yurtdisindan gelip de turkiyede tup bebek yaptiranlar buraya!!!

banurose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
23
2
selam araniza yeni katildim,
yurtdisindan turkiyeye turkbayragi mikroinjeksiyon icin geldim. erciyes tip fakultesinde islemlerim yapildi. transferimin 2. gununde evde yatiyorum. deneyimlerinizi pasylasmaniz dilegiyle..
sevgiyle kalin...

almanyadan iki kere yurdumuza gittik tüp bebek tedavisi icin
birkere genart-ankara, birkere de smryna-izmire gittik.

maalesef bizde sonuc hep negatif oldu.

diger tedavimizi burda, yani almanyada yaptiracagiz.
insallah olur bu sefer

olmazsa gene yurdumza gideriz turkbayragi

herkese bol sanslar--allah yardimcimiz olur insallah

bende türkiyede yaptirdim tedavimi...cünkü burda yasak pgt yaptirmak...Rabbime sükürler olsun ilk seferde hamile kaldim...insallah bizim gibi tedavi icin yurduna gidenler mutlu haberle dönerler...cok zor...

ben belcikada yasiyorum
burda 3 asilama 2 tup bebek denedik ama negatif sonuc aldik
bizde 25 aralikta turkiyeye geliyoruz allahin izniyle konyaliyim konyada tedaviye baslicaz insallah
allahim hepimizin yardimcimiz olsun

Bende allah izin verirse bu pazar 20 aralik Turkiye e vatanimiza ucuyoruz 6 inci tup bebek tedavisi icin Memorial hastanesini sectik.
Fransada yasiyorum 28 yasindayim 5 defa spontane hamilelik yasadim fakat maalesef 1 dusuk mayis 2003,1 dis gebe eylul 2003 fallop tupun bir tanesini alindi cunku ic kanamasi yaptim ve olumden dondum ALLAH korudu , 1 gebelik durdu enfection yuzunden eylul 2004,1 bos gebe aralik 2005, ve daha sonra 1 dis gebe daha 2006 ve kalan tek fallop tupu de aldilar.
Bundan sonra Fransada 4 defa tup bebek denedik fakat hep sonuc husranla bitti,1 de Ankara HRS de denedik o da négatif sonuc.Cok arastirdim ve Memoriala karar verdik ALLAH im emegimizi bosa cikartmasin bir an evel kucagimizi doldursun anne baba duygusunu tatirsin INSALLAH dualarim hepimiz i

Merhaba Meryem benden 1 hafta sonra gidiyorsun Konyada hangi merkezde tedavi goreceksin? allah yardimcimiz olsun.

bende türkiyede yaptirdim tedavimi...cünkü burda yasak pgt yaptirmak...Rabbime sükürler olsun ilk seferde hamile kaldim...insallah bizim gibi tedavi icin yurduna gidenler mutlu haberle dönerler...cok zor...

Zummin ALLAH tammamina erdirsin INSALLAH kac aylik hamilesin sorun neydi? neden PGT yaptilar?ve hangi merkezde tedavi oldun? kusura bakma cok soru sordum birden.

selam nisa sorun kromozom bozuklugu....normal hamile kalabiliyorum ama cocogum hastalikli doguyor ozaman....kizim mesela rhatsiz maleseff
suanda 6bucuk aylik hamileyim ve fertijin de yaptirdim...RABBIME süküurler olsun 3 tane saglikli embryo bulundu ve tanesi annesine tuttundu...
insallah rabbim sizede nasip edeer

INSALLAH canim kulanici ismini gorunce bugun ruyamda kizim olursa adini Meryem koyacagim dedim bilmem ne hayir.

INSALLAH canim kulanici ismini gorunce bugun ruyamda kizim olursa adini Meryem koyacagim dedim bilmem ne hayir.

HAYIR OLSUN insallah canim kizin olurda adini meryem koyarsin ruyan gerceklesir insallah
bizde sorun erkek infertilitesi sperm azligi var esimde
belcikada 3 asilama 2 tup bebek denedik ama olmadi nasip degilmis vakti gelmemis allahim bilir ne zaman olacagini
simdi de turkiyede denemeye karar verdik insallah rabbim yuzumuzu guldurur bu sefer
sizde sorun ne

selam arkadaslar ben hollandadan yaziyorum

aslen konyaliyim ama tavsiye uzerine ankara maya tup bebek merkezini arastirdim aklima yatti 04/01/2010 tarihinde randevu aldim tup bebek tedavisine baslicam allahin izniyle.allah hakkimizda hayirlisini versin.mayaya gidecek olan varmi.tanisir orda bulusur birbirimize destek oluruz

selam arkadaslar ben hollandadan yaziyorum

aslen konyaliyim ama tavsiye uzerine ankara maya tup bebek merkezini arastirdim aklima yatti 04/01/2010 tarihinde randevu aldim tup bebek tedavisine baslicam allahin izniyle.allah hakkimizda hayirlisini versin.mayaya gidecek olan varmi.tanisir orda bulusur birbirimize destek oluruz

aaa hosgeldin aramiza bende konyaliyim ben konyada tedaviye baslicam ocakta
ilk denemenizmi

evet canim bende konyaliyim ama hollandada yasiyorum. ben ilk denememi konyada yaptim ama malesef negatifti.bu sefer ya istanbul yada ankara diye dusundum ankarada karar kildim.ocakta baslicam tedaviye.konyanin neresindensin sen.

evet canim bende konyaliyim ama hollandada yasiyorum. ben ilk denememi konyada yaptim ama malesef negatifti.bu sefer ya istanbul yada ankara diye dusundum ankarada karar kildim.ocakta baslicam tedaviye.konyanin neresindensin sen.

bende belcikada yasiyorum konya aksehirden
peki hangi hastanede yaptirdiniz birde sizin sorun neydi

nisa 89 meryem42 alinyazimkaderdimsin tedavileriniz hayirli olsun insaallah en kisa zamanda baslarsiniz ve guzel haberlerinizi aliriz insaalllah bende yurt disindayim gecen sene tr de bir tup bebek yaptirdim buraya gelince kaybettim uc haftalikti bu s ene burda yaptirdim dis gebelik oldu ilkinde normal hamile kaldim oda dis gebeleikti ben artik hamile kalmaya bile korkar oldum cesaretimi cok kaybettim bu defa bazen gitsemmi acaba tr ye diyorum sorununda tam ne oldugunu bilemiyorum ki insaallah bir gun bizde bebeklerimize kavusuruz

X