Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.815
60
tenceremasa.jpg

Yeni çeyiziniz buyrun hanımlar

ohhh beeeeeeeeeeee kpatlmadık şükürrrrrrrrr

teşekkür ediyoruz bir tanecik yöneticilerimizeeeeeee

ayyy topik silindi diye kalpten gidiyodummm akannehir
Eliff sen çokk yaşaaa :enbuyukkk:

Bu arada tencerelerde pek güzell hiç gereği yoktuu kaydirigubbakcemile3

ayy yasasın yaa bi an cok korktumm benn ıcım rahatladııı

Yeni topigimiz hayirli ugurlu olsunnnn...

Digerine noldu ben anlamadim :uhm:

elif çook saollll :enbuyukkk:

Yeni topigimiz hayirli ugurlu olsunnnn...

Digerine noldu ben anlamadim :uhm:

bendeee anlamadım ama en azından yenı topiğimiiz var sil baştan baslamak gerek bazen kaydirigubbakcemile2

ben yatıyorum ıcım rahatlamıs bı sekılde ıı geceler canım arkadaslarımm

merhabalar herkeseee
ya kızlar diğer topice ne oldu bilmiyorum ama çoook sayfa olduğu için onu okumakta ve yazmadığım için anlamadkta zorlanıyordum.böyle görünce bir bahane şöööyle aradan sıkışıvereyim dedimm ben geldim hoşgeldim dimiii :1hug:
a.s.

Merhaba kızlar yeni yerimiz burası mı artık ?
Ben uzun süredir girmiyorum.Canım pek istemiyor çeyizlerde ilgimi çekmiyor artık.Bu yaz düğün olcaktı ertledik seneye kaldı maddi sorunlar falan bilirsiniz işte bende bu arada kpss hazırlanıyorum bu fırsatı kaçaırmayıp her şehri şeçebilirim en azından işte böyleee sizler nasılsınız bakalım :)

Ben uzun süredir girmiyorum.Canım pek istemiyor çeyizlerde ilgimi çekmiyor artık.Bu yaz düğün olcaktı ertledik seneye kaldı maddi sorunlar falan bilirsiniz işte bende bu arada kpss hazırlanıyorum bu fırsatı kaçaırmayıp her şehri şeçebilirim en azından işte böyleee sizler nasılsınız bakalım :)

canım sizin için hayırlısı ne zamansa o zamanda yuvanızı kurarsınız inşAllah..

sabretmek güzel bu yolda ielrlerken..

Hayırlısı olsun sizin için canım
Belki böylesi sizin için daha hayırlıdır yerimseniben
Bu sene herkes kpss çalışıyor galiba kaydirigubbakcemile3

Ayy bu ara ne oluyor bize anlamadım. Bendeki migrenden sonra bugün kocişin tomografi sonucunu aldım. Onda da SıNÜZıT varmış :nazar: Karı-koca çürük çıktık kaydirigubbakcemile3

Bu arada yarın annemler geliyor. Uzun zaman oldu annem babam gelmiyordu, babacım özlemiş beni zemuszemus O nedenle yarın çok giremeyebilirim. Sabahtan biraz evi temizlicem. Kendinize cici bakın, çok da yazmayın yine taşınmayalım kaydirigubbakcemile3

Başıyazmalı sültaf Sağolun kızlar hayırlısı napalım inşallah kpss olurda kalıcı bi işim olur .Hepinize iyi geceler .Sülfat gözün aydın

Noluyo Ya Sabah Sabah :bbo:
Ya gittimi onca güzel sohbetlerimiz Şimdiii :eek:lmaz:
Neyse Bizde Bu çene Varken Doldururuz Yine
Haydi KIzlar Bismillah:)

X