Sayglar...enol Gne'e..

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Senol Günes tesekkür ederim Trabzonspor'a yeniden gelmenden dolayi...seni tekrar takimin basinda görmek cok ama cok güzel...insallah seninle taki basamaklari teker teker cikacak...
Bizler de Trabzonspor taraftari olarak her zaman desteklemeliyiz, yenilsek te yensek te...
Gönlümüzün Sultani Trabzonspor....:asigim::nazar:

bende size canı gönülden katılıyoruum sönmeye yüz tutmuş trabzon aşkını ve ateşini umarım yeniden ateşler çünkü yeni nesil giderek uzaklaşıyo futboldan bu uzaklaşmanın ne önemi va diyebilir insanlar ama bu trabzonspor gibi en büyük şehir takımı ünvanına sahip bir takım olarak ve insanlarının takımına aşık olduğu bir şehir olarak bu ruhun sönmemesi çok önemlien büyük ts başka büyük yokşu fatih tekkeyide bir alsalar deli olucam artık yaa

Şenol hacanın yeri bambaşka yaaa... iyiki döndü yuvasına... sonsuz teşekkürler...

Iste görüyoruz Senol Günes'in ve takimimizin neler yapabilecegini:KK66:))) Kupa Trabzon'da!!!

ben bu konuyu nasıl kaçırmışım bi TRABZON SEVDALISI olarak kendimi şiddetle cezalandırıcam kaydirigubbakcemile3

eh bi de bu hafta feneri yenseler çok güzel olacak şenol hocam hadi bekliyoruz güzel haberleri

Ben bi bursasporlu olarak Şenol hocaya Takımına ve en önemlisi Nasıl kaleci olunur sorusuna "ışte budur" dedirten onura Çoooook çok teşekkür ediyorum Bu şaibeli kirlenmiş ligde Şike yapmadan nasıl maç oynanır trabzonspor gösterdi Bütün lig takımları bunu gördü Onuruyla oynadı ve elinden geleni ardına bırakmadı Ayrıca bu lig şike yapmadan şampiyon da olunabileceğini de gördü bursasporum sayesinde Teşekkürler trabzonspor teşekkürler Şenol hoca ve teşekkürler Bursam.... buyrunnnnnnnnn

X