Rota virüsü aşısı yaptıran anneler bakar mısınız?

zynp.ZEYNEP

KOKOŞ BERRA 'M
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
4.981
9
43
kızlar ben berraya 2. ayında bütün aşılarıyla beraber rota aşısınıda yaptırdım..hergangi bir ateşi olmadı..fakat aşıdan sonra kızımın kakasında bir değişiklik oldu...normalde günde 4 -5 kere sarı vede taneli kakalar yapardı kızım...

aşıdan beri kabız oldu..2 3 günde bir kaka yapıyor ve ağlayarak yapıyor..vee yaptığı kaka sulu ve yeşilimsi ayrıca çokta ekşi kokuyor...15 gündür kakası bu şekilde devam ediyor...

bugün dr umuzu aradım bunun rotanın bir etkisi olabileceğini söyledi..eğer geçmezsede gelmemi söyledi...

merak ettiğim şey sizin bebeklerinizdede böyle bir durum söz konusu oldumu...kızımın başka herhangi bir rahatsızlığı yok sadece kakası geldiğinde çok ağlıyo yapamıyor...

canım ben bugün yaptırdımm herhangi bişiyini görmedim ama takip eder sana bilgi veririm geçmiş olsun berrama tatlım yaa kıyamam ...

canım bende carsamba gunu rorta asısını yaptırdım bugun kakasında hafıf bır yesıllık gördüm.ama sıkıntısı yok bizimkinin yanı ıkınıyo falan ama herzaman yaptıgı seyler bunlar

ahh canım kıyamam yaaaaaaa inş. en kısa zamanda gecer...

amin canım:))

canım bende carsamba gunu rorta asısını yaptırdım bugun kakasında hafıf bır yesıllık gördüm.ama sıkıntısı yok bizimkinin yanı ıkınıyo falan ama herzaman yaptıgı seyler bunlar

canım bizimde 1 2 gün sonra başladı inşallah aynı şey sende olmaz..ama maşalalh bugün kızım kendi kendine 4 kere kaka yaptı ve daha az yeşildi ...inşallah geçmek üzeredir...

X