İzmir'deki Falcılar

sevda ablaya gittim bu hafta bildi diyebilirim ve inanaırmısınız tam 3.5 saat bekledim..giren çıkan herkez ama herkez şaşkınlık içinde çıkıyor..bana biraz kısa baktı çünki daha öncede gitmiştim hatırladı beni..

şu sevdayla cookie ye gideyim bende bari merak ettim.dediğiniz gibi elektrik işi bunlar.olmadımı bilemiyorlar..

Merhaba Missdance,

Ben foruma yeni uye oldum ve sanirim ozel mesaj gonderemiyorum.

Onceki sayfalarda ayna uzerinden fal bakan Emel Hanim dan bahsetmissin. Bana bu hanimin telefonunu vermen mumkun mu?

Sanirim Emel Hanim in gelecekle ilgili uzun vadeli seyler soyledigini yazmissin. Dedikleri gerceklesti mi bu bayanin? Sence gitmeye deger mi?

Su an destege cok ihtiyacim var ve cevap yazabilirsen cok sevinirim.

arkadaşlar bornova merkezdeki samyeli kafeye gittim.serpil hanım var orda ama tavsiye etmem.hiç birşeyi bilemedi.kahveyi kapatırken tuttuğum niyet ile ilgili konuşmadı bile.ben daha önce hiç fal baktırmadım ama yinede fikrim var bunun yöntemi şöyle kağıda habire isim yazıyor tek yaptığı çıkan isimleri bu ki bu kim diye sormak.o da hep bilinen isimler oluyor herkeste bir hasan hüseyin ayşe farma oluyorya tuttu diyelim bu kişilerle ilgili ve seninle ilgili hiç bir yorum yapmıyoryakınımdaki farklı ismi olan beni çok çok üzen kişilerin isimlerini söyleyemedi bile. sadece bu kim şu kim ;en son fincana usulen bakıyor oda bir cümle . paranıza yazık valla ücretide 10 tl

Son düzenleme:
Merhaba Missdance,

Onceki sayfalarda ayna uzerinden fal bakan Emel Hanim dan bahsetmissin. Bana bu hanimin telefonunu vermen mumkun mu?

Sanirim Emel Hanim in gelecekle ilgili uzun vadeli seyler soyledigini yazmissin. Dedikleri gerceklesti mi bu bayanin? Sence gitmeye deger mi?

canım ya şimdi sana hiç bir falcının dediği çıkmadı dicem üzüleceksin,ama gerçek maalesef bu hiçbirinin dediği çıkmadı,üstelik hepside aynı şeyi söylemesine rağmen.hepsi biz neyi duymak istiyorsak onu söylüyorlar.tabi ki bildikleri şeyler oldu ama geleceğe dair sölenenlerin hiç biri gerçekleşmedi.bulursam öyle dediği çıkan birini zaten hemen söylerim sizlerede.ama emele gitmek istiyorsan vereyim telefonunu özlelden.öpüyorum.içini rahat tut sen ne kadar uğraşırsan uğraş herşey olacağına varıyor bazen hiç birşeyin önüne geçemiyoruz.

Merhaba,

Ozelden telefon numarasini verebilirsen Emel Hanimin cok sevinirim.

Eski mesajlari okuyordum. Minikprensesin "beni altust etti, baya baya bildi" gibi yorumlarini gordum ve merak ettim.

Msn adresini verebilirsen, oradan da konusabiliriz.

Serpil

arkadaşlar ben fiestadaki mustafaya gittim şimsiyle ilgili herşeyi bildi gelecekle ilgili söyledikleride mantıklı olma ihtimali olan şeyler ben çok beğendim tek sorun çok hızlı konuşuyor:) sonra hızımı alamadım efsun kafedeki boncuklu deli ibrahime gittim benimle ilgili söyledikleri doğruydu fakat hayatımda olan kişiyle ilgili hiç iyi şeyler söylemedi yerden yere vurdu çocuğu hiç iyi niyetli değil dedi moralim bozuldu hatta bırak sen bunu dedi:KK43:

Merhaba Missdance,

mail olarak atarsanız çok sevinirim....

Miss dance, canim hicbir falcinin dedigi cikmadi demissin ya, sana bir animi anlatmak isterim.

Uzun surede bir ziyaretine gittigim bir ahbabim vardi, gozlerini kapayip gelecekte olacaklari film gibi izleyebildigini soylerdi.

Okuldan mezun oldugum sirada onunla karsilasmistim. Sana cesitli is teklifleri gelecek ama hangisini secegine bagli sonrasi demisti. Ondan sonrasini goremiyorum demisti. Eger X isini secersen, soyle soyle olacagini goruyorum ama su an icin net bir sey soyleyemem demisti. Sadece X isini secersen bunlar olacak demisti.

Ben X isini sectim ve dedikleri tek tek cikmaya basladi. Yaklasik 1 yil sonra tekrar karsilastik. Bu kez 1 yil once olacagini soyledigi bazi seyler icin, artik bunlari tam olarak goremiyorum dedi. Yani onceden dedigi uzun vadeli bazi seyler netlik kaybetmisti. Ilerdeki 2 yil icinde olacaklari tamamen bildi. Ama 2 yildan sonrasi icin su da olabilir, bu da olabilir dedi. Buyuk ihtimalle su olacak ama ondan sonrasini tam olarak goremiyorum dedi.

Soylemek istedigim, tanisacagin insanlar, onlarla iliskilerin, gelecekte yapacagin isler, verecegin kararlar tum omrun icin net olarak yazili degil. Alacagin kararlara gore her sey degisiyor. Ahbabim bana senin kaderinde zenginlik var, cok para kazanacaksin hangi iste calisirsan calis, hangi karari alirsan al derdi. Bunun disindaki seyler icin, su an hicbir sey goremiyorum, bir sey soyleyemem dedigi zamanlar cok olmustu.

foruma son girdiğimde müjde vermiştim ama sonrasında çok kötü şeyler oldu iyi başladı ama kötü bitti kendimi anca toparlayabildim yeni yazabiliyorum,herşeyde bir hayır vardır allah böyle istemiş demekki diyorum..kızlar birinizin yazdığı bi hoca vardı bulamadım kimin yazdığını ona gitmek istiyorum gidenler yazabilirmi lütfen ve kim söylediyse bana telefon veya adresini adını ne kadara baktığını msj atabilirmi özelden...

sevgili missdance senin bildiğin hocanın ve yeşilyurttaki emelin telefonunu ve adresini mailime atarmısın....özeli nasıl kullanıcağımı bilmiyorum.............
yorgundemokratbergama q hotmail.com

selam arkadaşlar ben cafe samyelinin sahibi serpil nasılsınız mekanıma beni seven ve beni tanımak isteyen arkadaşlarımı beklerim..yerim bornova sürücü kursunun direkt karşı sokagı kime sorsanız söylerler...

selam size bir arkadaşımı göndereceğim telefon ve tam yerinizi mail atarmısınız.yorgundomkratbergama@hotmail.com

selam size bir arkadaşımı göndereceğim telefon ve tam yerinizi mail atarmısınız.yorgundomkratbergama@hotmail.com
Vaaayy serpil abla sen buralarada üye olurmuydun ya :KK70: ben yagmur hani meskendeykende geliodum büfede çalışan nasılsın ya :) gelemedim ne zamandır yakında gelicem ramazan bi bitsin :)

X