Devlet hastanesinde burun estetiği yaptığım var mı

sessizkralice555

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
5
0
25
Merhaba yakın zamanda devlet hastanesinde burun estetiği yaptıran var mı bilgi verebilir misiniz süreç nasıl işliyor doktorla nasil bir burun yapilacagi vs ne zaman konuşuluyor ucret nereye ve ne kadar odeniyor vs vs...

Merhaba yakın zamanda devlet hastanesinde burun estetiği yaptıran var mı bilgi verebilir misiniz süreç nasıl işliyor doktorla nasil bir burun yapilacagi vs ne zaman konuşuluyor ucret nereye ve ne kadar odeniyor vs vs...
Doktora gidip randevu oluyorsun neyden şikayetçi olduğunu nasıl bir burun istediğini soruyor ameliyat yapmaya karar verirse gün vs veriyor ücret konuşuyorsun, ben medikale yatırdım doktor ödemeyi oraya yapmaması söyledi, artık aralarında nasıl bir anlaşma var bilemem, 15 bin ödedim. Bir hafta sonra aradı 2 gün sonrası içim randevu verdi. Arkadaşım da brnxen bir hafta önce özelde yaptırdı ama kesinlikle benim doktorum daha ilgili, yarın da tampon çıkarmaya gidicem

hic aneliyat olma dusunme at aklindan cok magdur var hayatini biraz seviyorsan girme bu ise
Çok doğru söylemişsiniz o mağdurlardan biride benim burnumu yamuk yapmışlar o yüzden kimse başına iş almasın kendini sevsin yoksa insan eski halini arar oluyor rabbim kimseye yaşatmasın

X