Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

KIZLAR HERKESE GÜNAYDIN....

hellocum anladım canım tabi aileden gelen ırsi bir durum varsa tedbiri elden bırakma derim çınar bebişinde cicileri hayırlı uğurlu olsun bakalım güle güle sağlıklı günlerde boll boll güneşli zamanlarda içinde anneciği gezdiriri insallah...

bu arada kızlar sabah sabah çokk ağladım şu depremde göçük altında kalan azra bebekle ilgili habere annesinin kucağında 46 saat beklemiş kadıncağız ilk gün sütle beslemiş ama 2.gün süt kanalları elbette su içemediği için kadıncağızın kurumuş bebekte yalanıyormuş habire annelik işte kadında ağzı kuramasın diye kendi tükrüğü ile beslemiş minik kızını allahımm herkesin yardımcısı olsunnnn....ama onlar kurtuldular çok şükürr. darısı yardım bekleyen tüm insanlara olur insallah.....

günlükcüm saol canım benim hadi bakalım bayram sonrası oo minik hayat sinyalini annesine duyurur insalllah hayırlı haberlerini bekliyozz

nazlıı hadi bakalım sıra sana gelmiş desene valla tüm kalbimde şimdilik sende....

günaydın kızlar, ayy bi yazamadım sabahtan beri.şimdi de acil bi yazı var sonra görüşürüz :) öptüm hepinizi...

:KK54::KK54:Günaydınlarrrrrrrrrr:KK54::KK54:

KIZLAR HERKESE GÜNAYDIN....

hellocum anladım canım tabi aileden gelen ırsi bir durum varsa tedbiri elden bırakma derim çınar bebişinde cicileri hayırlı uğurlu olsun bakalım güle güle sağlıklı günlerde boll boll güneşli zamanlarda içinde anneciği gezdiriri insallah...

bu arada kızlar sabah sabah çokk ağladım şu depremde göçük altında kalan azra bebekle ilgili habere annesinin kucağında 46 saat beklemiş kadıncağız ilk gün sütle beslemiş ama 2.gün süt kanalları elbette su içemediği için kadıncağızın kurumuş bebekte yalanıyormuş habire annelik işte kadında ağzı kuramasın diye kendi tükrüğü ile beslemiş minik kızını allahımm herkesin yardımcısı olsunnnn....ama onlar kurtuldular çok şükürr. darısı yardım bekleyen tüm insanlara olur insallah.....

günlükcüm saol canım benim hadi bakalım bayram sonrası oo minik hayat sinyalini annesine duyurur insalllah hayırlı haberlerini bekliyozz

nazlıı hadi bakalım sıra sana gelmiş desene valla tüm kalbimde şimdilik sende....
herkese gunaydin...
yamakate canim bende o bebege hayret ettim nasil savasmislar yasamak icin.. ama cok daha huzunlu bir hikaye ögrendik..öznur ögretmen...:KK43:

milli egitim bakanliginin yaptigi zulmu herkes duysun,ögretmenleri eslerinden bebeklerinden ayiran bu bakanlik zulmun en buyugunu yapiyor,ve utanmadan fedakarliktan bahsediyor..öznur ögretmen cocuklarina hasret gitti...
Atamasının yapılması üzerine 7 aylık bebeğini eşi ve kayınvalidesinin yanında bırakıp Van'a giden anasınıfı öğretmeni 35 yaşındaki Öznur Kahmaran, Erciş İlçesi'ndeki bir enkazdan 26 saat sonra sağ olarak çıkarıldı, ancak hastanede hayatını kaybetti.

Talihsiz öğretmenin bir internet sayfasında, "Çocuklarımdan ayrı kalmak öldürecek beni. Yalvarırım yardım edin, bu soruna bir çozüm bulun yoksa kanser olacağım" diye yorum yaptığı ortaya çıktı. Çocuklarını son kez göremeden hayata veda eden Öznur öğretmen Biga'da toprağa verildi.

Kocaeli'nin Gebze yaşayan İhsan Kahraman ile evli iki çocuk annesi 35 yaşındaki Öznur Kahraman, 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre Gezbe'de sözleşmeli öğretmenlik yapan Öznur Kahraman'in Van'daki bir köye ataması yapıldı. Bu dönemde hamile olan Kahraman, doğum yaptıktan sonra izne ayrılıp Ecem adını verdiği bebeğiyle birlikte Biga'ya geldi. Doğum izninin bitmesinin ardından İrem (10) ve Ecem adlı iki çocuğunu bir fabrikada işçi olarak çalışan eşiyle kayınvalidesinin yanında bırakan Öznur öğretmen tekrar görev yerine gitti.

