Günlük yemek takımımm sizce nasıll...???

canım güzelmiş mutfağınıda kırmızı tonlu flan yaparsan hoş olur zemuszemus
bende günlük yemek takımında kararsızın bu set kaç parçaydı 6 kişilik takımlarda o ıvır zıvırlarda oluyor mu aslında sadece yemek tabağı kase servis tabağı olsa yeterli günlük için
bende şu arada bir migrosa flan geliyorya güralın altı kişilikleri onlardan iki tane almayı düşünüyordum sonra uygun fiyatlı 12 kişilik bir yemek takımı mı alsam diye düşündüm
ona daha karar veremedim :KK43:
praktikerden mi aldın bunu tatlım ne kadar?

ben öncekini bimden almıştım canım bunu praktikerden aldım ıvır zıvırı yok gerekli olan şeyleri var resimde göründüğü gibi fazlalık bişeyi yok.
sen tam takım almadın mı hiç..
birde bunlara uygun kırmızı saplı bardak bulursam alıcam bu ara kırmızıyı çok seviyorum masadada çok şık duruyo...fiyatı 55 tl ama pahalanırmı bilmem cnm kampanyalı sanırım bu cuma son gün..
birde güralın tabakları biraz esmer kütahya daha beyaz hoş görünüyo...kütahyaya bak sen yine

gayet guzeller...sadeligi sevenler icin cok guzel bir tercih..gerci kırmızının oldugu herseyde bi asalet vardır hihoyyyt

Çok güzel çok beğendim iyi günlerde kullanmanı dilerim.
Nereden ve kaça aldığını da yazabilir misin, örnek olsun bize de :KK66:
:nazar:

ashminukal cım praktikerden 55 tl ye aldım kampanyalıydı bu cuma son gün sanırım yine olur ama fiyatı belki biraz pahalanır...

csnım fiyatı da çok iyiymiş migosdakilerde servis tabağı da yoktu bu 3lü olarak daha güzel.
ben misafir için kütahyadan aldım da günlük almam lazım
böyle bir şeye rastlarsam alırım ama burada praktiker yok malesef :KK43:

evet canım baktım şimdi praktikerin internet sayfasına internet satışları bölümünde bu yok.bir iki deseni daha varmış sanırım pembeli lilalı.
neyse artık ne zaman nasip olursa :)

biricik dantelde tabaktı derken sen çeyizi baya baya tamamladın... çok hoş kuzum üle güle kullannn

X