Yüzüne Vitamin İğnesi Yaptıran Var mı?Lifting için..

ben bu eylül ayının sonunda mezoterapi yaptırmaya karar verdim ve uzman medikal estetik uzmanı doktorla görüştürdükten sonra başladık ilk seansta çokbir şey olmadı sadece hafif kızarıklığım oldu ikinci seans bir hafta sonra gittim ertesi gün yanaklarım çok kızardı ve gecmedi 5 gün doktora gittim ve kızarıklığımın gecmediğini söyledim bana normal olduğuu geciceğini söyledi bol bol nemlendir dedi 12 gün sürdü sora üçüncü seansa kararsız korkarak gittim bu seferki daha farklıydı yüzüm çok şişti her yeri benek benek ve kızarıktı bir öncekinden tecrübemden dolayı biraz daha sakin karşıladım ama ters giden birşeyler vardı doktora gitiğimde yüzümün reaksiyon yaptığıını beklemem gerektğini söyledi ama ne bekleme bugün 38 gün halen ceneme dogru kızarıklarım ve yüzümde hic var olmıyan lekeler oluştu lütfen iğne deyip vitamin deyip gecmeyim ben o kadar pişmaımki her gün ağlıyorum piskolojim mahvoldu o yüzden çok dikkatli olun

ben bu eylül ayının sonunda mezoterapi yaptırmaya karar verdim ve uzman medikal estetik uzmanı doktorla görüştürdükten sonra başladık ilk seansta çokbir şey olmadı sadece hafif kızarıklığım oldu ikinci seans bir hafta sonra gittim ertesi gün yanaklarım çok kızardı ve gecmedi 5 gün doktora gittim ve kızarıklığımın gecmediğini söyledim bana normal olduğuu geciceğini söyledi bol bol nemlendir dedi 12 gün sürdü sora üçüncü seansa kararsız korkarak gittim bu seferki daha farklıydı yüzüm çok şişti her yeri benek benek ve kızarıktı bir öncekinden tecrübemden dolayı biraz daha sakin karşıladım ama ters giden birşeyler vardı doktora gitiğimde yüzümün reaksiyon yaptığıını beklemem gerektğini söyledi ama ne bekleme bugün 38 gün halen ceneme dogru kızarıklarım ve yüzümde hic var olmıyan lekeler oluştu lütfen iğne deyip vitamin deyip gecmeyim ben o kadar pişmaımki her gün ağlıyorum piskolojim mahvoldu o yüzden çok dikkatli olun

Cok sagolun bilgilendirme icin. Benim hassasiyetim yuksek ve vitamin ignelerini arastiriyordum. Allah acil sifalar versin.

Cok sagolun bilgilendirme icin. Benim hassasiyetim yuksek ve vitamin ignelerini arastiriyordum. Allah acil sifalar versin.
Rica ederim .Bende sizin gibi araştırdım ama maglesef internette acıkca alerji hakkında bir makale bulamadığım için içim çok rahat gitti doktora beklentiyi çok yüksek tuttum hiç umadığım şeyler başıma geldi o yüzden aman dikkat iyi temenileriniz içim teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun
Mezoterapi lifting, yada mezolifting uygulaması cilde vitamin enjeksiyonu olarak kısaca tanımlanabilir,
her zaman cildinize uygun tedavi yöntemlerini tercih etmelisiniz, cilt tipinizi yada alerji durumunuzu değerlendirmeyen kurum ve kuruluşlarda kesinlikle herhangi bir işlem bile tavsiye edilmemektedir.

Doktorun konusunda uzman olması bu sorunları ortadan kaldıracaktır.
Eğer sorunlarınız devam ediyorsa cildinizin alerji yada farklı bir tepkisinin takip edilmesi için bir doktor tavsiye edebilirim.
Uzm. dr. Hande Ulusal Kliniğini önerebilirim.
Bahsettiğiniz konudan muzdarip bir arkadaşımıza çok kolay sonuçşar geitrdi.
iletişim olarak bunu kullanabilirsiniz : https://handeulusal.com

Ben dun mezoterapi yaptirdim ama dr tek seans yeterli olur iki hafta sonra botoks icin geldiginde bakariz gerekirse yapariz dedi Ne diosunuz ?