GÖZYAŞARTAN YORUM

Öğretmenlik hayali kuran ve kadrolu olarak ataması yapılan, ancak çocuklarından ayrılmak zorunda kaldığı için hayaline kavuşmanın sevincini yaşayamayan Öznur Kahraman'ın geçen temmuz ayında bir internet sitesinde paylaştığı yazı yürek dağladı. Lütfen çocuklulara ve evlilere yardım etsinler diye başlayan yazıda Öznur öğretmen şunları paylaştı; "Atandığımda 5 aylık hamileydim, doğum yaptım ve Biga'ya gittim. 2.5 aylık bebeğimi bırakıp görev yerime geldim. Haziran ayında Biga'ya gittiğimde çocuğum beni tanımadı ve ağlamaya başladı. Şu an bebeğim 7 aylık ve yeniden bırakıp görev yerime gideceğim. Görev yaptığım köyde çocuğa bakmam mümkün değil, yıkanmak için biz bile ilçedeki öğretmen evine gidiyoruz. Yalvarıyorum yardım edin. Çocuklarımdan ayrı kalmak beni öldürecek. Zaten bu işin sonunda kanser olacağım."

ENKAZ ALTINDAN SAĞ ÇIKTI, HASTANEDE ÖLDÜ

Van'daki deprem haberinin ardından Öznur öğretmene ulaşmaya çalışan yakınları haber alamayınca hemen depremin vurduğu Erciş'e gitti. Yakınları, talihsiz öğretmenin, depreme bir kafede arkadaşlarıyla buluşup oturduğu sırada yakalandığını öğrendi. Arama-kurtarma ekiplerinin yoğun çalışmasıyla enkaz altından ağır yaralı olarak kurtarılan öznur öğretmen, hastaneye kaldırıldı, ancak yapılan müdahalalere rağmen, iki çocuğunu son kez göremeden hayata veda etti.

Talihsiz öğretmenin enkaz altından çıkartılmasıyla umutları yeşeren yakınları, acı haberle bir kez daha yıkıldı. Çocuklarına kavuşmanın hayalini kuran genç annenin cenazesi hastanedeki işlemlerinin ardından yakınları tarafından alınıp Biga'ya getirildi.

GÖZYAŞLARI ARASINDA UĞURLANDI

Çocuklarına doyamadan hayatını kaybeden Kahraman'ın için Alişdede Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Öznur öğretmenin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kahraman'ın üzeri tülbent örtülü tabutuna sarılan annesi Leyla Pektaş (65), "Kızım emanetlerine gözüm gibi bakacağım. Gözün arkada kalmasın" diye ağıt yaktı. Baba Hüseyin Pektaş (72) gözyaşlarına hakim olamazken ayakta durmakta gülük çekti. İki çocuğuyla birbaşına kalan acılı eş İhsan Kahraman ise tabutu görmeye dayanamayınca cami önündeki otomobilin içinde bir süre çocuklarıyla birlikte oturdu. Cenaze namazı sırasında camiye gelen talihsiz adam gözyaşlarına boğuldu. Öznur öğretmen öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından Biga'daki Karaçayır Mezarlığı'nda toprağa verildi.

ay ağlayacam ya :KK43: daha haberleri okumaya fırsatım olmadı bile ama bu ne biçim bi acıdır.
nedir bu ülkemizin üzerindeki felaketler:KK43: gşitsin gelmesin birdaha.. son bulsun artık acılar :KK43:(

ay ağlayacam ya :KK43: daha haberleri okumaya fırsatım olmadı bile ama bu ne biçim bi acıdır.
nedir bu ülkemizin üzerindeki felaketler:KK43: gşitsin gelmesin birdaha.. son bulsun artık acılar :KK43:(

butun acilar son bulsun artik...bu ay hamile kalsam sevinemeyecek durumdayim, adet olsam farketmez valla, insanlar neler yasiyor..of of..

