Vajinada enfeksiyon hamileligi etkiler mi?

ceylinsude84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
12
0
arkadaslar bundan 1 ay oncesine kadar yanma kasinti ve kasiklarda agri ve kotu kokulu akinti sebebiyle doktora gittim. vajina enfeksiyon kapmis dedi. krem antibiyotik bi de fitil verdi. 1 hafta kullandim. su an iyiyim. ama hamileligi etkiler mi bu durum. bilgisi olan var mi? ya da daha once boyle bir durum yasayan? yardimci olursaniz cok sevinirim.

arkadaslar bundan 1 ay oncesine kadar yanma kasinti ve kasiklarda agri ve kotu kokulu akinti sebebiyle doktora gittim. vajina enfeksiyon kapmis dedi. krem antibiyotik bi de fitil verdi. 1 hafta kullandim. su an iyiyim. ama hamileligi etkiler mi bu durum. bilgisi olan var mi? ya da daha once boyle bir durum yasayan? yardimci olursaniz cok sevinirim.

tatlım bendede vardı vajina enfeksiyonu banada doktorum ilaç ve fitil vrdi allaha şükür 20-25 günde geçti şimdi hiçbirşey kalmadı ama benim ilerlemişti kahverengi lekelerim akıntılarım oluyordu iltihapta vardı bende ben iltihabın ve enfeksiyonun etkilediğini düşünüyorum bende 1,5 senedir istiyorum ama gelmiyor bebişim inşaalllah gelicek bir gün bu arada geçmiş olsun canım...mafoldumben

kızlar bendede akıntı var ve bartolin kisti galiba var. ve doktora gitmek istemiyorum.nişanlıyım ama çocuğum olmaz diye çok korkuyorum.yani öyle bişey olursa evlenmek istemem yaa:KK43:

bendede enfeksiyon vardı.hiç korunmuyodum.enfeksiyondan dolayı hamile kalamıodum.iltihap kurutucu hap kullandım.iltihap kurudu o ay hamile kaldım.yaqni enfeksiyon kesinlikle gebeliği engelliyor.

bendede enfeksiyon vardı.hiç korunmuyodum.enfeksiyondan dolayı hamile kalamıodum.iltihap kurutucu hap kullandım.iltihap kurudu o ay hamile kaldım.yaqni enfeksiyon kesinlikle gebeliği engelliyor.

ne güze ya benim enfeksiyonlarım her ay tekrarlıyo bıktım artık kasık ağrısı ayaşamaktan fitllerden yine gidicem dr a benim hiç bi sorunum yokken sırf bu yüzden 6 yıldr bebişim olmuyo

ne güze ya benim enfeksiyonlarım her ay tekrarlıyo bıktım artık kasık ağrısı ayaşamaktan fitllerden yine gidicem dr a benim hiç bi sorunum yokken sırf bu yüzden 6 yıldr bebişim olmuyo

in$allah olur canım bebi$in.rabbim isteyen herkese bu qüzel duyquyu ya$atır in$allah.:ecrin_bebek:

benimde doktorum iltihap var bide yara var dedi fitil verdi peki fitili kullanıca geçermiki bitince gel dedi inş geçer

Arkadaşlar ben de geçen ay dr a gittim enfeksiyon, bakteri ve parazit komplike bir olay dedi 2 farklı antibiyotik ve 7 gün sabah akşam fitil verdi kullandım egli oldum bitti şimdiyine sarı ama kokusuz akıntı var, bebek istiyoruz ama şimdi bu engel çıktı salı tekrar dr gideceğim.enfeksiyon engel oluyorsa bu ayda olmaz ,oysa ovülasyon testlerinden kullanmaya başlamıştım..şimdi onlarda boşa mı gidecek ?

