Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk izmirde postiş-çıtçıt satan yerler? fiyatları? bi bakın lütfen

Fiyatları hakkında bi bilginiz var mı? Saçlarım az olduğu için alttan görünür mü diye korkuyorum aslında o yüzden kaç parça alsam karar veremedim. Ama şöyle uygun bişiler arıyorm dediğiniz yerde fiyatlar nasıldır acaba?

benım de sacım az ben 4 parca alabılırım ancak, 8 parcayı koyamamhanı iyıce gür olur ama ben gur sac sevmıyorum zaten , sacın kalıtesı cok onemlı cunku gercek sac gıbıonlar da uclardan kopup parcalanacaklar, daha uzun sursun en azından kullanımı.

özkanlar migrosun o taraflarda Saç Merkezi var o kadar kaliteli saçlarki siyahken aldım şuan platin rengindeler hala kullanıyorum :) ben 240 a almıştım 9 parça

arkadaşlar uzun süre giremedim foruma. eger satın almak isteyen olursa kısaca bilgi weriyim saçınız çok gür olmadığı muddetce 8 parça çıtçıt yeterli.bununda maliyeti 190 tl en iyi saçlar.gerisi abartı.. hmm birde kaynak war oda en fazla 300-350 ye yaptırabilirsiniz. ilgilenenler olursa yardımcı olabilirim.
birde şunu özellikle belirteyim her saça inanmayın.geçenlerde müşterim saç alıp gelmiş...kaynak yaptık we saçlarına cila yaptık fön çektik saçlar yandı...!!!!!ertesigün ağlaya ağlaya geldi(saçları açık şekilde uyumuş we dolaşmııııış) we saçları aldığı yere götürmüş KULLANICI HATASI demiş we iade bile almamış...

Ben satın almayı düşünüyorum bana yardımcı olabilir misiniz hem kaliteli olsun istiyorum hem de 150 civarı bişeyler olsa iyi olur :KK9:

Gerçekten iyi birşey istiyorsanız ;150 tl verebiliyorsanız bi 40 tl daha ekleyin derim ben.daha kaliteli saç almış olursunuz. :KK16:

Merhaba benim yaza kadar çıt çıt almam gerekiyor. 6 adet olabilir saçlarım fazla gür değil ve siyah ve de uçları yanık durumda. Gerekirse 3 ay bakım yapıp saçlarımı düzeltip çıt çıt almak istiyorum. İzmir Buca da oturuyorum. Geçen yıl bornoba küçükpark diye bir yerden aldım hiç hoşuma gitmedi saçlar gerçekti ama gür değildi. Fiyat istiyorum. Uygun ve kaliteli olması lazım. Eşimden habersiz almalıyım çünkü diğer saçlarımı mahvettim ilk olduğu için artık bilgi sahibiyim:)

Uçlarını mutlaka kestirmen lazım :KK17: 6 parça alırsanız daha pahalıya alırsınız çünkü 'takım bozuyoruz' diyorlar.Arkadaşım 2 parça istemişti sadece yanlara takmak için yüksek fiyat verdiler,ordan biliyorum.
benimde yaza kadar almam lazım aslında haydi kızlar toplanıp pazarlık yapalım :KK9:

arkadaşlar bence 3 e 5 e bakmayın sonra saçlar elinizde kalmasın.benim arkadaşımın eniştesi karşıyakada kuaför ondan aldım. ama dedimki gerçek saç olsun tamamı. 4 adetini 200 den aldım.ama değdi. saçların benimkinden farkı yok.yumuşacık.istediğin işlemi yapabiliosun.

Uçlarını mutlaka kestirmen lazım :KK17: 6 parça alırsanız daha pahalıya alırsınız çünkü 'takım bozuyoruz' diyorlar.Arkadaşım 2 parça istemişti sadece yanlara takmak için yüksek fiyat verdiler,ordan biliyorum.
benimde yaza kadar almam lazım aslında haydi kızlar toplanıp pazarlık yapalım :KK9:

yarım ay çıtçıtların fıyatlarını bilen var mı ??

X