Sevgilim yüzük takmak istiyor :s

harmless

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
86
0
Ya arkadaşlar sevgilim Hakkaride asker hava değişimi izni aldı şuan yanımda ve yüzük takmak istiyor :s kendi ailesininde bildiği. Ama ben istemiyorum kendi ailemi ezip geçmek,gizli iş çevirmek istemiyorum. Bence 2 alyansın anlamı çokk.. Ne yapacağımı bilmiyorum hem ameliyatlı hem asker :çok üzgünüm:
yardım edin benimde kendime göre kriterlerim var :a015:

Tatlim, sevgilin asker oldugu icin senden bi soz almak istio bnce... Yani bunda kotu bsy yokki.. cok goruorum ben kendi aralarinda yuzuk takan sevgilileri bu birbirlerine soz verdiklerini gosterio.. Ha zamani gelir sevgilin askerden gelir aileler arasi yuzuk takilir o dha baska... Bnce pek buyutulecek bsy deil...

kendi ailesinin bildiği derken...:1closedeyes:aklı sizde kalmasın takılan falan olmasın diye istiyordur bu şekilde yüzük takan kişi çok...

bence takmalısın cocuk asker bide uzme hem istediginde ne var gayet normal birsey

çocuğun ailesi bilicek senin ki bilmicek.
keni aranızda olsa neyse ama br aile bilip diğeri bilmezse olmaz.
istemeden aile içi yüzük mü takılırmış.
aileni tabiki hiç yerine koyup arkasından iş çevirme.
askerlik başına vurmuş kanımca seninkinin

yüzük öle takılmaz ki_? yenı adet mı gelmıs

ya kendı aranda takarsın
ya aıleler arasında takarsın

onun aılesı bilir senınkısı bılmezse
ne iş bu ben anlamadım şahsen, siz bilirsiniz.

bencede takmanızda bi sakınca yok
ama bunu kendi aranızda takın
onun ailesi bilebilir
yalnız yanınızda olmasınlar o sırada

Kendımı gore krıterlerım var demıssın.O krıterlerı bır kere ezer gecersen sureklı ezersın.

Eee senın aılenden habersız yuzuk takılmasını tutkı sen kabul ettın.Hadı gencsınız toysunuz dıyelımkı ama onun aılesı nasıl tamam dıyecek kı.Ogullarına ya da sana madem bu kadar ıstıyosunuz hersey usulune uygun olsun bunları yasamak bu kızın aılesının de hakkı demek akıllarına gelmıyor mu?

Eger aılesının de haberı var ve sorun cıkarmadan tamam takın yuzuklerı dıyolarsa senın aılenın haberı olmadıgını bıle bıle zaten en basda daha yuzuk takılmadan temelı saglam olmayan bı yapıya kat cıkmaya calısıyosunuz demek...

Saçlık bu bence :hulya:
Yüzük takmak demek herkesin söz verdiğinizi bilmesi demektir....
Şimdi gençler bi haftalık ilişkide bile yüzük takıyorlar.
Tak çıkar tak çıkar nereye kadar....:kahve:

Herşey zamanında güzeldir.... :nazar:

Dünden beri konuşmuyoruz :KK43: Off 1buçuk senedir sevgiliyiz. Hakkaride asker.
Dün aynen şunu dedim öss sonrası sağlam okul tutturursam en azından annem ablam bilir dedim :KK43:( hala beni istemiyorsun benim kadar ciddi düşünmüyorsun peşinde..

kesınlıkle kabul etme
hersey allahın emrı peygamperin kavlıyle olsun hrseyın zamanı var çok istiyorsa gelsın istesinler
seni seviyorsa bekler güzelım aileni ezip geçme saygısızlık olur resmen
pişman olursn sonra:hulya:

kesınlıkle kabul etme
hersey allahın emrı peygamperin kavlıyle olsun hrseyın zamanı var çok istiyorsa gelsın istesinler
seni seviyorsa bekler güzelım aileni ezip geçme saygısızlık olur resmen
pişman olursn sonra:hulya:

Çokkk doğru söylüyorsun canım ama erkek milletine gelde anlatt.. anlamıyo kardesim aile değerlerinden :mad:

Son düzenleme:
henüz liseye gidiyorsun sanırım.. biraz çocukça geliyor bana, kimse alınsın istemem şahsi fikrim.. evcilik oynamak gibi sanki kendi arasında yüzük takmak.. onun ailesinin bilip seninkilerin bilmemesi de çok adil değil.. e bir de taktınız diyelim, annenler parmağında yüzüğü görünce ne diyeceksin onlara?

henüz liseye gidiyorsun sanırım.. biraz çocukça geliyor bana, kimse alınsın istemem şahsi fikrim.. evcilik oynamak gibi sanki kendi arasında yüzük takmak.. onun ailesinin bilip seninkilerin bilmemesi de çok adil değil.. e bir de taktınız diyelim, annenler parmağında yüzüğü görünce ne diyeceksin onlara?

Çocuk dediğin yüzük takmayı istemiyor tatlım :KK66:

çok yüzük takmak herkesin bilmesini istiyorsa gelsin istesin taksın

lafa bak onun ailesi bilecek sizinki bilmeyecek

esim ve ben de sadece aramizda yuzuk taktik...esim yurt disina gidecekti bir hafta sonra, bir gun bisyler yerken cebinden kutuyla 2 yuzuk( kirmizi kurdele takilmis) ve bir kucuk makas cikardi kaydirigubbakcemile3 . ben sok oldum o an ama cok da sevindim...yuzugu parmagima takti, kendisininkini de takti ve kurdeleyi kesti, birbirimiz optuk...yani benden bi soz istedi ondan vazgecmeyecegime dair...hos bir haraketti...hele ki makasa kadar dusunmesi beni cok guldurmustu Şeniz bence erkek arkadasinin istegi cok dogal, aranizda takiverin sonra da ailelerde yaparsiniz...ne var ki bunda...alt tarafi bir yuzuk...tak da cocugun ici rahatlasin asker ocaginda...

Onu sevdiğinden eminsen tak bence çocuk da askermiş bide üzülmesin

X