antalya yaşam hastanesi

kussebfilal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.533
2
43
ARKADAŞLAR ANTALYA YAŞAM HASTANESİNDE DOĞUM YAPAN VEYA YAPACAK OLAN VARSA HASTANE HAKKINDA BİLGİLERİ VE ÜCRETLERİ MERAK EDİYORUM.lütfen beni bilgilendirirseniz çoook memnun kalırım.:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

ARKADAŞLAR ANTALYA YAŞAM HASTANESİNDE DOĞUM YAPAN VEYA YAPACAK OLAN VARSA HASTANE HAKKINDA BİLGİLERİ VE ÜCRETLERİ MERAK EDİYORUM.lütfen beni bilgilendirirseniz çoook memnun kalırım.:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:[/Q cnm ben yaşam hastanesinde alp çelikere gidiyorum kısmetse 25 aralıkta epidural sezeryanla doğumum olcak bende dğumu orda yapıcaım için bilgi almak istiyorum ama hiç kimsenin bilgi vermeye niyeti yok yada oraya giden arkadaş yok sanırım ben hamileliğimin başından beri aynı hastane ve doktora gidiyorum cnm ve memnunum ama doğum yapan arkadaşlar bilgi verirse içim daha rahat edicek yardımc olamadım cnm kusura bakma ama paylaşmak istedim...

bu arada fiyatlarıda kesin olarak konuşmadım ama cnm sanırım 1200 yada 1500 civarı paket fiyatıymış keisn öğrenince yazarım cnm::)

aynı konuyu açmak için girmiştim foruma daha bugün sordum yaşam hastanesine 2500 sezeryan epidural normalede 1500 dediler detayları çok bilmiyorum ama

birde hamilelik boyunca test fiyatları ne kadar bende onu merak ediyorum? toplam bize kaça gelicek acaba yaşamın fiyatları yani...

slm
15/09/09 yaşam hastanesinde doğum yaptım
normal doğum 1000 paket fıyatı
sezaryen 1200 paket fıtatı
özel oda fiyatı 150
benım zamanımdakı fıyatlar şuankı fıyatları bılmıyorum

doktorum cemıl karakuş (süper bi doktor her yönden)
hamıllığım boyunca ve doğumda psikolojik olarakda çok yardımcı oldu

epidural yada tam anestezi fiyat farkı yok arkadaşlar sezaryan 1200
ben epiduralle yaptım
anestezi uzmanları çok ıyı

doğum çok guzel başarılı geçtı
4. kat ebelerı hemşireleri çok ıyıler ılgılıler
sutum gelmedı, bakamıcam bebeğime dıye çok ağladım
butun hepsı çok yardımcı oldular

ayrıca hastane baş hekımı hastanede kaldığınız surece her sabah gelıp bırebır bı ıhtıyacınızın olup olmadığını, ekstra para talebı olup olmadığını bızzat soruyor (şımartıyolar resmen hastalarını ) :kedi:
bakım super refakatçı yemeklerı de super ayrıca :ecrin_bebek:

kısacası mukemmel anılarımız oldu

sezaryanla doğum yaptım 1200 tl paket fıyatı 150 tl özel oda 2 gece kaldık toplam 1500 tl ye çıktık ekstra bışey odemıyosunuz

özel oda tercih etmezsenız 2 kışılık odalarda kalıyorsunuz ama tavsıye etmem
rahat etmek ıstıyorsanız ozellıkle zıyaretçıler çok lunca zor oluyor 2 kışılık odalar
ben şiddetle tek kışılık oda tavsıye edıyorum o mutlu anınız bebeğinizle eşinizle paylaşacağınız ılk saatlerınız ıçın çok önemlı

bebeğimin solunum problemı vardı doğunca ılk gun ozel olarak ılgılendıler solunum cıhazına bağladılar ondan dolayı bile ekstra bi para ödemedik

ayrıca başka sorularınız varsa yanıtlayabılırım
bızım hastaneden çıkıp eve gelmeye gonlumuz razı olmamıştı
o kadar ıyı

yaşamda yapmaya kararlı ısenız gozu kapalı guvenın hastaneye
taburcu olduktan sonrada bebeği takıp ediyorlar 1-2 kereucret odemen oğlumuzu goturduk kontrole

