Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ama niye kafa buluyorsunuz arkadaslarla yaaaaaaa lülülülülülü ben beyaz tenliyim ama dudak yanlarımda ve çenemn ortasındaki noktada esmerlesme var bu durumdan cok sikayetciymmmm dediklerinizi deneyecegmmm

bende aynı dertten muzdaribim )= bu hususta bizde en iyi yardımcı olacak insan " michael jackson" du oda aramızdan ayrıldı mafoldumben :) (bu arada gerçekten nasıl beyazlayabildi o zenci adam merak ediyorum! )

neyse şaka bi yana benimde cildimi açmak için kullandığım bi kaç yöntem var. ani bi beyazlık sağlamak istiyosanız sıcak bi banyodan sonra "clean clear'ın" mavi jojova tenicikli temizleme jelini kullanıyoruz. en az bi ton açıyo

ikincisi (sitede de gördüm) karbonat ve yoğurt karışımı

üçüncüsü; piyasada bulunan "magnesie kalsine isminde bir ilaç var. aslında müsildir ilaç ama cilt içinde kullanılıyo.toz halinde bi ilaç.... ben kolonya ile karıştırıp yüzüme sürmüştüm...ama cayır cayrr yandım. kullanıcak arkadaşlara tavsiyem limon suyu ile karıştırıp macun haline getirsinler.sürüp kuruyana kadar bekletiyoruz.kuruyunca yıkayoruz ovarak çıkartıyoruz(ama kuruyunca dökülmeye başlıyo önünüze bi gazete açın)

gülendamcım sende çok takma kafana, ayh bu arada iyiki urfada değilim haa ben, değil evde kalmak resmen evin demirbaşı olurdum (=

Bende clean&clean jojoba tanecikli sabununu kullanmıs fakat sivilcelerim için cildi beyazlatıyo kesinlikle o konuda hem fikirm ...
Ama bunlar cildinde deneye deneye umarım kötü sonuçlar doğurmassın ..
Neden bukadar takıyosunki Rabbimde senin kendine göre güzelliğini vermiş ..
Seni almayan derdine yansın bence bukadar uğraşma ...
herşey gönlünce olsun...

ben sana kesin çözüm yazım canım en beyaz tonundan fondeten al sür yüzüne kesin beyazlarsın.şaaka bir yana eğer ten rengin öyleyse değiştirmen çok zor lekelerin varsa onu açar öneriler.kendi rengini değiştiremessin kafaana takma bence çözümünün olduğunu duymadım buzamana kadar ben

ben sana kesin çözüm yazım canım en beyaz tonundan fondeten al sür yüzüne kesin beyazlarsın.şaaka bir yana eğer ten rengin öyleyse değiştirmen çok zor lekelerin varsa onu açar öneriler.kendi rengini değiştiremessin kafaana takma bence çözümünün olduğunu duymadım buzamana kadar ben

fondoten kullanıyorum canım çok dayakışıyo kim ne derse desin beyaz ten bana yakışıoooozemuszemus alkisalkisalkis

beyaz tenliyim ama yazın güneş lekesi oluşuyo cildimde bende bir ara esmer olmayı kafaya takmıştım. denize gittim güneşin altında bir saat bekledim esmerleşeceğime kıpkırmızı olmustum çok komık olmustum bikaç hafta geçmedi kırmızılıklarım :emir_bebek:

aslında kafaya takmış üzülüyo falan değilim arkadaşlar seviyorum yakıştığını düşünüyorum varsa bakıcam çaresine .biraz inatçıyım sadece o var:dance:

Merhaba bnde benzer bir dertten muzdaribim...
benimde tam aksine yüzüm vücuduma göre daha, yüzüme baya maske falan uyguladım zamanında ondan galiba. Hala da arada sırada uyguluyorum.
Ben bu olaya taktığım zamanlar yurtdışında satılan beyazlatıcı haplardan kullanmayı düşünmüşdüm getirtip çünkü sadece yüzümün deiğilde vücudumunda beyazlamasını istiyorum ama sonra yasaklandı galiba o ilaçlar tam emin değilim. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Birde vücut içinde aynı işlemleri mi yapmak gerek?