slm arkadaşlar bende yeni evliyim 7 aylık.aynı sorunu bende yaşıyorum.doktor 2 aşamalı bi antibiyotik ve fitiller verdi.enfksiyon dedi.fakat ilaçlar bittikden sonra hemen adet gördüm.5-6 gün sonrada tekrar böyle sarı gibi yeşil gibi acayip bi renk akntı tekrarladı sizin durumunuz ne bu konuda banada bilgi verirseniz sevinirim.çünkü daha evliliğe anca alışıyorum bu konu moralimi bozuyo lütfen bildiklerinizi yaın şimdiden teşekkürler.

benim bildiğim vajinanın ph ı bozulduğu için spermler uzun süre yaşamaz..yani ben böyle biliyorum

slm arkadaşlar bende yeni evliyim 7 aylık.aynı sorunu bende yaşıyorum.doktor 2 aşamalı bi antibiyotik ve fitiller verdi.enfksiyon dedi.fakat ilaçlar bittikden sonra hemen adet gördüm.5-6 gün sonrada tekrar böyle sarı gibi yeşil gibi acayip bi renk akntı tekrarladı sizin durumunuz ne bu konuda banada bilgi verirseniz sevinirim.çünkü daha evliliğe anca alışıyorum bu konu moralimi bozuyo lütfen bildiklerinizi yaın şimdiden teşekkürler.

Bence doktoruna tekrar görün zaman geçirme ki bebek için çalışmalara başlayacaksan fitil ve ilaçları bitirmiş ol derim. Bir preseed diye bir ürün var ph 'I bazik sadece ovülasyon döneminde kullanılan sperm dostu bir jel, vajinal kuruluğun olmayabilir ama çok az da vajinal enjeksiyonun varsa bu jel vajinanın içinin sararak spermleri yaşatan ve rahim ağzına ulaştıran bir ortam yaratıyor. preseed.com.tr dan detaylarını bulabilirsin bir de preseed kullananlar topic ine bakabilirsin ovülasyon testi ile kullanırsa iyi olur çünkü 130 TL lik bir ürün heba olmasın, geçmiş olsun umarım bir an önce istediğin bebeğine sağlıkla kavuşursun.

endişelenmene hiç gerek yok bende her turlu ltihap vardı mantar vardı o fitiller çok işe yarıyor ben hem fitil hem antibiyotik kullandm cok şukur kurtuldum inş sende aşarsın canım rahat ol bu arada vajinamı cok yıkayan biriydim bunu hata oldugunu ogrendim doktorumdan vajinayı çok yıkamak hijyenden cok hastalık teşkil ediyormuş vajina kendini temizleyen bir ozellige sahipmiş

merhaba çiğdemciğim,benimde geçen sene anlamsız ara kanamam gelmişti,dr gittim yara var dedi,fitil ve antibiyotik verdi ama yaram sadece küçüldü,sonra başka doktora gittim o da aynı tedaviyi uyguladı ancak yaram geçmedi,boşuna zaman geçirdim ve en sonunda yaramı dondurdum,şimdi hamileyim.Ancak bu ilaçları kullandıktan sonra vajinamda hep kuruluk ve cinsel ilişkide kuruluktan dolayı isteksizlik vardı,belli süre sonra geçiyor.diyeceğim tek doktora git ve onunla hareket et,bunlar korkulacak şeyler değil,geçmiş olsun canım.

Kızlar bende yeni katıldım aranıza bende her iki günde bir doktora gidiyorum kist vardı bende geçti sonra iltihap çıktı sizce hamile kalabilirmiyım ya çok istiyorum yaşım 21 6 aylık evliyim şimdi diyebilirsiniz daha yenisin ama korkuyorum ya hiç bebeğim olmasa

Kızlar bende yeni katıldım aranıza bende her iki günde bir doktora gidiyorum kist vardı bende geçti sonra iltihap çıktı sizce hamile kalabilirmiyım ya çok istiyorum yaşım 21 6 aylık evliyim şimdi diyebilirsiniz daha yenisin ama korkuyorum ya hiç bebeğim olmasa

korkmanı gerektirecek kadar büyük bir durum yok ortada.....
vajinal kültür iste doktordan.
onun sonucuna göre hangi antibiyotik fayda edecekse onu verir enfeksiyonda geçer inşallah.

X