Arkadaşlar merhaba, Bir şey sormak istiyorum; şimdi mezolift serumlarının içeriğini okuduğumda A,C,E, B1,B2,B3B,5 vitaminleri ve magnezyum, kalsiyum falan olduğu yazıyor.Şimdi bunların hepsi eczanelerde ampul olarak satılıyor ya ,eczaneden alsak karışım yapsak ve dermaroller sonrasında ya da kendimiz minicik iğnelerle cilt altına enjekte etsek, ya da birine ettirsek sizce olur mu? Çok ciddi yan etkileri olur mu acaba? Estetisyenlere sormak tabi olmaz derler de bilemedim:KK43:

Kızlar yüzüne vitamin iğnesi yaptıran var mı?Cildi toparlıyormuş çok ama çok güzel oluyormuş
Gülben Ergen Zuhal olcay yaptırıyormus
ikisi de bence çok iyi görünüyorlar
fiyatı nedir acaba bir de hangi markaları kullanıyorlar acaba
http://www.sacitaslan.com/index.php?bab=haber&op=magazin&id=2795
yapan drların adını yazar mısınız?Ben ankarada vitamin iğnesi yapan dr görmedim
zaten ancak geriden takip ederiz bu tarz işleri biz ankarada...benneyaptımki
Ben yaptırıyorum yaşım 34 iki yıldır iki ayda üç ayda bir yaptırıyorum şimdiden sarkmaları engellemek için . Özellikle elmacık kemik etrafını inanılmaz toparlıyor dolgu yaptırmış gibi ben Ankara'da yaptırıyorum benim sürekli gittiğim doktor 150 200 tl arası fiyatlar

Sa
Arkadaşlar merhaba, Bir şey sormak istiyorum; şimdi mezolift serumlarının içeriğini okuduğumda A,C,E, B1,B2,B3B,5 vitaminleri ve magnezyum, kalsiyum falan olduğu yazıyor.Şimdi bunların hepsi eczanelerde ampul olarak satılıyor ya ,eczaneden alsak karışım yapsak ve dermaroller sonrasında ya da kendimiz minicik iğnelerle cilt altına enjekte etsek, ya da birine ettirsek sizce olur mu? Çok ciddi yan etkileri olur mu acaba? Estetisyenlere sormak tabi olmaz derler de bilemedim:KK43:
kın öyle birsey yapma yüzde bir sinire denk gelirsin felç olursun. Çok maliyetli birsey değil çok uygun git bir plastik cerraha Burdur ben öyle yapıyorum

Ben yaptırıyorum yaşım 34 iki yıldır iki ayda üç ayda bir yaptırıyorum şimdiden sarkmaları engellemek için . Özellikle elmacık kemik etrafını inanılmaz toparlıyor dolgu yaptırmış gibi ben Ankara'da yaptırıyorum benim sürekli gittiğim doktor 150 200 tl arası fiyatlar

Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Cesaret edemedim zaten, yapmadım... Fiyatlar uygunmuş ve benim de tam istediğim şey elmacık kemiğinde dolgunluk ama vitamin iğneleri benim için yeterli dolgunluğu vermez. 10 gün önce (hatta 9) hyaluronik asit dolgu yaptırdım şimdiden eridi yok oldu:KK43: ilk 2 gün çok şişti, 3,4 ve 5. gün yüzüm harikaydı, istediğim dolgunluk olmuştu. Bir dolgu insanı ne kadar güzelleştirebilirse o kadar güzelleşmiştim valla hatta Herkes " ne yaptırdım sen ,harika görüyorsun, çok tatlı olmuşsun " diye iltifatlar üstüne iltifatlar ettiler ama dolgun ve güzel bir yüz benim için kısa bir rüya olarak geldi ve geçti:KK43: Artık Kendimi olduğum gibi kabulleneceğim ve halime şükredeceğim galiba çünkü maddi manevi yorucu işler bunlar...

Merhaba tam olarak ne yaptırıyorsun ve hangi doktora

Benimde yanaklarımda hafif elastikiyet kaybı var, kaş aramdada hafif çizgi, prp mi yaptırsam, vitamin iğnesimi bilemedim, ne önerirsiniz ve ankarada yaptırabileceğim doktorlar..

Merhaba bende yaptırmak istiyorum prp fiyatı nedir bu arada bana doktor ismi verebilirmisiniz

Kesinlikle aynı şeyi düşünüyorum ancak iğneyle enjekte kismi profesyonel işi o risk, tabakalara hakim değiliz çünkü bir de deneyim yok ama eczane vitaminlerini toplayıp dermorollerla kullanicam ben de

Benimde yanaklarımda hafif elastikiyet kaybı var, kaş aramdada hafif çizgi, prp mi yaptırsam, vitamin iğnesimi bilemedim, ne önerirsiniz ve ankarada yaptırabileceğim doktorlar..
Ankara da Mehmet Akgün ü önerebilirim çoğu işlemimi yaptırdım ve şikayetim hiç olmadı gidip bilgi almanızda da fayda var

1 hafta oldu vitamin ignesi yaptıralı. Aquashine diye bir markadan 2 kutu yüz ve dekolteye yapıldı şimdilik öyle aman aman bir degisiklik yok ama hemen beklemiyorum 1 aya çünkü enjekte nin içeriğinde hyl.asit peptidler Amino asit ve vitaminler var ancak etki gösterir zannimca. Umarım bu marka iyi olandır ilk olduğu için araştıramadan yaptırdım. Değişim oldukça yazarım. Ama şu güneş etkisi ve genel bakımlarım geçsin dermoroller larla evde bakıma gecicem

X