Haftada 3 - 3,5 kilo denenmiş liste

arkadaşlar sebze yemeğinin ızgaranın yanına felan keğek ekmeği yenilemiyo mu:uhm::uhm:

yarın başlıcaz inşallah annemle o yüzden şimdi cevap bekliyorum sizden :kedi:

ayrıca yapıp sonuç alan var mı??varsa eğer bu diyet harika bişi 16 gündür kilo veremiyorum da:bbo::bbo::bbo:

şimdiden tşkkürlerrr opuyorumnanaktan

yasemıncım merak ettığim bişey daha varCADIARZU bu dıyette yag ve seker yokya.dıyelımkı kılolrı verdık eh halıyle dıyetıde bıraktık vucudumuza yağ ve seker gırınce verdıgımız kıloları tekrar alırmıyız.yanı dıkkat etsekte yada o arkadasın aldımı naptı mer ettım sekerım :uhm:

arkadaşlar benimde 5 kilo fazlam var doğumdan sonra çok yavaş kilo verdimbir ara çok iyidim eşimle sigarayı bıraktık ve ramazan etkenigece ye yat fln derken 5 kilo fazlam oldu görünürde sadece göbeğim var ama beni çok rahatsız ediyor özellikledegöbeğimi nsl verebilirim yardımcı olun lütfennnn :)

arkadaşlar sebze yemeğinin ızgaranın yanına felan keğek ekmeği yenilemiyo mu:uhm::uhm:

yarın başlıcaz inşallah annemle o yüzden şimdi cevap bekliyorum sizden :kedi:

ayrıca yapıp sonuç alan var mı??varsa eğer bu diyet harika bişi 16 gündür kilo veremiyorum da:bbo::bbo::bbo:

şimdiden tşkkürlerrr opuyorumnanaktan

malesef yok canım ama benım oda arkadasım akşamları 1 dılım kepek ekmek yedı uno 45 kalorı olandan :) herzaman deıl ama arada yedı :)

yasemıncım merak ettığim bişey daha varCADIARZU bu dıyette yag ve seker yokya.dıyelımkı kılolrı verdık eh halıyle dıyetıde bıraktık vucudumuza yağ ve seker gırınce verdıgımız kıloları tekrar alırmıyız.yanı dıkkat etsekte yada o arkadasın aldımı naptı mer ettım sekerım :uhm:

canım elmadan sekerı alıyoruz :) ızgara ettende yag alıyoruz bırakınca kılo almıyoruzzz..en azından kuzım almadı tabıkı dıkkat edıyor canımmmmmmm :)

arkadaşlar benimde 5 kilo fazlam var doğumdan sonra çok yavaş kilo verdimbir ara çok iyidim eşimle sigarayı bıraktık ve ramazan etkenigece ye yat fln derken 5 kilo fazlam oldu görünürde sadece göbeğim var ama beni çok rahatsız ediyor özellikledegöbeğimi nsl verebilirim yardımcı olun lütfennnn :)

canım bu dıyetı dene ıstersen emzırmıyosan tabıkıde :))

evet arkadaslarrr sonucumu yazıyorum 53 kıloyla basladım bu dıyete hasta olacagım ıcın şişti vucudum :) ( 1 kılo oynuyorda bende :) ) suannnnnn 50.5 kıloyum ve cumartesı pazar bu dıyete uyamadım cunku fecı yoğunduk mısafrler gesmeler :) yanı 2 gun fırem var 2*5 kılo vermısımmm...oda arkadasım full uydu 3100 vermıs dıger arkadasımda :)) 2700 vermıssss :))))) oleeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.............bu arada bu akşam tatıle cıkıyorum topıkım sızlere emanettatılde gırerım sayet net olursa :))) ara ara yazarım cplarım sorularınızı...tatılde kılo almamak umıdıyle...:))benı unutmayınnn :)

Son düzenleme:
öncelikle sorumun cevabını aldım tşk.ediyorum cnm opuyorumnanaktan

ayrıca kilo vermiş olmana çook sevindim.ben de 3 gün olucak bugün inşallah başladım ve harfiyen uyuyorumhihoyyyt cumartesi günü tartılıcam ama sanırım hasta olucam.. inş.etkilemez çünki fazla çıkıyorum :eek:

herkese iyi kilo vermeler:teytey::enbuyukkk:

ayrıca sonucumu yazıcam inşallah veririm de.. çünki insanlar bu yazıları okuyarak motive oluyo..yapan arkadaşlar vermiş;ben de verebilirim diye yerimseniben

ayrıca sonucumu yazıcam inşallah veririm de.. çünki insanlar bu yazıları okuyarak motive oluyo..yapan arkadaşlar vermiş;ben de verebilirim diye yerimseniben

