arkadaslar adete 3-4 gün kala yapılan gebelik testi sonuc verirmi

ben adet olacağım gün yapmıştım çift çizgi çıktı. kvrc eğer leke gibi geliyosa akıntın belkide adet olacaksındır. moralini bozmak istemem ama çok da ümitlenme. ama eğer böyle devam eder günün geçerse tekrar test yap

arkadaşlarrr moralim bozuldu,ben son 4 aydır 32 günde bir adet oluoyorum.buna göre tahminen 22-24-26-28 şubatta ilişkiye girdim. adetim hesapşamalara göre 16 mart.ama dayanamadım test yaptım bugün 3 gün kala yani:KK43:( negatifffff... belirtilerim var gibi hep uykum var akıntım var,belime kramp tarzı ağrılar girioo,göğüslerim aşırı ağrıyo.ilk düşüğüm olduğunda böle olmuştu:KK43:(( ama negatif çıktı:KK43:(

benim 5 gün kala çıkmıştı ama herkese göre farklı oluyor canım.sen de çıkar mı bilmyorm.hayırlısı olsun senin için

merhaba kızlar benim adetime beş gün var çok merak ediyorum gögüslerim şişkin ve agrıyo test yapsam çıkar mı yapmayada korkuyorum çünkü çıkmazsa üzülürüm ne yapmayalıyım yardımcı olun bana lütfen psikolojim çok bozuluyo:KK59:

Benimde adetime 3 gun kaldi gogus uclarim cok kotu aciyor ve rengi koyu umarim bekledigim bebis vardir..

:) ben adetimden 4 gün önce yaptım çıkmadı çok üzüldüm sonra adet günüm geldi hasta olmadım tekrar yaptım yine çıkmadı. adetimden 4 gün geçti yine çıkmadı çok üzüldüm çünkü hamilelk belirtilerim wardı sonra psikolojik olduğu düşündüm baktım 8 gün geçti artık doktora gittim ve hamileymişimm :) şoka girdim mutluluktan uçtum:d ama hep hissettim şimdi 8 haftalık hamileyimm:d

güzel bi başlık tekrar güncellemek istedim.
benim bat 31 ekim -2 kasım arası bişi ama bu sabah 4 te idrar testi yaptım negatiffffffffff :26:
acaba ilerleyen günlerde, tabi regl olmassam pozitif görebilme şansım var mı:97:

tebrik ederim canım hayırlısı olsun Allah tamamna erdirsin:emir_bebek:
yumurtlama gününün üstünden kaç gün geçmişti?

cnm sat 21 eylüldü tam bilmiorum o yüzden ates olcebılırısn benim son günle 37 fılandı eger düşükse adet olucaksın uzgunum :KK31:

cnm sat 21 eylüldü tam bilmiorum o yüzden ates olcebılırısn benim son günle 37 fılandı eger düşükse adet olucaksın uzgunum :KK31:

benim bat 31ekim-2 kasım ama bu sabahki testim yine negatif çıktı. ateç ölçmedim ama hissettim bugün daha serindim sanki. ateşimin biraz düştüğünü hissettim. bence regl olcam belirtiler çoğaldı bugün. ama yine de regl olana kadar her sabah test yapmaya devam etçem:) Herşey Allahtan bizim elimizden bişey gelmiyor. elbet zamanı vardır.
sana da sağlıklı mutlu bir hamilelik diliyorum canım. :KK49::emir_bebek:

benim bat 31ekim-2 kasım ama bu sabahki testim yine negatif çıktı. ateç ölçmedim ama hissettim bugün daha serindim sanki. ateşimin biraz düştüğünü hissettim. bence regl olcam belirtiler çoğaldı bugün. ama yine de regl olana kadar her sabah test yapmaya devam etçem:) Herşey Allahtan bizim elimizden bişey gelmiyor. elbet zamanı vardır.
sana da sağlıklı mutlu bir hamilelik diliyorum canım. :KK49::emir_bebek:

cnm inş. en yakın zamanda rabbim sanada nasip etsin inş. süpriz yapar melegın sana :KK49:

Selam kızlar. Adetime 3 gun var. Bulantim, carpintim ve kasık ağrım var. 5 minutes adli idrar testinden yaptım bugün negatif :KK1:
Sizlerde de carpinti vs olmuş muydu? Ay bende kendimi rahatlatmaya çalışıyorum iste:KK14:
sizde beni rahatlatin :KK70:

Güzel bir başlık. Benim tek çıktı. .. ben de yazmak isterim tabi. Ilkten çıkmadı adet günüm geçti yaptım çift çıktı diye.. Ama umutsuz vaka biraz benim ki . Öyle hissediyorum yani

:KK1::KK1::KK1:Kızlar benimde adetime 10 gün vardı kan testi yaptırdım 0,52 çıktı sonra 5 gün kala idrarda baktım negatif cift cizgi kafayı yiycem yaa ama hala bi umudum kahretsin umudum kırılmıyo ve beklemek beni mahveddi:emir_bebek::mad::mad:

slm kızlar benım de adetıme 4 gun var ıdrar da baktım negatıf cıktı ama bu ay HSG cekınmıstım ve HSG den hemen sonra ınsanlar hamle kalabılıyormus. Doktorum bır adet uzerıne gecsın sonra gebelık planla dedı ama ben dayanamadım. yarın hastaneye gıdıp kan tahlılı yaptırıcam ınsh cıkar. benım de bundan 4 gun once sol kasıgımda pıt pıt kalp gıbı atmalar oluyordu sol kasıgıma sık sık sancı gırıryor, iştahsıslık var, sık sık baş agrısı tutuyor idrarım ara ara koyu renklı gelıyor, bakalım yarına sonuc alıcaz ınsh

ben yenı katıldım aranıza ilişkiye gırdım ama ıcerı boslma olmadı dısarıyo bosalma sırasında elıme eln sperm vajınama gırdı 10 gun once pembe ve kahverengı akıntm gldı adetime 4 gun varken kan testı yaptım 0.1 0-5.3 cıktı o gun evde ıdrar testı yaptıgımda bı cızgı nrml otekısı sılık cıktı bugun adet gunm belmde hafıf ağrı var sızce ne olabılr?

Kizlar adetime 12 gun kala kantesti yaptirdim negatif cikti. Erken yaptim biliyorum ama dayanamadim goguslerime arada sancilanma oluyor sol kasigimdada oluyor bazen butun gun midem bulaniyr birde cok akintim var beyaz . idrarim cok koyu

İyi akşamlar adetime 3 gün var kan testi yaptım 0.100 çıktı erken mi yaptım acaba

İyi akşamlar adetime 3 gün var kan testi yaptım 0.100 çıktı erken mi yaptım acaba
Adete 4 gün kala yaptırmıştım 22 çıkmıştı erken değil bence.adete 5gun kala da erken gebelik idrar testinde çok çok açık çıkmıştı

X