Allah rahmet eylesin..çok acı bir durum.Geride kalan kuzucuklara rabbim uzun ömürler nasip etsin..sabah sabah moraller sıfır.okula gelrken yolda kaza vardı.zaten onu görünce moralim bozulmuştu şimdi tümden yok oldu..bu atama konusuda ayrı bi olay..tvlerde izlediğimiz devlet yardım etmiyor ayrı bi olay...benimde doğum günüm yaklaştı cuma günü ama hiç bi heyecan yok...ben dün çok üşütmüşüm galiba ondan bu kadar sancım olmuş...bugün yok çok şükür

Allah rahmet eylesin..çok acı bir durum.Geride kalan kuzucuklara rabbim uzun ömürler nasip etsin..sabah sabah moraller sıfır.okula gelrken yolda kaza vardı.zaten onu görünce moralim bozulmuştu şimdi tümden yok oldu..bu atama konusuda ayrı bi olay..tvlerde izlediğimiz devlet yardım etmiyor ayrı bi olay...benimde doğum günüm yaklaştı cuma günü ama hiç bi heyecan yok...ben dün çok üşütmüşüm galiba ondan bu kadar sancım olmuş...bugün yok çok şükür

al benden de o kadar canım...

gecmis olsun canim.icimdeki heyecan söndu valla bugun,cikip ormanda yuruyus yapayim diyorum,biraz temiz havaya ihtiyacim var...iyice duygusallastik adet yaklastikca duygularim fiskiriyor

Kızlaaaar, yine kaynatmışsınız.:

Dr canım haklısın. Doktor da olsan insansın ve ebn önemlisi anne adayısın. Bence korunma. Ben 2010 haziranında 25 haftalık erken doğum yapmıştım buna rağmen 3 ay vermişti doktor, senin küçük haftan. Burada genelde ilk adetten sonra korunmadlar. Ben de korunmamıştım ama tutmamıştı. Sonrasında da genetik işler girince korunmaya başladık canım. Hayırlısı inşallah...

Unuttuklarım var mı? Herkes nasıl? Biz de de 2.5 aylık bebekli misafir vardı. Yeni gittiler...

bakalım ya şu adet bi bitsin zaten kararsızım hem öyle hemen de tutmuyoki dimi ama:KK34:

kızzlar günaydın hepinize,nasılsınız?gerçi bu aralar iyi olmak ne mümkün,memlekette hiç dert keder bitmiyo bu acılar son olsun inşallah.nuraycım tebrik ederim gözünaydın,allah sanada kucağına almak nasip etsinn:nazar::nazar:inşallah sırada dğer kızlar var bakalım gördüğüm kadarıyla en yakında candaş la nazlım var inşallah çüfte bayram yaşatırsınız 29 ekimdee.:emir_bebek::emir_bebek:

allahım hayırlısını versin canım hepimize inşallah bikadın için en zor şeylerden biri ama şükür ki bizim cennet kuşlarımız var cennet kapısında mis kokularıyla bekliolar bizi inaşllah onların şefaatine nail olalım

benim hep bi sözüm vardır kızlar bilir biz seçilmiş melek anneleriyiz

böyle güzel yazılar okuyunca cok rahatlıyorum sağol canım. güzel sözmüş:)))

butun acilar son bulsun artik...bu ay hamile kalsam sevinemeyecek durumdayim, adet olsam farketmez valla, insanlar neler yasiyor..of of..
bende sevinecek heves kalmadı hele minik bebekleri görünce bizimkilerin kaderi ne kimbilir diyorum :KK43: zaten geçenhafta genceik askerlerimizin acısı yeterince fazlaydı.. Allah ne verirse hayırlısını versin.

amin inş geride kalanlara sabır ve sağlıklı ömürler olsun inş.gerçekten tüm umutlarımız kırıldı sevinler yok :KK43: kötü bi zmanlama güzellikler için.iyi ki bu yıl evlenenlerden değilim ... zehir gibi bi düğün olmutur çoğu ....

dünkü adamın birine deli oldum.polisin biri ateş etmiş kargaşadan ötürü.adamda koca taşı almış koşuyor, diyolar nereye ? diyo ki polise.ben gösterecem bana ateş açmak neymiş.ama kinle nefretle.bu adam acıdan yapmıyor aşikar.devvlet düşmanlığından yapıyor.yardımlarımızdan onlarda yararlanıyor ama yinede düşmanlığı var.çadır kavgasındakiler belliki yaşam mücadelseinden acısından yapıyor ama diğerinin acısındanmış gibi gelmedi bana.yazık ya ....

canım eşinin katıldığı şehit cenazesi zor geçmiştir öyle değilmi? hiç haberlerde bahsedilmedi bu kez.kaza içinde çok geçmiş olsun hepimiz allaha emanet yaşıyoruz valla ...

bende sevinecek heves kalmadı hele minik bebekleri görünce bizimkilerin kaderi ne kimbilir diyorum :KK43: zaten geçenhafta genceik askerlerimizin acısı yeterince fazlaydı.. Allah ne verirse hayırlısını versin.

