2009 Nisan Anneleri

kızlar 2009 nisan annelerini buraya bekliyorum benim son adet tarihim 25 haziran muhtemel doğum tarihide 1 nisan 2009...gelin burada neler yaşadıklarımızı paylaşalım

hamile kaldıktan sanırım 1 ay falan sonra başlamıştım.zor günleri sizlerele atlattım.

yaaaa :KK43:(( üzüldüm valla ne bu bööle yeni gelmişiz de yeni tanışıyomuşuz gibi şuna bak sayfa 3...
neyse hayırlı olsun ne yapalım..cuma çekiliş günü mü ok..bende diyorum 2008 nisan anneleri ne az yazmış çocuklar doğduktan sonra mı yazmaya başlamışlar demekki onlarında böyle oldu..

günaydın kızlar..... geçmiş gitmiş hadi bari bu sayfaları doldurmaya...... benim ctesi annemler hacdan dönecek perşembe gününden annemlere gidicem net yok orada beni çekilişe yazın ama ne zaman dönücem belli değil bana çıkan arkd.birazcık bekleyecek üzgünüm senağlama

meriç gece 1 de uyudu ama benim gözlerden uyku akıyor... bide mızirdiyor hafiften ateşi vardı sanki...

neyse uyudu sonunda.. simdi annanesi mışıl mışıl uyuduğunu söyledii...

günaydın...henüz çekiliş topiğini ziyaret edemedim ama çekilişe benide katın sözcüğünü mümkünde o topicte ve isminizi bizzat yazarak belirtirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum...herkes kısıtlı zamanlarda bağlanıyor çünkü..ben boş olduğum zamanlar listeyi düzenlerim ama gözümüzden kaçabilir...sevgi sen telefonunu özelden herhangi birimize at sana çıkanda ,senin aldığında beklicek demektir bu....olmazsa annenlerin ev adresini verirsin sana göndermek üzre...sende oradan hediye işini halledebilirsin.......kimse beklemesin adı üstünde yılbaşı çekilişi.....ben diğer hediye alma mevzuunda yapamayacağımı bildiğim için katılmadım çünkü ilgilenemezdim...

ÇekılıŞte son katılım tarıhı 18 aralık saat 18 olup ÇekılıŞ 18 aralık 21.00 de olacaktır.....

GülşenCim tşk ederim ama ben çekiliş sonucunu geç öğrenicem anlamında dedim zaten son hftda olsa hediyeler gönderilir sonuçta 2-3 hftlığına gitmiyorum, ayrıca dün çekiliş yapılacak denmişti öğrenir giderim diye düşünmüştüm şimdi cumaya atılınca önümüzdeki hft çrş.gibi filan dönerim diye düşündüm eğer bana çıkan beklemek istemiyorum vs şeklinde düşünüyorsa o zaman katmayın beni çekilişe sonuçta kimseyi bekletmek istemem...

sevgicim sen şimdiden istersen bana telini yaz ben çekiliş sonucunu söylerim sana....dün çekiliş tarihini belirleyim demiştim belki bu hafta daha katılmak isteyen olur diye.....yani seni bir şekilde haberdar edicez

kızlar merhaba ,
noldu ya,topik mi kilitlendi,neden ?Geçmişe bakamadım da merak ettim???

sevgicim sen şimdiden istersen bana telini yaz ben çekiliş sonucunu söylerim sana....dün çekiliş tarihini belirleyim demiştim belki bu hafta daha katılmak isteyen olur diye.....yani seni bir şekilde haberdar edicez
tm cnm ben atayım sana tşk...

bende eski sayfada geziniyom alıntı yap faln nere gitmiş diyomm kaydirigubbakcemile3

kızlar sabah çok büyk bi kazayı atlattık zeynebn beşigi asansör şeklide yani parmaklıklaraşagı iniyo bende beşigin içi çok dern zeynebi yatırrkn zorlanıyrm diyo indrmştim neyse sabah bi uyandm zeynep ayga kalkmş kafayı sallandryo yataktan nasıl fırladım anlamdm rabbime şükürlerolsn ki düşmedii :Saruboceq:

demir ilacı dişleri siyahlatıyomuş diye duydum.sizin bu konuda bilginiz var mı doğrumudur acaba?

X