yumurta toplandıktan sonra kabızlık

Dryan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
124
0
yumurta toplandıktan 2 gün sonra kabız oldum arkadaşlar yarın transferim var çok su içmeya çalışıyorum ama hala aynı transfer sonrası bir sorun olurmu birde karnımda şişkinlik var

kabizlik aldigin ilaclardan dolayi canim. mumkun oldugu kadar hareket et. hopla zipla demiyorum ama yan gelip yatma. transferden sonra da yatma. (genelde kadinlara hareket etmemeleri oneriliyor ama bu dogru degil bence). yuru ki kan olasimin yavaslamasin, metabolizman yavaslamasin. bol bol su icmeye devam et. elinin altindan su eksik olmasin.ben bunlarin yaninda bir de kuru erik yedim. kabizlik kismini hafif atlattim allahtan.

Son düzenleme:
bol bol kayısı suyu canım bol bol iç ama benim tek etkisini gördüğüm kaysısıydı hatta kurusunuda ye o çok faydalı bitanem ben transferden sonra bol bol yemiştim

Ah bu kabızlık bu sorun yuzunden bende cok kayısı suyu tukettım ama uzerıne 1 barda cesme suyu ıcerek yoksa faydası olmuyor bende yahu canım gecmış olsun :1hug:

Ha bırde ben rezene kaynatıp ıctım onunda faydası oluyor sakınleştırıyor.Tup bebek merkezı onermıstı.Bırde papatya cayızemuszemus

X