amin inş geride kalanlara sabır ve sağlıklı ömürler olsun inş.gerçekten tüm umutlarımız kırıldı sevinler yok :KK43: kötü bi zmanlama güzellikler için.iyi ki bu yıl evlenenlerden değilim ... zehir gibi bi düğün olmutur çoğu ....

dünkü adamın birine deli oldum.polisin biri ateş etmiş kargaşadan ötürü.adamda koca taşı almış koşuyor, diyolar nereye ? diyo ki polise.ben gösterecem bana ateş açmak neymiş.ama kinle nefretle.bu adam acıdan yapmıyor aşikar.devvlet düşmanlığından yapıyor.yardımlarımızdan onlarda yararlanıyor ama yinede düşmanlığı var.çadır kavgasındakiler belliki yaşam mücadelseinden acısından yapıyor ama diğerinin acısındanmış gibi gelmedi bana.yazık ya ....

canım eşinin katıldığı şehit cenazesi zor geçmiştir öyle değilmi? hiç haberlerde bahsedilmedi bu kez.kaza içinde çok geçmiş olsun hepimiz allaha emanet yaşıyoruz valla ...

amin caninm Allah hayirlisini versin...

bende bunu gibi bi video izledim sabah ay nankörlugun bu kadari fazla! diyecek baska bisey yok,bu ne kin bu ne nefret..Allah islah etsin bu insanlari ,insallah birgun cok gec olmadan gercekleri ögrenirler yaptiklari hatalarin farkina varirlar.

dr alb hosgeldni canim hepimiz bebeklerimizin melek oldugunu dusunerek rahatliyoruz, bir bebek ana rahmine dustukten 40 gun sonra ruhu verilirmis, 40 gunden sonra dusen bebekler cennette annelerine verilecek, hatta deniyor ki o bebekler anneleri ve babalari cehenneme girmesin diye aglarlarmis, insallah bize sefaat edecekler:KK43:

günaydın kızlar

genel olarak okudum geçmişi aklımda kaldığı kadar cevap yazalım.

chnb canım kavga etmek küsmek gibi huylarımız yok soğuk savaş :)

yamatake evet canım peşindeyim. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim, umarım sağlıkla uzun ömürle büyütmek nasip olur hepimize. siz nasılsını karin hanım nasıllar?

pileo selam cici

herkese tünaydınlar,

deprem hikayeleri çok acı, insanlar çok zor durumda allah yardımcıları olsun, cidden gelecek bazen beni çok korkutuyor, ne canlar ne anneler ne insanlar yitti gitti. Ben eşimin iş yeriyle bir sürü yardım malzemesi gönderdim. Battaniye, bebek battaniyesi, bebek bez, kadın pedi, 2 tane temiz ama giyilmedik kaban vardı onlar, 3 tane de ayakkabı gönderdim. Ayrıca bizde çadır vardı onu da verdim elimden şimdilik bu geldi.

tünaydın kızlar...

gerçektende oku oku bitmedi yaa...

nurayım, canım ben folbiol kullanıyorum..senin dediğinle aynı şey yani diğer ilaçlarında dursun onları zamanı gelince dr söyleyecek canım benim...

candaşcığım, allaha şükür bizim evimiz yıkılmadı ama yakınımızda yıkılan binalar vardı mahallemizde herkezin kendi evi sanırım herkez sağlam yapmış evlerini evet bende hatırladım o acı günleri vee o gece vitrinin önünde yatıyordum yer yatağında allah korudu vitrin üzerime düşmedi çogunun vitrinide devrilmişti canım...bi tanıdık göçük altında kaldı iki kızıyla kendisi çıktı ama eşini kaybetti....bir akrabamız yeni ev almıştı yeni taşınmıştı bir oğlu göçük altında kaldı kendisi ve eşide patlayan duvardan dışarı savruldukları için kurtuldular oğlunuda çıkarmışlardı ama hasatanede yer bulmakda zordu gebzeye götürürlerken vefaat etti...bir akrabamın yine evi yıkıldı kızı vefaat etti annesi resmen kafayı yedi ilk zamanlar çok kötüydü şimdi buda bir deprem olsa kadın kafayı yiyecek gibi oluyor...allahım sen sabır ver bir daha yarabbim...biz sallantıyla dışarı çıktık ama yıkıklar aklımızın ucundan bile geçmemişti gece olduğu için evimize yakın yüksek bir bina vardı o binanın yerinde 2. kat gibi bir yükseklikte bir fenerin olduğunu farkettik babamlar gitti bide ne görsünler ev yıkılmış...gün ağarmaya başlayınca oturduğumuz semtin manzarasının değiştiğini gördük çok acıydı çoookkk...bide biz yardımlardan çok faydalanmadık çünkü allaha şükürkayıbımız yoktu ama çevremizde evi yıkılmayıpta yardımlarla evini dolduran çok oldu zaten evi yıkılanlar acılarından yardımları bile gözleri görmeyecek durumdaydılar malesef yine halkımız çok iğrençlikler yaptılar bizim oraya prefabrikler yapıldı evi yıkılanlar alamadı almadı ne oldu biliyormusunuz çok iğrenç yaa doğudan insanlar geldi buralarda yıllarca kaldılar ve kadın paz... olayları oldu yaa ne sinir bozucu ve herşey gözünün önünde yaşanıyor sen bişey yapamıyorsun...

