bende sürekli
bunun dısında prada iris i öneririm seversiniz

arkadaşlar estee lauder white linen nasıl kokusu :KK12: temizlik kokuyomuş böyle ferah ferah öyle mi :) yoksa boğucu bi çiçek kokusu mu :KK43::KK43: boğucu çiçek kokularına hiç dayanamıyorum da çiçek alerjim var :) kullanan yada kokusunu bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum :KK61:

Este nin beyond paradise ını kullanıyorum. Mis gibi yasemin ve hanımeli kokar :) Şişeside çok hoştur. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bu parfümü, yalnız açık tenli arkadaşlarım kullandı esas gibi durdu onlarda. Ben buğday tenliyim, bana çok yakışıyor :)sende farklı kokuyor diyorlar :KK66:

beyond paradise ı ben de çok beğeniyorum ya.genelde ağır bi koku diyolar.ben ağır kokuları sevmiyorum ama bu çok güzel ve bana ağır gelmiyor

Kokusunu ben artık hissetmiyorum beyond paradise ın ,ağır değil yani, ağır parfümleri bende kullanamıyorum. Arkadaşlarımın yanına gittiğimde onlar diyor yine mis gibi çiçek kokuyorsun diye :KK70:

Son düzenleme:
X