Tatlı Tarifi Külah (Torpil) Pasta (Resimli)

çokkk şık bir ikrammmm
ama yapılışı oldukça meşakkatli geldi bana vallahiiii
ellerinize sağlık..
her anıda fotograflmışsınız vallahi bravoo

kaya arkadaşım ben akşam senin tarifi dayanamadım yaptım ama benimkilerin şekilleri çok kötü oldu :1no2: hamurda un tadı geldi ben 3,5 yada 4 bardak değil baya un eklemek zorunda kaldım hamur yapış yapıştı çünkü neyse resim eklemeye çalışacağım yinede teşekkürlervereliniortak

Eklentiler

• $Resim 764.jpg
    $Resim 764.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 59
  • $Resim 766.jpg
    $Resim 766.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 50
  • $Resim 769.jpg
    $Resim 769.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 52
arkadasim bu ne... muhtesem olmus..yanilmiyorsam oktay ustanin tariflerinden biriydi
denemeye cesaret edememistim.. süper olmus...

nescafe fincani derken kupa dan mi bahsediyorsun ?
:sm_confused:

Son düzenleme:
cok harika görunuyor cumartesi misafirlerim gelecek bunları hemen denicem ellerine sağlık harika ve değişik

masallah sana canim asmissin iyice kendini
nekadar nefis görünüyo bayildim inanki
ellerine saglik canim benim
gelde beni ye diyo

Bende kulah yapan bir makina var ama krep hamuru gibi yapilip krep gibi pisirilip kendi kulah oluyor..Gorunusu guzelmis bende onda olurmu acaba diye dusunuyorum hiç olmazsa ugrasmam kulahla ...Ellerine saglik..

estağfurullah canım seninkiler çok daha güzel olmuş ellerine sağlık canım

kaya arkadaşım ben akşam senin tarifi dayanamadım yaptım ama benimkilerin şekilleri çok kötü oldu :1no2: hamurda un tadı geldi ben 3,5 yada 4 bardak değil baya un eklemek zorunda kaldım hamur yapış yapıştı çünkü neyse resim eklemeye çalışacağım yinede teşekkürlervereliniortak

a.s.canim ellerine saglik harikaa olmus gercekten sekilleri iyi olmadi demissin bence cok güzel olmus benmkiler gibi..
canim ilk pistiginde evet un kokusu geliyor ama yeni firindan ciktigi icin daha sonra krema olunca o kokuyu almiyorsun .
ama harika olmus.:1hug:

cok tesekkür ederim arkadaslar güzel yorumlariniz icin türkiyede ailemin yanina gtmistim cevap yazamadim kusura bakmayin..
denemenizi tavsiye ederim...
ben bile hamis olmasam kalkip yine yapardim.

Çok şık ve iştah açıcı görünüyor . Deneyeceğim. Teşekkürler.

muhteşem görünüyorlar ve süper bir fikir teşekkürler bende külah yapmak için aparat bulamamıştım da

biz bu tatlıya Funiyki diyoruz Bulgaristandada çok yapılıyorrr çok güzel ayrı kalıpları oluyor onun ama kalıpsızda yapılıyormuş süper gerçekten emeğinize sağlık...

offff harika görünüyor . en kısa zamnda bende deneyeceğim. ellerine sağlık.

Valla okurken yok kesin yapamam zor biraz yapımı dedim ama sen resimlerinide ekleyince kolaymış gerçkten denenecek değişik göze de hitab eden bir tatlı ellerine sağlık :1hug:

X