Sadece Yüze Kilo Almak Mümkün mü ?

bende kılo verdıkten sonra alamadım bırdaha .. ama gunde 3 ogun yeterlı beslenmeye spor yapmaya dvm ettım . tabıkı bıanda suratın eskı halın e gelmıo bıraz sabretmen lazım. bu surecte aldıgın protein ve vitaminlerin sayısını artırman lazım cunku kansızlıkta surat cokuklugune sebeb oluyo ..

evet kizlar haklisiniz hepiniz.
bende bu sorundan cekiyorum, aslinda kilom cok iyi ama oldum olasi biraz tombuldum yani
1,68 boya 65 kilo felan bazen daha fazla 71 e kadar ciktigim oldu ama gayet saglikli görünüyordum ve sürekli zayiflamaya calisiyordum. basaramadim vaz gectim. iki cocugum oldu ve dogumlardan sonra
55 kiloya kadar düstüm. simdi beni gören ne yaptin sen cok zayiflamissin yüzün cökmüs hastamisin diye soruyor.
bide bu is kemik yapisinada bagli bazilari 1,68 boya 50 kilolardan bahsediyor ama kemik yapisi incedir
benim kemiklerim cok iri. kalca kemiklerim disina cikik duruyor.
hyaluron asit ciltte suyu topluyormus bu sekildede daha dolgun bir görünüm veriyor, kirisikliklarida dolduruyor. ama normalde satin alinan kremlerde cok az var bu asitten.
kendim yapmayi düsünüyorum bu jeli.
kilo alamiyorum cünkü.

evet kizlar haklisiniz hepiniz.
bende bu sorundan cekiyorum, aslinda kilom cok iyi ama oldum olasi biraz tombuldum yani
1,68 boya 65 kilo felan bazen daha fazla 71 e kadar ciktigim oldu ama gayet saglikli görünüyordum ve sürekli zayiflamaya calisiyordum. basaramadim vaz gectim. iki cocugum oldu ve dogumlardan sonra
55 kiloya kadar düstüm. simdi beni gören ne yaptin sen cok zayiflamissin yüzün cökmüs hastamisin diye soruyor.
bide bu is kemik yapisinada bagli bazilari 1,68 boya 50 kilolardan bahsediyor ama kemik yapisi incedir
benim kemiklerim cok iri. kalca kemiklerim disina cikik duruyor.
hyaluron asit ciltte suyu topluyormus bu sekildede daha dolgun bir görünüm veriyor, kirisikliklarida dolduruyor. ama normalde satin alinan kremlerde cok az var bu asitten.
kendim yapmayi düsünüyorum bu jeli.
kilo alamiyorum cünkü.

nasıl yapmayı düşünüyorsun canım CADIARZU

kıslar diğer bölumlere de yazdımm bende aynı dertten muzdarıbım yanı muzdarıptım deyim çunku kilolarım yavaş yavaş yuzume kayıyor benım boyum170 kilom 50 idi 4 haftada 4 kilo aldım hedefim 56 ben kiloları direk bacak ve basenlere alıorum bunu engellemek için sadece bacak ve basenlerımı çalıştırıorum ve zamanla aldığım kilolar vucudumun ust kısmına kaymaya başladı ve bol su tuketıorum ama tabıkı azimli olmak lazım hemen olmuo bu iş ben yaklaşık 4 buçuk haftadır hem spor yapıp hemde kilo alıorum yavaş yavaş yuzumun kendine geldiğini görebiliorum ha bu arada her gece yatmadan önce zor da olsa bir bardak pekmez içiorum baya işe yaradı diyebilirim

bende aynı durumdayım 55 kiloykende yüzün aynıydı 45 kiloykende değişen bir şey tok
bu egzersizler sende işe yaradımı ?

arkadaşlar ben size ufak ama can alıcı bir bilgi vereyim,
vücudumuzdaki her gram fazla yağ bizim için bir sorundur tam tersi olarak da her gram eksik yağ da aynı şekilde..
günümüzde dengeli beslenmeden bu sorunları aşmamız imkansız malesef, sağlıklı ve dengeli beslenerek vücudumuza doğru yakıtı verdiğimiz takdirde vücudumuz o kadar muhteşem bir makine ki nerede eksiklik varsa oradan tamamlıyor, yani nereye kilo alınması gerekiyorsa oraya kilo alıyor ! yüze gerekiyorsa sadece yüze , popo ve basenlere gerekiyorsa sadece oralara..
bir sağlıklı yaşam danışmanı olarak bu konuda ben sizlere yardımcı olabilirim isterseniz.

vücudumuzdaki her gram fazla yağ bizim için bir sorundur tam tersi olarak da her gram eksik yağ da aynı şekilde..
günümüzde dengeli beslenmeden bu sorunları aşmamız imkansız malesef, sağlıklı ve dengeli beslenerek vücudumuza doğru yakıtı verdiğimiz takdirde vücudumuz o kadar muhteşem bir makine ki nerede eksiklik varsa oradan tamamlıyor, yani nereye kilo alınması gerekiyorsa oraya kilo alıyor ! yüze gerekiyorsa sadece yüze , popo ve basenlere gerekiyorsa sadece oralara..
bir sağlıklı yaşam danışmanı olarak bu konuda ben sizlere yardımcı olabilirim isterseniz.

Canım sadece yüze kilo almak için neler yapabiliriz.benim yüzüm birden çöktü.kiloda vermemiştim.hatta üstelik almıştım.direk basenlerimden ve bacaklarımdan aldım.üstelik herhangi bir sağlık sorunum da yok.bu konuda yardımcı olabilirmisin.

canım güzel söylemişsin ama dengeli beslenmek nasıl olacak, sağlıklı yaşam danışmanı olarak bizi biraz daha bilgilendirsen :lepi:

arkadaslar, ikbalin programinda dinlemisdim ömer coskun söylemisdi meyan kökü serbeti iyi geliyormus, yani kilo aldirmadan yüze dolgunluk veriyormus, ben türkiyeden getitdirdim ama unutdum nasil yapildigini bilen varsa lütfen cevap yazsin.. benim icin cok önemli, bende yanaklarimin dolgun olsun istiyorum

ınternetten baktım canım tarifine, etkilimidir acaba gerçekten

Meyan kökü şerbeti tarifi:

Bir tatlı kaşığı kadar kıyılmış meyan kökünün üzerine bir bardak soğuk su koyun, bir saat bekletin. Sonra tülbendin içine koyup suyu süzün. ıyice sıkın,

Elde edilen suyun içine 5-10 damla limon ve üzerine de 1-2 tane taze nane yaprağı, 3-4 parça buz koyun.

Bu serin içecek yazın terleme,düşük tansiyon, isteksizlik,halsizlik, yorgunluk çekenlere iyi gelir, aynı zamanda enerji verir, doping etkisi yapar.

ömer coskun 5 saat demlenecek demisdi ama nasil yani soguk sudami duracak sicak suda mi onu anlamadim... birde yemeklerden 20dk önce icilecekmis.. ben bugün yaptim soguk suyun icine koydum suan daha 4 saat oldu 1 saati daha var...rengi biraz sarimsi oldu netden bakdim meyan kökü serbetine rengi ayni kola gibi...acaba benim meyan kökündemi is yok..akannehir

X