kesınlıkle bende oyuzden yazdım canım....hasta olacagın ıcın vucudunda odemın vardır benım tam 1kg fazlam vardı cunku :) olsun sen dıyetten oncekı tartını baz al cumartesıde sonucunu bıldırırısın canım...basarılar :) topıkım sıslere emanet :)

evet yazıcam demiştim ve yazıyorum bayanlar :) ben 4 gün harfiyen yaptım ve 800 gram verdim..arada 2 gün yedim çünki hasta oldum ve tatlı krizleri malum..ama yine devam ediyorum zaten kilom çok değil 52 ydi ama 800 gramı da gitti :) o bile bende çok fark ediyo..2 kilo daha vericem inşallah..2 hafta kadar daha yapıcam inş..herkese iyi kilo vermeler en kısa zamanda.

evet yazıcam demiştim ve yazıyorum bayanlar :) ben 4 gün harfiyen yaptım ve 800 gram verdim..arada 2 gün yedim çünki hasta oldum ve tatlı krizleri malum..ama yine devam ediyorum zaten kilom çok değil 52 ydi ama 800 gramı da gitti :) o bile bende çok fark ediyo..2 kilo daha vericem inşallah..2 hafta kadar daha yapıcam inş..herkese iyi kilo vermeler en kısa zamanda.

mervecım sonuc ne oldu canımmmmmmmmmm??

sonuç 4 gün ve 800 gramla kaldım devam etcektim güya ama nefsime yenildim ve yapamadım :1no2: ama sanki bırakıp yiyince birden geri kilo aldım 300 gram filan kadar ve bu beni umutsuzlupa düşürdü :çok üzgünüm: napıcağımı bilmiyorum..kuruntu mu yaptım şişkinlik mi oldu yoksa sağlıklı veremezsem de sonradan normal düzene geçince geri alırsam diye hevesim de kaçtı ne bulursam yiyorum anlıycağın kendimden geçmiş halde ve kilomu iyice gözümde büyüterek.. :çok üzgünüm: sen iyi kilo vermiştin canım geri alma oldu mu peki normal düzenine geçince :uhm: normal dediğim gene dikkat ederek ama bu denli kısmayarak...bide annemle yapıyoduk o da dayanamadı bıraktı iyice ve bayrama kadar kilo verme hayalim de hayal olarak kalırsa bu benim için ilk başarızılık ilk hedefime ulaşamama olmıycak..normal rejim yapıyım diyorum o zaman da veremiyorum arada kaldım nolur bi akıl ver yaa içinden çıkamıyorum:gitme::1no2: iyice kötü hisstmeye başladım alt ucu 2-3 kilo ama yok yok yok...

umutsuzluğa düştüm ve iyi değilmiş gibi geldi ama payşaltığın için çok teşekkürler bu diyeti sen bi aracısın ve insanlar faydalansın diye koydun çok güzel ama işte endişeleniyorum sağlıklı olmaz mı diye :s ama yarın gene başlıycam bakalım bu sefer napıcam??şöyle bayrama kadar 2 hafta yapıp da 2,5 -3 civarı versem bana yeter boyum 1.58 kilom şuan 51 buçuk civarı :KK43: ve bu kilo bana oolmuyo fazla geliyo

umutsuzluğa düştüm ve iyi değilmiş gibi geldi ama payşaltığın için çok teşekkürler bu diyeti sen bi aracısın ve insanlar faydalansın diye koydun çok güzel ama işte endişeleniyorum sağlıklı olmaz mı diye :s ama yarın gene başlıycam bakalım bu sefer napıcam??şöyle bayrama kadar 2 hafta yapıp da 2,5 -3 civarı versem bana yeter boyum 1.58 kilom şuan 51 buçuk civarı :KK43: ve bu kilo bana oolmuyo fazla geliyo

canım bu cok saglıklı bır dıyet etınıde yıyosun sebzenıde meyvenıde :) tabıkı sen bılırsın canım...ben tatule ııtım ve geldım kılom aynı..dıyet bıttıkten sonra aynadakı goruntu ohh dedırtıyor ınsana :) oyuzden mervecım ısıyorsan dene canım :) benım arkadaslarım ve kuzenım cok memnun kladık :)

insanın yapası yoksa da bu tatlı diline bu diyeti yapası gelir insanın ...evet bugün karar verdim ve başladım inşallah bayrama incecik olurum 2 kilo versem yeter:Saruboceq::Saruboceq: çook teşekkürler ilgin için canımm:asigim:a.s.:enbuyukkk:

X