Yatak Odası Dekorasyonu yatak odalarınızı ne kadara aldınız?

civcivy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
2.216
3
Arkadaşlar bu yaz inşallah evlenicem. Yatak odası fiyatlarına bakıyorum. bütçemde kısıtlı 1500 liraya sizce güzel bir takım alabilir miyim. Benim gibi biraz dar bütçeli arkadaşlar ne kadara aldınız ve nasıl takımlarınız, hangi marka. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

kızlar yok musunuz. üf canım sıkılıyor bu konuya nolur bir yardım edin bana:KK43:

arkadaşlar sanırım 1900 e de çok gusel mobilyalar var. neyse içim rahatladı biras. birazda üstüne katıp alırım inşallah

canım doğrucan mobilya ve evgör mobilyanın sitelerına bakarsan uygun fıyatlı ve güzel mobilyalar bulabilirsin

canım doğrucan mobilya ve evgör mobilyanın sitelerına bakarsan uygun fıyatlı ve güzel mobilyalar bulabilirsin

canım benim teşekkürler. bakıyorum işte en ucuz 1900 gibi. bakıyorum canım. güzel mobilyalar var gercekten bazalı üstelik.

bizimde bütçemiz kısıtlı nasip se temmuzda evlenicez
evet canım bizde ağustos, eylül gibi inşallah. nişan olcak işte nisan ayında inşallah:) bi de kız tarafı olarak alınacak sadece yatak odası yok ki. yemek takımı, çatal bıcak takımı vs. neyse artık eksik kalanları alamadıklarımı düğünden sonra alırım diyorum takılanlarla.

ben 3700 civarına siparis verdim..
digerleri cok ince cabuk dagılcakmıs gibi duruyor...
Ankara sitelerde istanbulda da modokoda ve fetih mobilyacılar sitesinde baktım bende..
bu sene beyaz cok moda lake deniliyor sanırım...
yani günlük değilde ömürlük almak istiyorsan bu fiyatları gözden cıkarmak gerekiyor sanırım..

ben 3700 civarına siparis verdim..
digerleri cok ince cabuk dagılcakmıs gibi duruyor...
Ankara sitelerde istanbulda da modokoda ve fetih mobilyacılar sitesinde baktım bende..
bu sene beyaz cok moda lake deniliyor sanırım...
yani günlük değilde ömürlük almak istiyorsan bu fiyatları gözden cıkarmak gerekiyor sanırım..
evet anlıyorum ama benim o kadar bütçem yok 3700 ya da 4 bin veremem yani yatak odasına. en fazla 2 bin . modoko da var mı güzel yatak odaları , 2 bine de. ya da 1,5 a işte.

allegro mobilyanın katoloğundan beğendim canım ben modeli çok hoştu fiyat 2150 bazalı hem de

benim yatak oda 2 225 falandı heralde albümümde var bakabilirsin canım yanlız tuvalet masasını başka odaya bıraktım istersen eklerim yerimseniben

sevgili pinky,
ben şu anda koala mobilya'nın yatak odasını kullanıyorum (internet siteleri var istersen bakabilirsin). benim takımımın bazalı yatağı, deri başlığı, şifonyeri ve gardrobu var. hatta yemek takımım da ordan. üç senedir kullanıyorum ve hepsinden de çok memnunum.

teleset ve tepe mobilya'da da uygun fiyatlı seçenekler olabiliyor. istersen onlara da bir bak.

markası ya da kalitesi belli olmayan ürünlerden uzak durmanı tavsiye ederim. benim önceki yatak odası mobilyam sistem mobilya diye adını duymadığım birşeydi. üstelik iyi de para vererek almıştım. tepe'de beğendiğim takımla aynı fiyattı ve onun tipini daha çok beğendiğim için tercih etmiştim. üç yıl garantiliydi hesapta. ilk sıcakta bütün kaplamaları kabardı. defalarca servis çağırdım bir türlü gelmedi. ilk taşınmada gardrobun haşatı çıktı. ben de tövbe ettim.

bir de sahibinden.com ya da gittigidiyor gibi sitelerde çok az kullanılmış markalı mobilyaları bu fiyata çok rahatlıkla bulabilirsin. ben sürekli takip ederim her iki siteyi de, bugün sahibinden.com'da 750 tl'ye iki senelik bellona takım vardı mesela ve hiç kullanılmamış gibi temiz. hatta bazen hiç kullanılmamış bile denk düşebiliyor. madem ki daha vaktin var, bir yandan da bu sitelere göz gezdir derim, zevkine göre birşeylerin denk düşeceğini düşünüyorum

gönlüne göre olur inşallah

X