Yapışkan folyoyla duvar stickerı

halley

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
723
374
evet arkadaşlar kış temizliğimi yaptım evimi elimdeki imkanlarla daha güzel nasıl yapabilirim diye düşündüm durdum kızımn odasının mobilyalarını boyadım duvarlara desenler yaptım,sakallı iplerle tül yaptım ,mutfağımın dolaplarının yapışkan folyoyla kapladım ama hala bir şeyler ekssikti elimde kalan yapışkan folyo artıklarıylada sticker yaptım gören hayran kalıyor umarım sizlerde beğenirsiniz

salonuma masamın üzerine yaptım

cimg7888.jpg

cimg7890.jpg

buda yatak odama karyola başına

cimg7879.jpg

cimg7881w.jpg

gercekten cok guzel insan becerikli olunca valla boyle guzel seyler yapiyo iyi gunlerde kullanin

canım çok güzel olmuş güle güle kullan ama kesimlerinde hafif kaymalar var..
ilk denemelerde olur:)) benimde ilki öyleydi ama sonradan düzelttim:))

ellerinize sağlık evinize hoşluk olmuş aslında ben de çok istiyorum ama kırşeirde çok aradım sade renkte folyo yok ankaraya gidersem alıcam ama kesin..

cok guzel olmus canım elıne saglık
kızımın mobılyasını boyadım yazmısın nasıl boyadın canım soylemısın ?
benımde boyamayı ıstedıgım mobılyalar var ama nasıl yapıcamı bılemıyorum
sprey boyalardan alayım dedım cesaret edemedım

çok güsel olmuş cnm emeğine sağlık
bu yapışkan folya dediğin hani 1 milyoncularda ve pazalarda bulabiilecğimiz rulo şeklindeki kaplamalarmı cnm.

canım çok güzel olmuş güle güle kullan ama kesimlerinde hafif kaymalar var..
ilk denemelerde olur:)) benimde ilki öyleydi ama sonradan düzelttim:))

evet tatlım normaldede kesimim berbattırr ancak bu kadar oldu:)

cok guzel olmus canım elıne saglık
kızımın mobılyasını boyadım yazmısın nasıl boyadın canım soylemısın ?
benımde boyamayı ıstedıgım mobılyalar var ama nasıl yapıcamı bılemıyorum
sprey boyalardan alayım dedım cesaret edemedım
canım ben bu boya işinden anlamam bir gün kafama koydum ya çok güzel bir şey olur yada berbat riske girecem dedim,gittim kutularda ahşap boyaları var ondan aldım fırçayla boyadım önce hafif astarladım sonra kalın bir tabaka boyadım hafif fırça izleri kaldı ama onlarda farklı bir hava yarattı,verniklemedim mat görünümü hoşuma gitti bakma istersen linke tıkla

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek-amp-cocuk-odasi-dekorasyonu/326262-prensesimin-odasi.html

çok güsel olmuş cnm emeğine sağlık
bu yapışkan folya dediğin hani 1 milyoncularda ve pazalarda bulabiilecğimiz rulo şeklindeki kaplamalarmı cnm.

evet tatlım ondan hem mutfak dolabımı kapladım hemde süsler yaptım

canım o yapışkanlı kağıtlara o şekli nasıl verdin gayet güzel olmuş bende bunlardan yapmak istiyorum ama hazırlarıda var sanırım nerde satılıyo acaba?:uhm:

YApIŞKAN folyayı nerde bulabilirim :KK43: çok güzell olmuş emeğine sağlık a.s.

canım çok güzel olmuş sticker lar ellerine sağlık .1 milyonluk folyolar mutfakta dayanıklımı bende almak istiyorum..ben geçen gün alıyordum arkadaş korkuttu alamadım cevaplarsan sevinirim 2hafta sonra günüm var mutfak dolaplarına yapıştırmak istiyorum.

Son düzenleme:
canım o yapışkanlı kağıtlara o şekli nasıl verdin gayet güzel olmuş bende bunlardan yapmak istiyorum ama hazırlarıda var sanırım nerde satılıyo acaba?:uhm:
hazırları ikea gibi yapı marketlerde satılıyor tatlım ve en ucuzu 20 tl den başlıyor onlar kadar güzel olmasa bile yaptıklarıma her kez bayıldı yaparsan çok düşük bir maliyet

YApIŞKAN folyayı nerde bulabilirim :KK43: çok güzell olmuş emeğine sağlık a.s.
teşekkürler canım folyolar kırtasiye,yapı market,pazarlarda oluyor tatlım

canım çok güzel olmuş sticker lar ellerine sağlık .1 milyonluk folyolar mutfakta dayanıklımı bende almak istiyorum..ben geçen gün alıyordum arkadaş korkuttu alamadım cevaplarsan sevinirim 2hafta sonra günüm var mutfak dolaplarına yapıştırmak istiyorum.

bende korktum hatta ilk 3 kapağı yapıştırdıktan sonra çıkardım berbattı eğer kapakların düz ise her yerini ,eğer kenarları çerçeveli ise sadece içini kaplamanı tavsiye ederim benimkilerin kenarları çerçeve idi sadece içlerini kapladım şu an çok memnunum ama yaparken dikkat istiyor

ellerinize sağlık ben de düşündüm ama pek düzgün kesemem diye ve de istediğim bi şablon bulamadığımdan vazgeçtim reklamcılar yapıyormuş onlara bi sorcam bakalım..

X