Lazer Epilasyon Alexandrite ile sonuç almayan diod ile alır mı?

pinar85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
192
0
Kıl tüy derdinden perişanım.
Tecrübenize danışmak istediğim sorum şu:
Yüz bölgesinde önce nd yag denedik . daha kötü oldu
sonra alexandrite. netice alamadım yine.
şimdi elinde birden fazla farklı lazer cihazı olan merkezlerin sitelerinde yüz için özellikle diod kullandıklarını okuyorum.
alexandrite ile netice alamayan biri diod ile netice alabilir mi?
yoksa boşuna mı uğraşıyorum

kimileri yüze iğneli yap diyorlar ama iz kalıyormuş çukur çukur oluyor diyenler de çok

ne dersiniz?

dr. jldbycn banada bu sorunun cevsbını yollayabılırmısınız merak ettim de:) şimdiden teşekürler

dr. jldbycn ben de alabilir miyim cvb i lutfen? cilt doktoruna gittim yanlis yontem uygulanmis sana dedi... ticari cikarlardan neyin dogru oldugunu anlayamiyoruz birturlu...

(Bu güne kadar denediğiniz lazerlerle sonuç alamadı iseniz diod için de ümitlenmeyin bence. Çünkü lazerlerle sayısız kere yapılan tedaviler kılların daha da dirençli olmasına sebep oluyor. Dolayısıyla ya ömrünüzün kalanını lazer yaparak geçireceksiniz ya da iğneli epilasyon yaptıracaksınız. İğneli epilasyon konusunda hassa olmanız son derece doğru ama iyi bir yer bulursanız da sizi memnun edecektir. İstanbulda iseniz sizi uygun yere yönlendirebilirim. orunuz oldukça da bana danışabilirsiniz, seve seve yanıtlarım. Kısa bir süre sonra tüm lazer tipleriyle ilgili yazılarımı bu sitedeki blogumda okuyabileceksiniz. Sevgiler.)Die özel mesajda yazmıştım. Özelden yazma sebebimde bana özel mesaj olarak sorulmasıydı. Burada olduğunu farkedince nasılsa yazdım diye tekrar yazmaya üşenmiştim. :kedi:

(Bu güne kadar denediğiniz lazerlerle sonuç alamadı iseniz diod için de ümitlenmeyin bence. Çünkü lazerlerle sayısız kere yapılan tedaviler kılların daha da dirençli olmasına sebep oluyor. Dolayısıyla ya ömrünüzün kalanını lazer yaparak geçireceksiniz ya da iğneli epilasyon yaptıracaksınız. İğneli epilasyon konusunda hassa olmanız son derece doğru ama iyi bir yer bulursanız da sizi memnun edecektir. İstanbulda iseniz sizi uygun yere yönlendirebilirim. orunuz oldukça da bana danışabilirsiniz, seve seve yanıtlarım. Kısa bir süre sonra tüm lazer tipleriyle ilgili yazılarımı bu sitedeki blogumda okuyabileceksiniz. Sevgiler.)Die özel mesajda yazmıştım. Özelden yazma sebebimde bana özel mesaj olarak sorulmasıydı. Burada olduğunu farkedince nasılsa yazdım diye tekrar yazmaya üşenmiştim. :kedi:[/QUOTED

Doktor lütfen banada bildiğiniz güvenilir bir iğneli epilasyon merkezi varsa önerebilir misiniz bu konuda çok hassasım endişelerim var ve korkuyorum lazer kadar güvenemiyorum iyi ve işinin ehli biri olması gerekir eğer tavsiye edebileceğiniz bi yer varsa cevabınızı dört gözle bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

cnm yüz için kesinlikle diyot lazer iyi...aşırı sert erkek gibi kıların yoksa yüzünde diyot iyi ...ben yüzüme diyot vucuduma alex e gidiyorumm

(Bu güne kadar denediğiniz lazerlerle sonuç alamadı iseniz diod için de ümitlenmeyin bence. Çünkü lazerlerle sayısız kere yapılan tedaviler kılların daha da dirençli olmasına sebep oluyor. Dolayısıyla ya ömrünüzün kalanını lazer yaparak geçireceksiniz ya da iğneli epilasyon yaptıracaksınız. İğneli epilasyon konusunda hassa olmanız son derece doğru ama iyi bir yer bulursanız da sizi memnun edecektir. İstanbulda iseniz sizi uygun yere yönlendirebilirim. orunuz oldukça da bana danışabilirsiniz, seve seve yanıtlarım. Kısa bir süre sonra tüm lazer tipleriyle ilgili yazılarımı bu sitedeki blogumda okuyabileceksiniz. Sevgiler.)Die özel mesajda yazmıştım. Özelden yazma sebebimde bana özel mesaj olarak sorulmasıydı. Burada olduğunu farkedince nasılsa yazdım diye tekrar yazmaya üşenmiştim. :kedi:

merhaba Dr.JldBycn.bende lazer yaptırdım yüzüme ama azalma yerine çoğaldı iğneli yaptırmayı düşünüyorum lütfen banada istanbul anadolu yakasında bildiğiniz güvenilir bir yer varsa özelden mesaj atarmısınız rica etsem.

