Dörtlü test

glupglup

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
1.236
22
48
Dörtlü test nasıl ve ne ücret karşılığı yapılıyo???? Yaptıran anne adaylarını, bilgilerini paylaşması için buraya bekliyorum..........

canım kandan bakılıyor.ozel labratuvarda yaptırmıstım doktorum baska testler de ıstedıgı ıcın 300 kusur tutmustu.tek olarak 4 lu test ne kadar bılmıyorum..

canım ben kızılayda yaptırdım 70-80 arası bişeydi yeni yaptırdım

Kızılayda yaptırılıyo muydu. Hiç bilmiyordum. Sigortalı sigortasız fiyat farkediyo mu peki ? Kan mı alıyor ultrasonla mı bakılıyor bebeğe ? Tam olarak nasıl oluyor?

2012 sonu 2013 güncel fiyat bilgisi olan yer ismide verebilse gerçekten sevinirim.300 -400 TL gibi rakamlar havalarda uçuşurken 80 lira -90 lira nerde yaptırdınız kuzum?

2012 sonu 2013 güncel fiyat bilgisi olan yer ismide verebilse gerçekten sevinirim.300 -400 TL gibi rakamlar havalarda uçuşurken 80 lira -90 lira nerde yaptırdınız kuzum?

Merhaba ben bursada doruk özel hastanesine gidiyorum dörtlü testin fiyatını bu ay sordum daha 70 lira olduğunu söylediler. Renkli ayrıntılı ultrasonda 90 liraymış. Ssklıyım bu arada bu fiyatlar ssklılar için geçerli.

Son düzenleme:
X