Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Koyu Kumral....

xxslnxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
109
0
bayanlar merhaba hemen konuya giriyim saçlarım su an kestane rengi aralarda kızıllıklar var sizce kolestonun koyu kumralı nasıl sacıma tutarmı bu boyanın kutusundakı renk çok güzel acaba boya resımdekı gibi tutarmı yada çikolata kahvede kızıllık varmı sacımdakı kızıllıkları kapatıp doğal bir renk tutturmak istiyorum deneyenler varsa yada fikri olan varsa yazsın lütfen şimdiden çok tşk ediyorum hepinize yorumlarınızı bekliyorum

ht tp://img215.imageshack. us /img215/4112/buyuk9095.jpg

Son düzenleme:
altın parıltılı çikolata var palettenin o kızıllıkları yok ediyo..belki bende ona dönebilirim...

canım çikolata kahveye boyama çünkü o da hafif kızıllık olan bi renk..kızıllıktan kurtulmak istiyorsan küllü kumral tonlarına boyamalısın saçlarını..

bayanlar merhaba bende saçlarımı sarıdan palette altın kahveye boyadım siyah gibi oldu.Işıkta kızıllar parlıyo ben kızlık olsun istemiyorum.Doğal saç rengi gibi aşkı memnuda bihterin rengi gibi olsun istiyorum.Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bayanlar merhaba hemen konuya giriyim saçlarım su an kestane rengi aralarda kızıllıklar var sizce kolestonun koyu kumralı nasıl sacıma tutarmı bu boyanın kutusundakı renk çok güzel acaba boya resımdekı gibi tutarmı yada çikolata kahvede kızıllık varmı sacımdakı kızıllıkları kapatıp doğal bir renk tutturmak istiyorum deneyenler varsa yada fikri olan varsa yazsın lütfen şimdiden çok tşk ediyorum hepinize yorumlarınızı bekliyorum

ht tp://img215.imageshack. us /img215/4112/buyuk9095.jpg

Numarası 6 ile başlayan tüm renklerde kızıllık bulunur.
Kızıllıgın kapanması için uygalayabilecegin tek renk küllü kumraldır.
Başka alternatifin yok.Ben kızıllardan kurtulmak için uyguladım bu rengi.
İlk seferde bayag fark ediyor ama istedigin renk için 2 kez üst üste boyaman gerekecektir.
ama sonuçtan cok memnun kalacaksın.Kolay gelsin...

bayanlar merhaba bende saçlarımı sarıdan palette altın kahveye boyadım siyah gibi oldu.Işıkta kızıllar parlıyo ben kızlık olsun istemiyorum.Doğal saç rengi gibi aşkı memnuda bihterin rengi gibi olsun istiyorum.Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Cnm bence ilk önce sacındaki boyayı beyaz sabunla akıtmaya calış derim.
Bu sayede hem siyah olan hem de kızıl olan yerlerin rengi acılsın ondan sonra daha dogal bir renge dönersin.Şimdi boya alıp yapmaya calışırsın o koyu rengin üstüne bence istedigin tonu elde edemezsin.Bir ay kadar beyaz sabunla yıka sacını ya da zeytin yaglı sabunla.
Son yıkamayı sampuanla yap ki sacın sertlmeşmesin kolaylıkla taransın.

Numarası 6 ile başlayan tüm renklerde kızıllık bulunur.
Kızıllıgın kapanması için uygalayabilecegin tek renk küllü kumraldır.
Başka alternatifin yok.Ben kızıllardan kurtulmak için uyguladım bu rengi.
İlk seferde bayag fark ediyor ama istedigin renk için 2 kez üst üste boyaman gerekecektir.
ama sonuçtan cok memnun kalacaksın.Kolay gelsin...

öncelıkle cevabın ıcın cok tesekkurler saclarımdakı boya aktıktan sonra küllü kumral uygulamayı düşünüorum

peki zamanla akınca nasıl duruyo kızıllık kalıyomu benım bir arkadasım kahveye boyadı saclarını mesela basta sımsıyahtı ama zamanla aktı ve su an bakır kızılı gibi. ya bıktım bu kızıllıktan doğal saç rengi istiyorum:KK43:(((((((

işte o yüzden kahve ve tonlarından uzak dur..sadece küllü kumraldan memnun kalırsın gibime geliyo..ama kumral da diil..küllü kumral

altın parıltılı çikolata var palettenin o kızıllıkları yok ediyo..belki bende ona dönebilirim...

bu sanırım değil mi ?
Palette Set Boya 7-65 Altın Parıltılı Toffee olarak geçiyor ..

30368_buyuk.jpg

buda altın parıltılı mocca 4.5

Palette-sac-boyasi-5-5-Altin-pariltili-kahveler__20051719_0.jpg

bu ise 5.5 geçiyor

Son düzenleme:
bende denedim koyu kumral çok koyu oluyo.kızılsan kullu kurala boya 2 kexz ben öyle yapmıstım

canım kızıllıktan ancak küllü kumralla kurtulursun ama koyu kumral gerçekten siyah gibi oluyo normal küllü kumral almalısın bence

lorealın ultra acıcılı küllü kahvesı var oda ıse yarayabılır bır arkadasımız kardesının koyu kahve boyalı sacına lorealın ultra acıcılı kullu kahvesıne boyadıgını ve ıse yaradıgını yazmıstı bende boyayacagın o renge

baska bır konuda okudum koyu kahve sacına ultra acıcılı kullu kahveye boyamıs ve mennum mus 1bucuk ay arayla ıkı kez boyamısıse yaramıs :)

bu acıcı boyalar oriellimi ?
yani normal boyamadan daha çok yıpratmıyor mu ?

X