Yerleşme kanaması mı, hastalık belirtisi mi?

hurrem

iyilik güzellik
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.505
10
Kızlar benim ayın 28inde adet olmam gerekiyordu (bu arada adetim çok düzenlidir ve hiç şaşmaz) 27sinden itibaren adet belirtilerim başladı kasıklarım çok ağrıdı ama 28inde çok açık pembe renkte bir akıntı geldi sonra o da kesildi adet belirtilerim de. Bugün üçüncü gün ama hala adet olmadım. Acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi? Yoksa bir problem var da onun belirtisi mi? Bi yandan merak ediyorum bi yandan da endişeleniyorum. Bunu yaşayan var mı aranızda? :uhm:

benım de oyle oldu.cok uzulmustum adet oldum sandım.cunku bebek ıstıyrdum.3gun kesıldı.sonra tekrar basladı.adetim dıye ortalarda dolandım durdum.meger dusuk yapıyr musum.yanı kesılmeden sonra kanama tekrar baslarsa bıle test yap.dusuk olabılır.

canım sen hemen bir test yap herkesin bünyesi bir olmaz
benimde adetim çok düzenlidir ben adetime 3 gün kala hamile olduğumu
anladım ve test yapdım çıkıyor zaten ihmal etme hamileysen doktora git
hayırlısı olsun inş.

Hadi yaa iyice korktum şimdi adetimden bir gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı ben de ondan rahatım hamile değilim nasılsa diye ama bi test daha mı yapsam diye düşünüyorum şimdi de. Canım senin akıntın nasıldı tam olarak çünkü ben de daha önce bir düşük yaptım o zaman kahverengi koyu kıvamlı bir akıntı gelmişti ama bu öyle değil çok açık pembe renkteydi şimdi de beyaz akıntıya çevirdi.

canım sen hemen bir test yap herkesin bünyesi bir olmaz
benimde adetim çok düzenlidir ben adetime 3 gün kala hamile olduğumu
anladım ve test yapdım çıkıyor zaten ihmal etme hamileysen doktora git
hayırlısı olsun inş.

İnşallah canım yaa çok istiyoruz. Bugün doktora gidecektim doktor izindeymiş pazartesi dönecekmiş. Ben de onu bekliyorum ama şimdi bi test alıp yapasım geldi.

Hadi kızlar cevap yok mu? Hiç yaşayan olmadı mı bu durumu?

bendede oldu...sonra 3 gun sonra normal adet oldum...bebek ıstıyrosan bunye bunu yapıyor..hamıle oldugunu dusundugun anda adet gunu 5-6 gun ılerı atlıyor...psikolojık olabılıyor..ama hamılede olabılırsın..bunu en dogru bır test soyler sana...
inşallah bebışin vardır..

bendede oldu...sonra 3 gun sonra normal adet oldum...bebek ıstıyrosan bunye bunu yapıyor..hamıle oldugunu dusundugun anda adet gunu 5-6 gun ılerı atlıyor...psikolojık olabılıyor..ama hamılede olabılırsın..bunu en dogru bır test soyler sana...
inşallah bebışin vardır..

inşallah canım yaa çok istiyorum ama hayal kırıklığı yaşamaktan da bıktım pazartesiye kadar bekliycem artık ondan sonra bakalım ne olacak

hayır korkma hayal kırıklığından bunun bi zamanı var bizim 6 ay sonra oldu
bebeğimiz bence hemen bi test al ve yap kesin sonuç veriyorlar zaten.

Şimdiye kadar test yapmadın mı yoksa hala? Bebek olma ihtimali yüksek bence. ınşaallah Rabbim gönlüne göre verir.

Şimdiye kadar test yapmadın mı yoksa hala? Bebek olma ihtimali yüksek bence. İnşaallah Rabbim gönlüne göre verir.

Amin canım çok sağol test yaptım ama adet günümden bir gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı tekrar yapmaya da korkuyorum pazartesiye kadar beklemeye karar verdim ama adet olacakmış gibi hissediyorum sonucu yazıcam mutlaka bakalım ne olacak güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim a.s.

tatlım bence sen hamişsin adet hemen bi kan test yaptır tatlım belli olmaz belki geç döllenmede olabilir.

tatlım bence sen hamişsin adet hemen bi kan test yaptır tatlım belli olmaz belki geç döllenmede olabilir.

ağzından bal damlıyo canım benim opuyorumnanaktan inşallah öyledir pazartesiye kadar bekliyim diyorum ama meraktan da ölüyorum yarın doktora gidicem artık dua edin benim için nolur :CüvCüv:

Kızlar hala adet olmadım yarın sabah test yapıcam lütfen herkes bana dua etsin çok ihtiyacım var opuyorumnanaktan

kızlar kafayı yemek üzereyim yaa sabah test yaptım negatif! ve hala adet olmadım! madem hamile değilim neden adet olamıyorum mafoldumben

kızlar kafayı yemek üzereyim yaa sabah test yaptım negatif! ve hala adet olmadım! madem hamile değilim neden adet olamıyorum mafoldumben

canım bence hemen kan testi yaptır idrar testinde çıkmayabilir geç döllenme olduysa ayrıca merak ettim naptın:teselli:

Kızlar hala adet olmadım yarın sabah test yapıcam lütfen herkes bana dua etsin çok ihtiyacım var opuyorumnanaktan

eger gec dollenme ıse gec cıkıo benım 6,gun ıdrarda cıktı kanda cıkmadı evet bılıom sacma ama öle oldu sonre8. gun ku kan testınde cıktı daha cok yenıydı.takıp et kendını

X