Merhaba bnde benzer bir dertten muzdaribim...
benimde tam aksine yüzüm vücuduma göre daha, yüzüme baya maske falan uyguladım zamanında ondan galiba. Hala da arada sırada uyguluyorum.
Ben bu olaya taktığım zamanlar yurtdışında satılan beyazlatıcı haplardan kullanmayı düşünmüşdüm getirtip çünkü sadece yüzümün deiğilde vücudumunda beyazlamasını istiyorum ama sonra yasaklandı galiba o ilaçlar tam emin değilim. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Birde vücut içinde aynı işlemleri mi yapmak gerek?

o halar nasıl erkilimiydi bende bi ara kafaya taktım o hapları

o halar nasıl erkilimiydi bende bi ara kafaya taktım o hapları

Bende hiç kullanmadm o hapları ama aslında hala aklımın bir köşesinde var..
Melanin salgısınını ayarlıyordu galiba beyazlamak için..
Kalıcı beyazlık oluyormuş galiba birkaç ay kullanım sonunda ama suan isimleri bile aklıma gelmiyorfisfisfis

Bende hiç kullanmadm o hapları ama aslında hala aklımın bir köşesinde var..
Melanin salgısınını ayarlıyordu galiba beyazlamak için..
Kalıcı beyazlık oluyormuş galiba birkaç ay kullanım sonunda ama suan isimleri bile aklıma gelmiyorfisfisfis

glutathione cnm

arkadaşlar annem geçen nar çekirdekli doğal nar sabunu almış bagno di roma marka.bende cildime arada çıkan sivilceler için arada kayısı özlü sabunla yıkarım.bi kerede bunla yıkiyim dedim.içeri geldiğimde annem senin yüzüne nolmuş böle ölü gibi bembeyaz dedi.hatta bi ara tansiyonummu düştü diye düşündüm ama sabun yüzümü baya bi beyazlattı. beyazlamak isteyen arkadaşlar belki bi faydası olabilir sizdede bu sabunun.bayada yumuşacık yaptı cildimi ayrıca.

arkadaşlar annem geçen nar çekirdekli doğal nar sabunu almış bagno di roma marka.bende cildime arada çıkan sivilceler için arada kayısı özlü sabunla yıkarım.bi kerede bunla yıkiyim dedim.içeri geldiğimde annem senin yüzüne nolmuş böle ölü gibi bembeyaz dedi.hatta bi ara tansiyonummu düştü diye düşündüm ama sabun yüzümü baya bi beyazlattı. beyazlamak isteyen arkadaşlar belki bi faydası olabilir sizdede bu sabunun.bayada yumuşacık yaptı cildimi ayrıca.

canım tam adını yazarmısın fiyatı ne kadar nerden alabilirim

tabiki bagno di roma ismi markanın. nar çekirdekli doğal nar sabunu. üstündede sıkılaştırıcı anti aging yazıyo ama benim cildimi baya bi beyazlaştırdı .başka yerlerde varmı bilmiyorum ama 101 diye bi marketler zinciri var istanbulda ordan aldım 1.5 liramı neydi fiyatı sanırım. iki tane var içinde.normalde 3.5 lira felanmış ama 101de uygun baya

tabiki bagno di roma ismi markanın. nar çekirdekli doğal nar sabunu. üstündede sıkılaştırıcı anti aging yazıyo ama benim cildimi baya bi beyazlaştırdı .başka yerlerde varmı bilmiyorum ama 101 diye bi marketler zinciri var istanbulda ordan aldım 1.5 liramı neydi fiyatı sanırım. iki tane var içinde.normalde 3.5 lira felanmış ama 101de uygun baya

ben urfadayım canım yakatarlardan falan bulabilirmiyim

çiçek ıhlamuru az suda yapışkan bir hal alana kadar kaynatıyor sabah akşam bunla siliyorsunuz.çok etkili.ben yüzümdeki lekeleri lisede bunla geçirmiştim ve yüzüm bayağı beyazlamıştı.

çiçek ıhlamuru az suda yapışkan bir hal alana kadar kaynatıyor sabah akşam bunla siliyorsunuz.çok etkili.ben yüzümdeki lekeleri lisede bunla geçirmiştim ve yüzüm bayağı beyazlamıştı.

denerim canım esmermisin yoksa zaten açık tenliim

X