beden ölçüleri

ReinedelAmour

Euphoria
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
1.178
96
beden ölçüleriniz tanıştığınız ilk günden bu yana değişmese,

sürekli sizi beğendiğini söylese,

gün gelip,

kalçan, popon "biraz daha küçük olabilir" dese eşiniz, kocanız sevgiliniz

ne hissederdiniz ?

Son düzenleme:
Senin de daha cok sacin olabilir
Gobegin de daha kucuk olabilir derdim herhalde..

Ben cok zayiftim, kilo aldim, ama olculerim orantili.
Kilo aldigimi da zayif oldugumu da hep soylemistir, ama degismemi hic istemdi
Hep oldugum gibi begendi.. Hatta su an ki kilomla begeniyor..
1.68 boyundayim, kilom 62.

Senin de daha cok sacin olabilir
Gobegin de daha kucuk olabilir derdim herhalde..

Ben cok zayiftim, kilo aldim, ama olculerim orantili.
Kilo aldigimi da zayif oldugumu da hep soylemistir, ama degismemi hic istemdi
Hep oldugum gibi begendi.. Hatta su an ki kilomla begeniyor..
1.68 boyundayim, kilom 62.

kilo alıp vermenizi eşinizin söylemesi anlaşılır. Görülen bir gerçeği söylüyor. daha zayıf ya da daha toplu olabilirsin demesinde nüans farkı var. dikkat edin, ölçülerinizin hiç değişmemesi şartı ile..

hissiyatınız ne olurdu ?

kilo alıp vermenizi eşinizin söylemesi anlaşılır. Görülen bir gerçeği söylüyor. daha zayıf ya da daha toplu olabilirsin demesinde nüans farkı var. dikkat edin, ölçülerinizin hiç değişmemesi şartı ile..

hissiyatınız ne olurdu ?

Kisiligimi mi vucudumu mu daha cok begendi diye sorgulamaya baslarim..
Kendi fikrime gore, cok yuzeysel biriymis meger derim ve sogurum ondan..
Madem oyle kriterleri vardi bastan bi mankenle olsaymis derdim.. beni neden yordu diye dusunurum..

Hic kimse su an ki gibi kalmayacak ki.. hele hele cocuk doguracaksak..
20 sene sonra ne guzellik kalacak ne baska bisey..
onemli olan kisilik..

beden ölçüleriniz tanıştığınız ilk günden bu yana değişmese,

sürekli sizi beğendiğini söylese,

gün gelip,

kalçan, popon "biraz daha küçük olabilir" dese eşiniz, kocanız sevgiliniz

ne hissederdiniz ?

elime mezura alıp gel senide bir ölçelim ideal mi ölçülerin erkeklere göre derim.

eğer kendisi benim tam istediğim kıvamdaysa, bunun için sporuna,yediklerine dikkat edip,gerekli özveriyi gösteriyorsa ve sorununu zarif bir şekilde izah ettiyse hiç bozulmam ve hemen çeki düzen veririm kendime..

benim erkek arkadasımda hafif bir ayva göbek var. ve ben şakayla karışık hep söyleniyorum o göbeğe.. daha fazla göbekli olmaması için yediklerine dikkat ediyor ama spor yapamıyor vakitsizlikten. yaza kadar çok yoğunum. yazın eriticem diyor.. hiç alınmıyor..

bana yapılsa ben de alınmam açıkcası.. hem insanın kendisine çekidüzen vermesi açısından iyi bile.. bu ara 3-4 kg aldım. keşke birileri laf etse de daha motivasyonum artsa..

sen de uza gel ozaman ben bu popoyu göbeği eritirim de sen bu boyu asla uzatamazsın naber derim hayata küser kesinn oyyyyyy aşkım benim :asigim:

üzülürdüm heralde a.s cünkü bana hep tam istedigi gibi oldugumu söylüyor, her halimle sevecegini.
olur da öyle birsey dese, ne oldu da simdi böyle söylüyor diye süphelenmeye baslardim heralde :1rolleyes:

Baska isin kalmadimi benim popmu kücültmeye calisiyosun,o öyle kalicak derim :))))

X