chnb, yaa oğluna nasıl güldüm aynısı başımda var anaokulu dergisine başladık kızım diyorki bunun adı neden ayşe değil anne neden bu renge boyamışlar niye sarı yapmamışlar allahım çok saçma sorular ama cevaplamaya çalışıyorum:))

nazlım, 2 günümz kalmış hadi sabır canım benim...

bayrama bol hamiş haberleriyle gireriz inşallah...

ceza, canım cuma dr var demek hayırlısı olsun bakalım...

renkliatlas, paylaştığın şey okuduklarımızda biri ve çok üzücü canım allah yakınlarına sabır versin...bide temmuzda evlenmiş karı koca öğretmen çit var ikiside ölmüş ahhh babaları devletin onlara bir barınak vermediklerinden yakınıyordu....

hello naber?

taff seni gördüm nasılsın canım?

bugün pazar günüm biradan kaçarım çok yazmayın kızlar:))

ayyyyyyy hamile haberleri var:KK52: :KK52: :KK52: :KK52:
Birkac gundur telefonumun internet atarlari bozulmustu giremiyordum dun aksam formatlandi ancak gece girebildim . Facede hellom yazmis gunluk hamile diye ben de heyecanla gecmise bakiyordumki nurayin da hamile oldugunu ogrendim ayyyy cok guzel haber bunlar allahim bu sevinclerimizi bu sefer hayirlisiyla tamamina erdirmemizi nasip etsin insallah :KK52::nazar: senemcim beni de ruyasinda gormustu hamile kaldigim ay nuraycigim seni de gormus ruyasinda :KK16:
Ben henuz doktora gitmedim kontrolumu 2 kasimdan 28 ekime cektim daha fazla bekleyemeyecegim diye:18: allahim insallah bebegimin saglikli oldugunu gorurum usg ekranindan ve doktordan hayirli haberlerle gelirim inanin cinsiyet dusunmuyorum bile :18: bazen bebegim yasiyor mu diye endiseye kapilip aglama krizleri oluyor engel olamiuorum kendime doktora gitmeye de korkuyorum oturup muayene gunumu bekliyorum cok farkli bir psikolojideyim. Karnim buyudu alt kismi sertlesti normal heralde bunlar 4.ayim dolacak ay sonunda:26: doktordan gelince hayirli haberler verebilirim insallah sizlere :KK16:
gunlukcugum kan degerine gore pazartesi yani 31ekimde bebegin kesesini karindan bakilan usg ile gorebilirsin, bayramdan sonra da insallah kalp atislarini duyarsin :KK16: :KK16:

hepinizi opuyorum kizlar :KK16:
[/CO

taf kuzu hoşgeldin, iyi olduğuna sevindim. dr sonrası yaz evet çok merak ediyoruz. senemi ve başka topikten iki arkadaşı tuturdum pileo yu da tutturmuştum sonra vazgeçip kız dedim, bu arada çiğdem diye arkadaş var face de onuda tutturdum. Taf için çok net hissetmiyorum ama erkek diyorum. yaşıyordur kuzummm. 19.hfatlarda pıt pıt hisseidyor gibi oluyorsun. millet 23.haftadan sonra rahatlıyor, yerim ben onun minik popousunu. Ağlama krizi bende de hala mevcut.

citaknuray için kız diyorum :))) günlük için bişi geçmedi içimden şimdilik biraz pusuya yatayım.

bu ay 4 hamile haberi bekliyorum ben isimleri sölemicem :)))) toplamda 6 hamileyle bu ayı kapatırız diyorum.