PEL07,KAHKAHA gerçekten çok teşekkür ederim.Özelliklede KAHKAHA çok sağol içime su serptin.Çünkü bilmediğim bir hastane tereddütlüydüm.Allah analı babalı büyütsün bebeğini uzun ömürler versin canım.

yaşamda doğum yapacaksan yaşamın doktoruna devaam et ve yaşamın doktoru doğuma gırsın ınanın daha fazla avantajlı ,
yazdığım fıyatlar yaşamın doktorları gırerse doğuma oyle geçerli bide ssk lı fıyatları

rahatlattıysam ne mutlu kussebfilal
için rahat olsun

Son düzenleme:
YaŞam hastanesı kadın doĞum doktorlarının hıÇbırını tavsıye etmem cemıl de aynı alp de bırde Özel hastane olacak Şıkayet dılekÇesı yazdım ..ve allaha havale ettım .. GeÇmıŞ tarıhlerdekı mesajları okuyabılırsınız o doktorlar hakkında bırÇok arkadaŞımız Şıkayetını belırtmıŞtı , arkadaŞım ınŞallah hakkında hayırlısı olur, kendınede bebeĞıne allahtan saĞlık hayır kolaylık dılerım..

YaŞam hastanesİ kadın doĞum doktorlarının hİÇbİrİnİ tavsİye etmem cemİl de aynı alp de bİrde Özel hastane olacak Şİkayet dİlekÇesİ yazdım ..ve allaha havale ettİm .. GeÇmİŞ tarİhlerdekİ mesajları okuyabİlİrsİnİz o doktorlar hakkında bİrÇok arkadaŞımız Şİkayetİnİ belİrtmİŞtİ , arkadaŞım İnŞallah hakkında hayırlısı olur, kendİnede bebeĞİne allahtan saĞlık hayır kolaylık dİlerİm..

SAĞOL arkadaşım teşekkür ederim.Benim doktorum hastane doktoru değil ama dışardan gelicek umarım hastane iyidir.

3,5 aylık hamileyim bende sürekli yaşama cemil beye gidiyordum ama bazı tavırları ve acil ameliyatlardan ötürü sürekli randevularımın iptal edilmesi,ayrıca faiş miktardaki doğum ücretleri nedeniyle başka biyer arıyordum.Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu cuma kontrolüme andeva yıldız hastanesinde fatma hanıma gidicem.doğumda çok ucuzmuş,çokda ilgiliymiş dr.bakalım iyiyse size burdan yazarım yine.

bildiğim kadarıyla dışardan gelicek olan doktor için ortalama 1000,00 tl oynuyo
2500,00 tl yı yı buluyo
cemıl beyden oncekı gıttığım doktor yaşamda doğum yaptırdığını 2500,00 tl olduğunu sölemıştı

hastane super ama doktor tabiki kime güveniyorsanız ve rahar ediyorsanız o olsun bencede
ben hastandende cemıl beydende memnun kaldım

bildiğim kadarıyla dışardan gelicek olan doktor için ortalama 1000,00 tl oynuyo
2500,00 tl yı yı buluyo
cemıl beyden oncekı gıttığım doktor yaşamda doğum yaptırdığını 2500,00 tl olduğunu sölemıştı

hastane super ama doktor tabiki kime güveniyorsanız ve rahar ediyorsanız o olsun bencede
ben hastandende cemıl beydende memnun kaldım

Canım bilmiyorum ama doktor hastane 900 alır demiş bide oda fiyatı olsa 1100 falan olcak kendide 1000 ytl alırım demiş bilmiyorum 2100 falan oluyo.28 ARALIKTA görümcem doğum yapacak yaşamda benim doktorum yaptıracak bakalım ozaman belli olur fiyatlar.

X