sevgiliye özel masa takvimi (yardım)

bu tasarım işini bugünlük iptal ediyorum :gitme: bütün hevesimi kaçırdı bazıları
50659811.gif
..

bi tanemin annesi sürekli bi konuyu gündeme getirip duruyo..yine demiş.ona canım sıkıldı
50659811.gif
neyse cnm moralim düzelince devam edicem..

canımsın..
cici2dost.gif
sağol d£ru$ um

Son düzenleme:
çok hoş bi hediye olmuş tatlım tamamladıgında görmek istiyorum bendeeeezemuszemus

canımm cok guzel olmus keske benımde bole becerılerım olsa kendı ıstedıgım gıbı tasarlasam

canım hayırdır kimler bozdu moralini
ah canım sorma..tam hevesli hesvesli yapıyodum.. benmki annesinin sürekli gündeme getirdiği ve benm sinirimi bozan bi meseleyi iletti tekrardan..bütün heves,moral gitti.. ama bugün iyiym devam :dance:

canımm cok guzel olmus keske benımde bole becerılerım olsa kendı ıstedıgım gıbı tasarlasam
aaa.. canım sen fotoğrafçıymışsın..benm 2. meslek sayılır. ben sana yardımcı olurum dilersen

bu arada bugün yaptıracağım yere gittim.. normalde 25 tl ye yapıyo fotoğrafçılar . benim gittiğim yer 40 demişti. bide gönlüme göre olursa 60 a çıkarttı fiyatı :bbo: değer mi sizce???

12 yaprak için değmez ama aşkım için değer opuyorumnanaktan

wouaaawwwww suuupeeeerr bi fikir!! alkisalkisalkis
Bende kara kara dusunuyordum dogum gununde ne hediye edeyim diye... CADIARZU
bide orijinal birsey ariyordum iyiki gordum fikrini cok tskr ediyorum sana opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :sm_cool:
peki bu takfimleri fotografcilarmi yapiyo? yani fotolari herhangi bir fotografciya versek o takvimi yaparmi? butun fotografcilarmi yapar?

cvp verirsen cook cok sevinirim canimm opuyorumnanaktan

wouaaawwwww suuupeeeerr bi fikir!! alkisalkisalkis
Bende kara kara dusunuyordum dogum gununde ne hediye edeyim diye... CADIARZU
bide orijinal birsey ariyordum iyiki gordum fikrini cok tskr ediyorum sana opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :sm_cool:
peki bu takfimleri fotografcilarmi yapiyo? yani fotolari herhangi bir fotografciya versek o takvimi yaparmi? butun fotografcilarmi yapar?

cvp verirsen cook cok sevinirim canimm opuyorumnanaktan

canım bence doğum günü için değil de yılbaşı veya sevgililer günü için güzel bi hediye.. =) çünkü ikinize özel,ikinizin resmleri olan bi sunum.. doğum günü hediyesi sadece ona özel olsun
çoğu fotoğrafçı yapıyor canım..ama ben fotoğrafçının yaptığını beğenmedim.. onların bi sistemi var.onun dışına çıkamıyorlar. örneğin bi sayfada 2 ay var. yapraklar küçücük ıkış tıkış gibi duruyo. kendi isteğine göre bişi yaptıramıyorsun.. fiyatı diğer yere göre uygun 25 tl ama gönlüme göre olmadıktan sonra hiç yaptırma daha iyi.. baskı işini yapan dükkanlar var ya.. ben oraya yaptırıcam şimdi.. herşey gönlüme göre olacak.. e böyle olacağı için fiyat arttı tabi.. tuzluya patlayacak ama napalım zemuszemus.. bu akşam fotolarla sözlerler uğraşıcam.. yarın oraya vericem..cuma elimde olur takvimim :asigim:

bugün verdim çok şükür.. ama sözleri yetiştiremedim.. her sayfaya yazmadım.. bakalm. bitince perşembe çağıracaklar,basmadan.. ben tmam dersem basacaklar..
ay ordaki çocuğun başını yedim.. şuraya dikkat edin ,şöyle olsun böyle olsun,bunları not olarak yazdım..aman yanlış yerde olmasın... maşallah özenmişsiniz bize bişi kalmadı dedi çocuk.. eşiniz mi dedi ? bende nerdeeee dedim delikafadulden.. inş. olacak dedim :asigim: inş. değiyodur bu uğraşlarınıza dedi. değmez mi benim aşkım opuyorumnanaktan

bugün verdim çok şükür.. ama sözleri yetiştiremedim.. her sayfaya yazmadım.. bakalm. bitince perşembe çağıracaklar,basmadan.. ben tmam dersem basacaklar..
ay ordaki çocuğun başını yedim.. şuraya dikkat edin ,şöyle olsun böyle olsun,bunları not olarak yazdım..aman yanlış yerde olmasın... maşallah özenmişsiniz bize bişi kalmadı dedi çocuk.. eşiniz mi dedi ? bende nerdeeee dedim delikafadulden.. inş. olacak dedim :asigim: inş. değiyodur bu uğraşlarınıza dedi. değmez mi benim aşkım opuyorumnanaktan

büyük bi yükten kurtulmuş oldun hadi bakalım inş. istediğin gibi olur hayatım değmez mi ya değmese bu kadar uğraşmazsın zaten allah aşkınızı daim etsin canım bitmiş halini de merakla bekliyoruzz :dance:

X