cnm yüz için kesinlikle diyot lazer iyi...aşırı sert erkek gibi kıların yoksa yüzünde diyot iyi ...ben yüzüme diyot vucuduma alex e gidiyorumm

canım diod lazerden memnun musun peki sonuç alabildin mi kaç seans gittin bilgilendirirsen çok sevinirim

bende ıgnelı epilasyon yaptırmak ıstıyorum istda oturuyorum özellıkle haznedar güngören ve b.evler cıvarında bıldıgınız bı merkez varmı ıgnelı ıcın yardımcı olursanız cok sevınırım:KK43:(

Merhaba, ben de 6 seans koltukaltı ve genital bölge alexandrte ile epilasyona gittim. Yaklaşık bir buçuk sene oldu.Tüylerim ayvacık tüyüne yalklaştı ama azalma çok olmadı. İnceldi yalnızca. Daha sonrasında eski yerimden randevu alamadığım ve şehir değiştirdiğim için yeni bir merkeze gittim. Burası da benim tüylerimin dioda daha uygun olduğunu alex. ile sonuç alamayacağımı söyledi. Şimdi diod devam ediyorum. Benim 6 seansım ve paralarım boşa mı gitti şimdi? Diod da alex. e göre çok acılıymış eyvahedigeldismile

Sevgiler

selam arkdslar...daha once yüzüme 3 seans alexle lazer yaptırdım daha da cok arttırdı bıraktım sora yüzüm perişan oldu ve ıstda oturuyorum dun iğnelı epilasyon merkezıne gıttım tutturdular hormon bozuklugu vardır dıye yok dıyorum test yaptım halen ısrar edıyolar ayrıca cok yogunmus tuylerım dayanabılırmımısım vs vs of cok kararsız kaldım ya ben iğnelı yaptırmak ıstıyorum varmı istda güvenlı bır yer bana msj atabılırmısınıs özelden ayrıca neden cekımser kaldı bu merkez yapmak ıstemedı hıc anlamadım:KK43:

mrb bugun ıgnelı epilasyona gıttım..lazerle artmıstı yüzümdeki tüyler baya..yogundu yarısı 40 dk sürdü ıgne de 7.5 tlmıs 10dkkasını almadılar 37.5 ödedim yuzumun yarısına yarında dıger yarısına gıdıcem ya bana cok pahalı geldı:KK43: sızler ne dusunuyosunuz???

şimdi elinde birden fazla farklı lazer cihazı olan merkezlerin sitelerinde yüz için özellikle diod kullandıklarını okuyorum.

kimileri yüze iğneli yap diyorlar ama iz kalıyormuş çukur çukur oluyor diyenler de çok

ne dersiniz?

Eğer hormonal bir problemin yok ise rf epilasyon u düşünün eğer bilgi istersen bana yaz bilgi vereyim 6-8 ayda kesin sonuç garantisi
Sevgiler

Eğer hormonal bir problemin yok ise rf epilasyon u düşünün eğer bilgi istersen bana yaz bilgi vereyim 6-8 ayda kesin sonuç garantisi
Sevgiler

arkadaşlar bir estetisyenin hormonal problemden bahsetmesi nekadar ilginç değilmi?bir sorun bakalım kendisine bu hormonlar nelerdir?etkisi nasıl olur ?daha ilgincide garanti vermesi?lütfen yazan arkadaşların kim olduklarına ve burada ne aradıklarına dikkat edin!!!

ne dersiniz?

nd/YAG ve diot arasında anlamlı bir sonuç farkı olmadığını düşünüyorum,iğneli epilasyon ise becerikli ellerde herzaman en iyi yöntemdir ve uygun doz uygulandığı sürece zarar vermez.Bu arada polikistik over sendromu açısından değerlendirilmeniz faydalı olacaktır,bu tip kistik olaylarda bayanlardaki karşılanmamış aşırı östrojen üretimi deride dihidro testesteron dediğimiz bir tip erkeklik hormonuna dönüşmekte neyseki sadece tüyleri erkek tipi kıla çevirmekte başka yan etkilere pek sebep olmamaktadır,öncelikle bir kadın doğum muayenesi öneririm

nd/YAG ve diot arasında anlamlı bir sonuç farkı olmadığını düşünüyorum,iğneli epilasyon ise becerikli ellerde herzaman en iyi yöntemdir ve uygun doz uygulandığı sürece zarar vermez.Bu arada polikistik over sendromu açısından değerlendirilmeniz faydalı olacaktır,bu tip kistik olaylarda bayanlardaki karşılanmamış aşırı östrojen üretimi deride dihidro testesteron dediğimiz bir tip erkeklik hormonuna dönüşmekte neyseki sadece tüyleri erkek tipi kıla çevirmekte başka yan etkilere pek sebep olmamaktadır,öncelikle bir kadın doğum muayenesi öneririm

size bir şey danışmak istiyırum öncelikle esmer tenliyim kıllarımda çok sert ve koyu sayılmaz koltuk altı bölgesi için lazer epilasyonla 4 sean gidip azalttıktan sonra iğneliye geçebilirmiyim.Bu kesin çözüm olurmu?Ankarada iğneli ve lazer için önerebileceğiniz yer varmı özelden yazarsanız sevinirim.Sevgiler....

X