Bir Kesede iki bebek

olurmu öyle şey yaa,nekadar kadercisin.tabiki yatmanın faydası var bebeğin orda durmasında,tabikii herşey allahtan.burada ince bi çizgi var bunu iyi değerlendirmek lazım.
ozaman doktor bana neden su almaya bile kalkmayacaksın dedi ve dediğini yapmadığım içinde erken doğurdum..

kızlar okurken konuya dahil olmak istedim . sadece dediğini yapmadığın için erken dogurmadın arkadaşım bende herşeyin vakti zamanı olduguna inanıyorum banada asla kalkmayacaksın dedilerki ona rağmen 28. den itibaren doğum olabilir dediler hiçde dinlemedim ki çok büyük bi karnım olmasına ragmen gezdim nerdeyse doguma bile yürüyerek gidecektim . 36. haftada doğum yaptım üstelik bitmesine 2 gün vardı . üstelik üçüz ve bebeklerim 2 kilodan aaşağı değil . sadece yatarak olmuyor yani

ya arkadaslar benim bebişler iki ayrı kesedeler ama tek yumurta dedi dr.ben inanmadım ya tek yumurtalar tek kesede olmazmı...
niye benimkiler 2 kese var bana msj atın ne olur özelden arada bi giriyorum burya lütfen

:nazar::nazar:öncelikle korkulacak hiç birşey yok.benimde tek yumurta ikizlerim var.şuanda 1 yaşındalar.bende ilk öğrendiğimde çok şaşırmıştım tek beklerken çift olduğunu hemde tek kesede olduğunu öğrenmiştim.doktorumda bana biraz riskli olduğunu bitişik olabilir falan diye sölemişti ve bize ayrıntlı ultason çektirdi allahtan öle bişey yokmuş.ama baya zor bi gebelik oluyor,bulantıların daha çok oluyor ve erken doğum oluyor.ben erken doğumdan 7,8 kez hastaneye yattım son aylarımda sürekli yattım serumlarla haplarla en fazla 35.haftaya kadar geldik.ama alllahıma şükür sonunda onları kucama aldım.cnm bu kadar kafana takma nasılsa oluyor allah sapa sağlam kucana almayı nasip etsin

merhaba berilcm öncelikle bebklerini allah bağışlasın
bnde tek kesede 2 bebğie hamileyim bi zarla ayrılıyolar bnde çok endişeliyim açıkçası riskler olabilecekler fln
allaha emanet diyorum birisi ötekine göre daha az gelişmiş geriden geliyo yaani
şuan biri3cm biride 2.5 cn seninde bölemiydi yani normLMİ

saol allah herkesin evladını bağışlasın.benimde ince bir zarla ayrılmıştı.evet riskleri çok en önmliside erken doğum.aslında dediğin gibi biri biraz daha besleniyor boyu bir iki santim uzun oluyor bunlar normal şeyler merak etme yani.daha senin yeni heralde gebelik :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

saol allah herkesin evladını bağışlasın.benimde ince bir zarla ayrılmıştı.evet riskleri çok en önmliside erken doğum.aslında dediğin gibi biri biraz daha besleniyor boyu bir iki santim uzun oluyor bunlar normal şeyler merak etme yani.daha senin yeni heralde gebelik :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
10. haftam bitti bn daha erken allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin işlh ama şu riskler aklımdan h,ç çıkmıyo okuyduklarım dr un dediklerii allah bağışlasın işlhh
senin bebeklerin birebir ozmn dr bana öle demişti çok benzicekler diye

Son düzenleme:
evet erkenmiş daha.bulantın falan oluyormu naz?benim çok olmuştu 7.aya kadar çıkartmıştım hiç bişey yiyememiştim.umarım senin yoktur.riskleri kafana takma her gebelikte mutlaka bir risk vardır.benimde öğleydi.benim erken doğum riskim olmuştu.daha 7 aylıkken sancılarım başalmıştı.doktor kontrolündeydim sürekli yattım 10dk.bile ayakta durmadım.ama bu her gebelikte olbilecek şeyler çoğul gebelikte birz daha dikkatli oacaksın.bebimkileri başkaları çok benzetiyor hatta ayırt edemiyorlar ama bana göre aynı değiller:nazar::nazar:

cnm bnm ne bulantı ne kusma hiçbşy yok oda bni endişelendiriyo walla
27snde kontrolm wa ama zamanda geçmiyoo:KK43:
tabi dediğin gibi her gebelik riskli allah bze bağışlasın işlhh

:KK49:yok endişelenmeye gerek yok herkesin bulantı kusma olacak diye bişey yok bazılarında olmaz.takma bukadar kafana .allah sağsağlim kucana aldırsın:KK53:

Merhaba ikiz anneleri ,baya olmuş burda yorum yapalı umarım sağlıkla bebişlerinizi kucağına almışssınızdır. Benim sorum şu olacak beni de aydınlatmanızı istiyorum moralim çok bozuk :KK43: bugün 11. haftaya girdik çok şükür dojtordan geldim tek yumurta tek kese dedi yani zarla bişeyle ayrıldığı da görünmedi %80 risk oranı var deyince tamamen bittim orda :KK43: Allahım bebişlerimizi korusun inşallah amin. Böle bnm gibi olup bebişlerini sağlıkla dünyaya getiren var mı? Ayrıca dojtorum çapada ki prof doktora yönlendirdi orda daha ayrıntılı bakmak için inşallah ayrı zarları vardır.

Merhaba ikiz anneleri ,baya olmuş burda yorum yapalı umarım sağlıkla bebişlerinizi kucağına almışssınızdır. Benim sorum şu olacak beni de aydınlatmanızı istiyorum moralim çok bozuk :KK43: bugün 11. haftaya girdik çok şükür dojtordan geldim tek yumurta tek kese dedi yani zarla bişeyle ayrıldığı da görünmedi %80 risk oranı var deyince tamamen bittim orda :KK43: Allahım bebişlerimizi korusun inşallah amin. Böle bnm gibi olup bebişlerini sağlıkla dünyaya getiren var mı? Ayrıca dojtorum çapada ki prof doktora yönlendirdi orda daha ayrıntılı bakmak için inşallah ayrı zarları vardır.

X