Domam yavrum karnmda dnmyor:(

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
arkadaslar yine sizinle dertlesmek istiyorum...
son iki defer jinekologa gittigimde doktor bana bebegimin karnimda dönmedigini dedi, 26 haftalik hamileyim, karnimda bazen öyle oluyor ki bebisimi hic hissetmiyorm...
bir ara cok korkuyordum özürlümü diye ama doktorum gayet saglikli dedi, ve bebisim uzanarak durdugu icin pek hissedemiyorum oglumu...
ben normal dogum hep istedim ve halindaha da istiyorum acaba sizler neler yaptiniz bebisiniziin karninizda dönmessi icin?
bana doktor yürü karnimin etrafina zil sesleri öttürmemi istedi bazilari da el lambassi tut ve karninda cevir diyor döner cocuk, deniyecegim bunlar ama sizinde fikirlerinize ihtiyacim var...
birde albüm oldum ellerim ayajklarim uyusuyor doktor gecer dedi hamilelikden sonra onu o kadar dert etmiyorum da normal dogum istiyorum allahim hepimizin yardimcisi olsun...

döner merak etme sen boşana kaygılanma benmki doğuma bir hafta vardı anca döndü

evet isik yöntemi benide biraz düsündürdü ama masaj ve yürüyüs iyi gelecekdir herhalde

bencede senin daha çok zamanın var benim 36, haftada döndü daha 2,5 ayın var bilmiyorum ama benim doktorum bana 6,5 aylıkken hiç öle bişi sölemedi ki benimkide 36, haftaya kadar yan duruyodu. ayrıca 6,5 aylıkken dönmesi gerektiğni ilk senden duyuyorum zaten dönmesi demek doğumun yaklaştığını gösteren belirtilerden biridir eğerki dönerse endişelenmen lazım çünkü erken doğum olur bebeğininde yaşama şansı çok azdır almanyada bu konular böylemi ilerliyor onuda bilemiyorum tabi doktordan doktora fark olduğu gibi ülkeden ülkeyede fark var .....

daha bu haftada dönermiki benimde 27 haftalik bi öyle bi böyle cünkü daha cok yer var dedi doktor
bekle bi 30 u gecsin o zaman endiselen..

ama sen sanirim hareket etmiyor demek istemisin demi???doktor zil önerdigine göre öyle demek istemisin....

Daha cok erken endiselenmene gerek yok doner son haftada son gunde hatta dogacagi gun bile donen bebekler var dert etme canim

Daha cok erken endiselenmene gerek yok doner son haftada son gunde hatta dogacagi gun bile donen bebekler var dert etme canim

walla cok dogru, bende yurt disinda yasiyorum dogum programlarini izliyorum bazen gercekten dogum sancisi baslamisken donen bebekler oluyor. insallah seninkide o vakte kadar doner, saglikla normal dogumla alirsin bebegini kucagina.

X