İzmir'deki Falcılar

Kizlar gecen gün mujgan cafe seldaya gittim 10 numara bakti tek kotu yani cok kisa bakiyor. Bayram bittiginnde bayrama yada daisy murata gitmeyi dusunuyoeum siZCE NE yapayim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar gecen gün mujgan cafe seldaya gittim 10 numara bakti tek kotu yani cok kisa bakiyor. Bayram bittiginnde bayrama yada daisy murata gitmeyi dusunuyoeum siZCE NE yapayim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Müjgan cafe nerede ve kaç paraya bakıyorlar

Kemeraltında sevda cafede bakıyor 22,5 Tl ye ama çok sıra oluyor insan beklemekten beziyor

kahve falının fiyatı sanırım bu de mi? ben kahve baktırıyorum, nedense onda daha gerçekmiş gibi geliyor :) belki bir gün gittiğimde çok sıra olmazsa baktırayım:26: teşekkürler:KK55:

tarot bakıyor canım

öyle mi? bi gün gitsem iyi olur aslında. siz fısıltı kafe ömere baktırdınız mı hiç? falı çok kısaydı ama yaptığı isabetli yorumlara çok şaşırmıştım. bana bir vade verdi ağustos -ekim arası diye. biriyle tanışacaksın ve o ilişkin evliliğe gidicek dedi.bi umut bekliyorum:) bunu niye bu kadar önemsedim çünkü ayrıldıktan beri iki senedir kimseyle tanışmadım:KK1: gerek ortamım gerek çevrem biriyle tanışmak için çok yetersiz. o yüzden dediği çıkarsa ona bir hediye götürücem :KK1:

Merhabalar ben İzmir ' de yasamıyorum ve bir tanıdığın evindeki başka bir misafir bayandan Güzelyalı ' da Ece hanım in baktığı falın methini duydum lakin ne numara verdi söyleyen kisi ne de Ece Hanım'a ulaşabileceğim başka bir bilgi .. :KK43: Eğer o fala bakan Ece Hanım'a ulaşabileceğim tel numarasıni bilen varsa lutfen yardımcı olmasını rica ediyorum

Merhabalar ben İzmir ' de yasamıyorum ve bir tanıdığın evindeki başka bir misafir bayandan Güzelyalı ' da Ece hanım in baktığı falın methini duydum lakin ne numara verdi söyleyen kisi ne de Ece Hanım'a ulaşabileceğim başka bir bilgi .. :KK43: Eğer o fala bakan Ece Hanım'a ulaşabileceğim tel numarasıni bilen varsa lutfen yardımcı olmasını rica ediyorum

Ece'nin telefonunu bulursanız bana da bildirir misiniz?

arkadaşlar merhaba.uzun bir aradan sonra tekrar forumdayım..daha önce baya bir falcıyı denedikten sonra benimle enerjisi uyan kişinin sibel olduğuna karar verip sadece sibele gitmeye başlamıştım.tabi bu arada falcılara ve kafelere ödediğim paraların haddi hesabı yok:)burda kimi okuduysam gittim bir umut.sonra sibeli bulunca düzenli ona gitmeye başlamıştım taki o necco kafeden ayrılana kadar.birgun baktım yok.arada rahatsızlanıp ara verdiği olmuştu.o yuzden bir kaç kez daha gittim ama hep hüsran.geçenlerde tekrar uğradım kuzenimle.fal baktırmak istedi kuzenim.oradakilerin ısrarı ile anıl a baktırdık.birazda git gel göz aşinalığı olduğu için sibel in müşterisi olduğumuzu bildiklerinden sanırım anıl ın sibelin öğrencisi olduğunu,anıl ı sibel in getirttiğini en az onun kadar iyi olduğunu söylediler.biz tabi sibel in öğrencisi deyince hemen baktırmayı kabul ettik.ama inanın ben soru sorma kısmına bile kalmadan kalktım.sibel nere anıl nere:)bide kuzenimle bana tamamen aynı şeyleri söylemiş.ben tabiki beğenmedim falan dedim çalışanlarabayada bir kızdım.sonuçta sibel in adı kullanılarak kandırıldık.orda oturan bayanlardan biri beni yanına çağırdı ve sibel in dışarıda baktığını ve istersem cep telefonunu verebileceğini söyledi.kendisine ne kadar teşekkur etsem az.telefonla konuştum gerçekten bakım yapıyormus ama şu an ramazan dolayısıyla ara vermiş.benim gibi sibel tutkunu arkadaşlara duyurulur:)

merhaba. sibel hanım kaça bakıyor acaba numara alabilirmiyim bende denemek istiyorum

Yok mu Güzelyalı'da fal bakan Ece hanımın numarasını bir bilen ? Şuan tatildeyim ve İzmir'e yakınım eğer Ece Hanım'a ulaşabilirsem gunu birlik İzmir e gelebilirim Allah askına varsa bilen yazsın :KK43:

Arkadaşlar izmir hatayda nokta duragının orda suzan varmış bilen var mı? Zamanında annem gitmis her seyi tek tek bilmii tum soylediikşeri cıkmış şimdi arıyoruz bir turlu bulamıyoruz. Tasında falan diyolar bilen varsa lutfen söylesin

canm onu bende duydum çok iyi yıldızname bakıyoruş tarih falan veriyomuş...ben bunu pasaklı birsende sıra beklerken bi kadın anlattı bana ama telini falan bilmiyomuş çok içimde kalmıştı belevi girişinde kime sorsan gösterirler yerini demişti ama arabada olmadığı için gidemedim..öneren bayan yanlış hatrlamıyosam 50ye mi ne bakıyo demişti yanılıyoda olabilirim pasaklı birsene temmuzda gitmiştim

Bedriyenin numarasını bulursanız yada varsa banada gönderir misin canım

X