sizce hangisi daha Hoş?beraber seçelim ben karar veremedim kızlar..

sizce hangisi?

• Ankete Katılan
    96

BarbieveKen

zaman SU ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
9.897
958
bu 3 çizmeden birini almak istiyorum kızlar

ama karar veremedim ya..kafamçokkarıştı

hem iş yerinde klasik olarak kullanıyim
hemde haftasonları taytla yada kotun içine sokarak kullanabiliceğim tarzda bacağımı fazla sarmayan bir model istiyorum..
bi mağazada bu modellerden birini denedim beğendim ama numarası yoktu..
incinin sitesinde gördüm fakat hepsi hoş geldi
çıkamadım içinden

çizme 1

çizme 2

buda çizme 3

hiçbiri benim tarzım değil kusura bakma 3de birbirinin aynı gibi hangisini seçeceğiz ki

2. Canım ÇÜnkÜ burun yapısı gÜzel dıĞerlerı yere yapıŞık gıbı Öyle ayaktada hoŞ durmuyor. 2. BeĞendım

3üde birbirine çok benziyor ama 3nüde beğenmedim bu yüzden yorum yapamıyorum. .Bence başka bir model bakmalısın...

bence 2

tokası diğerlerine göre çok daha hoş duruyor. zaten bunu kotun üstüne giyersin diye tahmin ediyorum, o yüzden 2 :lepi:

1.çizmenınn taba rengı arkadasımda var cok guzel duruyo taytla ve kotların ıcınde ekledıklerının ıcındede en guzel o canım

1. model diyorumm sebepse kot yada kumaşın pantalonun altına giysen bile alttaki toka belli olur hoş görünür.. mini etek yada elbise giydiğin zamanda ve ayrıca streç dar pantalonun üstüne yada siyah taytın üsütüne giydiğindede süper durur yani her türlü modelini gössterir ama diğerleri pantalon altına giyince sade bir görünüm verir diye düşünüyorum açıkcasıı...

X