Gitti gidiyor dan alışveriş yapan varmııı

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
10
selam kızlar... bugun tesadufen uzun zamandır istedıgım çantadan uygun fıyata buldum netten... vakkonun modelı hiç modası geçmeyen..gıttı gıdıyorda acık artırma usülü satılıyor..ve cok uygun..normalde cok pahalı onlar...ama orjınal mı acaba...ve güvenlı olurmu merak edıyorum ...ordan alısveriş yapan varmıııııı !!!!

ben yapıyorum uzun zamandır gercekten guvenli zaten e-bay le ortak oldugu icin gozunu kırpmadan alısveris yapabilirsin

ürünler arada coook fahiş fark varsa orjınal deil parfümler fln deil onları biliorum eşim bana abercrombıenin montunu almıstı ve hayal kırıklıgı beklediğimizin ötesinde iğrenç bişi geldi satıcıyla defalarca irtibata gectigimiz halde cevap gelmedi gunler sonra ödemeyi yaptınız urunun farklı olması sorunum deil diye bir cevap geldi satıcıyla alakalı cnm cok iyi arastır satıcı için yapılan yorumlara bak gerci bizde baktık ama sadece 1 tane kötü yorum vardı kullanılmış urun gndermiş

bende ordan alışveriş yapmak istiyodum kayıt oldum çok beğendim bi ürün vardı ama kredikartı numaramı istiyodu sanırım güvenemedim oyüzden güvenirmi siz kızlar
bide ödemeyi nasıl yapıyoruz hiç anlamadım ben??
:uhm:

ben genelde dukkanlardan alısveris yapıyorum birde islemi cok olan kullanıcıları tercih ediyorum suaan kadar pisman olmadım...odemeyi gg direk karttan cekiyor sonra urunun eline gectikten sonra onay veriyorsun para satıcıya ulasıyor eger begenmezsen urunu geri yollayıp gg yle irtibata gecip urunun dendigi gibi olmadıgını soyluyorsun onlarda parayı hesabına yolluyor ama sakın urun gelmeden onay vermeyin

orjinal olmaması mümkün hatta çoğu orjinal değil .ama siz kargoyu alıp onay verene kadar paranız satıcıya aktarılmıyor. Beğenmezseni geri yollarsınız ve kargo takip kodunu gg' a yollarsınız.Ve paranızı iade ederler.kargo paraları size ait.

bizde ordan alıyoruz ama dikkat etmeniz gereken satıcının ne kadar olumlu yorum aldığı biz sadece ona bakarak alışveriş yapıyoruz ve hiç bir sorun çıkmadı.kredi kartı bilgilerini vermek zorundasın zaten başka türlü ürünü alamazsın.kimden aldığını bildiğiniz sürece gerçekten iyi bir site.

bende ordan alışveriş yapmak istiyodum kayıt oldum çok beğendim bi ürün vardı ama kredikartı numaramı istiyodu sanırım güvenemedim oyüzden güvenirmi siz kızlar
bide ödemeyi nasıl yapıyoruz hiç anlamadım ben??
:uhm:

evet bende üye oldum üyeliğinize bir adım daha var kredi kartı no sunu girin yada süperonline.com yada doruk.net weri tabanlı bir e mail hesabı alın diyor kredi kartı nomu veremem zaten e diğer e mail adresi nasıl alınıyor yani superonline veritabanlı onu bilmiyorum yapamadım my net ve gmail adreslerinide kabul emiyor zaten bu adresleri alan nasıl alıyor birde teklif vererek alışveriş etmek için bu gerekli bunu başarabilen ve alışveriş eden arkadaşlar banada yardımcı olursa çoook sevinirim bu ikinci kayıt olayını nasıl halledebildiğinizi yaniii.

selam herkese bende bir gg manyağı oldum çıktım bornozdan saate ayakkabıdan badiye en sonda elbise aldım şansıma ayakkabı tam oldu elbisede badide aa bide far aldım onlarda süper oldu ilk alışverişim mp3 çalardı bozana kadar kullandım çok düzghün bir site herkese tavsiye ediyorum
kayıt olmak için farklı bir adres istiyor ben işyeri adresinmi yapmıştım ya da kredi kartı onayı istiyor hala öylemi bilmiyorum onuda güvenle yapabilirsiniz herhangi bir sorun yaşamadım 2006dan beri ordan alışveriş yapıyorum kredi kartı ile ödeme yapıyorsunuz ürün size gelip onay verince paranız satıcıya aktarılıyor bu yüzden güvenli bide benden bir tavsiye kredi kartınızı nette kontrol edin ben alışveriş öncesi açıp param çekildikten sonra onlie alışverişe kjapatıyorum yada tel ile alışverişe kapatyıom sorun yaşamadım hiç ve alışveriş ediceğiniz kişiyi inceleyin youmlarını okuyun sonra alın derim :)))))) iyi alışverişler

ben yapıyorum japon style denilen tarzda ki ürünlere takmış durumdayım onlardan almak için üye oldum
gayet güvenli bir sitekaydirigubbakcemile3

biz de alışveriş yaptık geçen hafta elimize geçti ürün sorunsuz bir şekilde ve içindekiler tam çıktı elektronik aldık çalışıyor hiç bir sorun yok

ben yapıoyrum ama orjinal olup olmadıgına bazen emin olamıyorum :uhm:

kredi kartı numarasını vermek istemeyen arkadaş internet bankacılığınız var sa sanal kredi kartı alın hiç bir sorun yaşamazsınız :)

bende yaptım canım 2 kere; eşimde hep takip eder çoğu şeyi.
hiç sorun yaşamadım şahsen, güvenilir bi site bencezemuszemus

kızlar şimdi yeni bir ödeme sistemi çıktı PAYPAL tün internet alışverşleri için, çok güvenli ben akbank kredi kartımı kaydettirdim ve sonra da akbank müşteri tems görüştüm en güvenilir ve tüm dünyada kullanılıyor dediler.
Bir bu gittigidiyor.com'u biliyorsunuzdur belki e-bay satın aldı yani artık tamamen güvenilir oldu. ben pek değil ama eşim sürekli kullanıyor tüm elektronik eşyalarını, kitaplarımızı hep gittigidiyordan alıyoruz. bir de geçen hafta yeni bir dükkan keşfettik süper ayakkabılar ve gerçekten çok uygundu şimdi içlerinden bir tanesi sevgililer günü hediyesi olarak kendime aldıracağım :)
benim daha baska yerlerde görüp Türkiyeye gelmediği için alamadığım ayakkabıları getiriyo, aslında 3 çifti çok beğendim ama bakalım eşimi ikna edebilecek miyim ? bence en güzel hediye için eşlerimiz versinler k.kartlarını biz kendimize alalım:) delikafadulden pek romantik değil biliyorum ama çok kullanışlı olacağı kesin :))
biraz daha inceliyim şu dükkanı..:lepi:

bende 2-3 kere alısverıs yaptım guvenılır bır yer zemuszemus yalız canta almıstım
louıs vuıtton acık arttırmayla ama cantalar orjınal degıl tabıı... bellı edıyor kendını akannehir
ee 30-40 mılyonada bu olur ancak bilmiyorumkismile

Ben hemen hergün inceliyorum ordaki indirimleri
ve birkaç kez alışveriş yaptığım da olmuştur
güvenilir bir site

Orjinal olup olmadığı satıcıya göre değişiyor.O da senin şansına kalmış bir şey resimlerine iiyi bak ztn istediğin ürün gelmezse değiştiriyorlar.Çok güvenilir bir internet sitesisi ona kuşkun olmasın :KK66:

X