Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
CADIARZUpatates yimeği yapıyım yanınada pilav bide şehriye çorbası bide salata yaparımm allah bereket versin daha ne olsun hepiciğide kolay yimeklersempatiksalakcinniçabucak yapıp gelirimmm:icecream:

oh oh ohhhhhhhh afıyet bal şifa olsun canım benımmmmm ellerıne sağlıkkkk hihoyyyt

hııı kızlarr bu arada ben rüyamda namaz kıldığımı görüyorum ama sadece sünnetini görüyomuşumm sonra bişey için kalkıyorumm tekrar kılcakmışım ama o arada sütçümm geldi zill çaldı ve kalktımmm:gitme: bunun anlamı ne olabilir sizceee

selam canemmm

gördünmü ayak parmağını teyzesi nasılda uzun :emir_bebek: çok acayip geldi onun karakteristik bi yapısı o sonuçta onunda bi kişiliği olduğunu hatırlatıo bana alkisalkisalkis

hıııı 4 boyutlu dene şey bu ıse ben bu son gıttığımde yaptrdım bebişime onuuu... elbette çok heyecan verıcııı işaret parmağını ağzına goturup durdu benım oğlum kalbı de maşallah nasıl atıooo :nazar: dr bey bıle maşallah çok şirin hareketler yapıor demiştiii

/QUOTE]

:) oyyyy maşallahhh bebişineeee benimde bebişim esnedi aşkum çok hoşuma gitti

gordum gordum anneciği maşallah da dedımm bol bol dua oku içindenn allahım nazarlardan korusun bebişlerimizi :Saruboceq: :nazar:

bakımlı sıtenın bakımlı kızları nasılsınızkaydirigubbakcemile3 ben hastalanmadım daha bılıyomusunuz ehhhh boshayallersmile bir umut işte:nazar:

hııı kızlarr bu arada ben rüyamda namaz kıldığımı görüyorum ama sadece sünnetini görüyomuşumm sonra bişey için kalkıyorumm tekrar kılcakmışım ama o arada sütçümm geldi zill çaldı ve kalktımmm:gitme: bunun anlamı ne olabilir sizceee

ya bu edt neden yok yaaa
yanlış yazmışım düzeltemiyorumdaasadece sünnetini kılı kalkıyomuşum rüyamda ama sonra devam etcekmişimm ama devam edemeden uyandımmmbenneyaptımki

gordum gordum anneciği maşallah da dedımm bol bol dua oku içindenn allahım nazarlardan korusun bebişlerimizi :Saruboceq: :nazar:[/QUOTE .!.:
aminnn :Saruboceq:

bakımlı sıtenın bakımlı kızları nasılsınızkaydirigubbakcemile3 ben hastalanmadım daha bılıyomusunuz ehhhh boshayallersmile bir umut işte:nazar:

biz iyiyizz seni sormak lazımm bir test yapsan bişi yapsannn??

kaçgibi toplanırızz bellimiii saati ona göree ayarlayalım kendimiziCADIARZU

saatini bılmıorm bilmiyorumkismile

selam canemmm

gördünmü ayak parmağını teyzesi nasılda uzun :emir_bebek: çok acayip geldi onun karakteristik bi yapısı o sonuçta onunda bi kişiliği olduğunu hatırlatıo bana alkisalkisalkis

evet canım :) nedemek istediğini anlıyorum kızçem yatış pozsyonumu begenmeyipte
tekmelediğinde bende aynen böle hissediyordum....

hayırlara cıksın ınsallah bilmiyorumkismile

Ademerve cnm yeni gördüm yazdığını..

Bende senin gibiyim. Kasıklarımda bi tuhaflık var.

Mide bulantımda başladı.

Sat tarihine göre 5 hafta iki günlük şuanda. Doktor dediğine göre 7 haftalık.

çubuk krakerden başka bşy canım istemiyor :))

seninkide hayırlısıyla büyüsün inşallah.

ben negatıf çıkacak dıye cok korkuyorum ıkıde bır acaba adet oldum mu dıye bakmaktan sınır geldı uzerıme :KK43:

senı anlıyorum canım dun resmen yıkıldım zor toparladım kendımı bende cok umutlanmısım farkında olmadan sankı bebegım benımleydı ama dun sabah negatıfı gorunce cok kotu oldum :gitme: ama benım dun regl gunumdu senın bayagı bı gecmıs artık varsa cıkar artık bu aksam yapcanmı test bilmiyorumkismile aynen devamlı bakıyorum bende sıkıldım oldummu olcammı demekten

kızlar 7+4 te kalp atışlarını görmeye gidicem. vajinadan mı bakıcak dr, göbekten mi:uhm:

kızlar daha onceden de boyle mı olmuştuım hatırlamıyorum ama emın dıılım ya hamıle olduguma ama ınanılmaz vajınal kaşıntım var oturdugum yerde duramıyorum ben . Ne bilim mıdem bulanmıyor ya da baska belırtı yok kaşıntı var sadece ama çok var

X