ayyyyyyy hamile haberleri var:KK52: :KK52: :KK52: :KK52:
Birkac gundur telefonumun internet atarlari bozulmustu giremiyordum dun aksam formatlandi ancak gece girebildim . Facede hellom yazmis gunluk hamile diye ben de heyecanla gecmise bakiyordumki nurayin da hamile oldugunu ogrendim ayyyy cok guzel haber bunlar allahim bu sevinclerimizi bu sefer hayirlisiyla tamamina erdirmemizi nasip etsin insallah :KK52::nazar: senemcim beni de ruyasinda gormustu hamile kaldigim ay nuraycigim seni de gormus ruyasinda :KK16:
Ben henuz doktora gitmedim kontrolumu 2 kasimdan 28 ekime cektim daha fazla bekleyemeyecegim diye:18: allahim insallah bebegimin saglikli oldugunu gorurum usg ekranindan ve doktordan hayirli haberlerle gelirim inanin cinsiyet dusunmuyorum bile :18: bazen bebegim yasiyor mu diye endiseye kapilip aglama krizleri oluyor engel olamiuorum kendime doktora gitmeye de korkuyorum oturup muayene gunumu bekliyorum cok farkli bir psikolojideyim. Karnim buyudu alt kismi sertlesti normal heralde bunlar 4.ayim dolacak ay sonunda:26: doktordan gelince hayirli haberler verebilirim insallah sizlere :KK16:
gunlukcugum kan degerine gore pazartesi yani 31ekimde bebegin kesesini karindan bakilan usg ile gorebilirsin, bayramdan sonra da insallah kalp atislarini duyarsin :KK16: :KK16:

hepinizi opuyorum kizlar :KK16:
[/CO

ay canim yaa lutfen öyle kötu seyler dusunme ..lutfen kendine engel ol bebegin cok sukur kendini kurtarmis 3 ayi atlatti gerisi su gibi akar gelir insallah kucagina aliverirsin.. annem bana hamileyken 8. ve 9. aylarda ben hic hareket etmiyormusum saga yatiyormus saga dusuyomusum sola yatiyomus sola.. hep agliyormus kesin icimde öldu diye kimseyede diyemiyormus.. korkusundan..o zamanlarda tabi öyle aylik kontroller felanda yok..neyse ben olmusum iste ölmemisim..tembelin biriymisim dogduktan sonrada hep uyuyormusum. ne aglama nede bise..sisko tembel uyusuk bir bebek :KK1::KK1: hareketsizligim siskoluktanmis:emir_bebek:

kızlar akşama kadar ayakta iş yaptım ay bitmedide hala çok yorgunummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ben öksürüyorum hamilelik belirtisi olabilirmi:):)yakında bu duruma gelcemde:)

kızlar akşama kadar ayakta iş yaptım ay bitmedide hala çok yorgunummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ben öksürüyorum hamilelik belirtisi olabilirmi:):)yakında bu duruma gelcemde:)

hahahahaahah..ben yeni bi topik kesfettim ..elle muayene ile gebelik testi:KK1: baya biseyler ögrendim:KK1::KK1: sun sonsuz bosluk dedigimiz sey aslinda öyle degilmis, yusyuvarlak baon gibi yumusak bisey hissedecekmisiz...:KK1:ben baktim hissetim:KK1::KK1::KK1::KK1: hamilemiyim acaba :KK1: simdi kizcaksiniz surekli parmaklayip durma kendini diye ama ne yapim yaa :KK53:bende kafayi siyirdim.. hamile kalsamda zaten sevinecek durumda degilim akil sagligimdan suphe ediyorum su siralar:KK53::KK53::KK37::KK33:

hahahahaahah..ben yeni bi topik kesfettim ..elle muayene ile gebelik testi:KK1: baya biseyler ögrendim:KK1::KK1: sun sonsuz bosluk dedigimiz sey aslinda öyle degilmis, yusyuvarlak baon gibi yumusak bisey hissedecekmisiz...:KK1:ben baktim hissetim:KK1::KK1::KK1::KK1: hamilemiyim acaba :KK1: simdi kizcaksiniz surekli parmaklayip durma kendini diye ama ne yapim yaa :KK53:bende kafayi siyirdim.. hamile kalsamda zaten sevinecek durumda degilim akil sagligimdan suphe ediyorum su siralar:KK53::KK53::KK37::KK33:

allah iyiliğini versin kızzz deli :)nasılmış anlat bakim ay ben yapamam onu yaaa

X