2 li tarama testi

kardelen35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
23
0
Merhaba arkadaşlar.ben 2 li tarama testimin haftasını geçtiği için yaptıramadım..herhangi bi problem olur mu??bu konuda bilgisi olan yazarsa memnun olurum

Canım kafana takma inşallah bir problem olmaz, 16.-18. hafta arasında 3'lü test yaptırırsın bazı doktorlar ikili yapmadan 3lü yapıyorlar zaten. ıçini ferah tut, Allah'a emanet bebeklerimiz.

merak etme bisey olmaz.
ben de yaptirmadim 2li test.
doktorum 2li test istemedi,3lu yapicaz bu hafta.

bende yaptirmadim.3lü yaptiracaktim ama onda bile kararsizim.cünkü sana kesin bir sonuc vermiyorlar.verecekleri cevapta olumlu olmayabilir.bu stresi yasamak istemiyorum.

ben 2 li test yaptırdım sonuçlar normal çıktığı için doktorum 3 lü teste gerek olmadığını söyledi...gerçi doktorlarda farklı görüşlerde oluyorlar,kimi mutlaka 3 lü yapılmalı derken kimi en iyi sonucu ikili test verir onda sorun yoksa 3 lüye gerek yok diyor...

arkadaşlar bende 2'li test yaptırmıştım ve herkesin %80 iyi çıkarken benim %100 çıktı doktor harika dedi başka doktora sonucu gösterdiğimde 3'lü teste gerek olmaz dimi demiştim olurmu yaptırman gerekiyo dedi sizcede öylemi çokmu şart bunları yaptırmak zaten yaş problemi, kan uyuşmazlığı ve akraba evliliği olmadığı sürece bişi olmaz diyolar ama doktorlar yok illa yapılsın diyo siz ne düşünüyosunuz...

doktorun istiyorsa yaptır,3lü testi bende yaptırdım ama sırf doktor zorladı diye çok şükür o da iyi çıktı.

X