İstanbul'da Fal - Falcılar

valla parasında değilimde insan kendini salak gibi hissediyor o kötü :KK43:
adama dedim bu konuyla ilgili başka bi şikayet aldınız mı diye evet diyo bide :)

valla parasında değilimde insan kendini salak gibi hissediyor o kötü :KK43:
adama dedim bu konuyla ilgili başka bi şikayet aldınız mı diye evet diyo bide :)
Para da onemli bir sey. Ben o ergin'in 10 dakika yalan atarak kazandigi 50 lira icin gunde 10 saat dirsek çürütüyorum! O yuzden haksizliga gelemiyorum kizlar. Dedigim gibi bilemese tutturamamasa onemli degildi ama bu insan kandirmak ve umutla oynamak dalga gecmek olunca para da onemli.

Ben de yarin ariycagim bugun gokcedeydik.kuzenim baktirdi.kizlar gokce herkese donecekmi diyor ya

Demedi demeyin gokcede cok salliyo .kuzenim nisandan dondu gokce demis ki bu senle ciddi degil.ama donecek .sadece nasilsin demek icin felan demis.nisanli cocuk nasil ciddi dusunmez.

Ben cafe sahibi ümit beyle görüştum buraya gelin baska bir falcidan fal ikram edelim dediler. Bende mesele bu değil dedim. Dedi ki sonuçta fal bu soyut birsey cok fazla birsey beklememek lazim bende dedim ki ben yillardir cafe laftan fal baktiririm cikan fallarda oldu cikmayanda ama ilk defa böyle birseyle karsilastim. Erginin yaptigi dupeduz insanlari salak yerine koyma dedim o da yine gelin yuzyuze görüşelim falan dedi iste. Cafe lafi severim yillardirda giderim. Ama bu ergin olayi baya itibar sarsti bence

Olgu hanıma iskambil falı baktıran var mı arkadaşlar...çıkıyor mu söyledikleri.....ne zaman arasam bugün yoğunum, ben çok bir bayanım, bir sürü iş yapıyorum diyor...bunun nazını çekmeye değer mi??? lütfen bilen yazsın...çıkan ya da çıkmayan...bu kadın beni çıldırttı çünkü

Olgu hanıma iskambil falı baktıran var mı arkadaşlar...çıkıyor mu söyledikleri.....ne zaman arasam bugün yoğunum, ben çok bir bayanım, bir sürü iş yapıyorum diyor...bunun nazını çekmeye değer mi??? lütfen bilen yazsın...çıkan ya da çıkmayan...bu kadın beni çıldırttı çünkü
Telefonda bakan biri vardi bana ama iyi degildi

Zamaninda burda cok ovulmustu. Ben 6 ay arayla 2 kez baktirdim. Gercekten cok kendini begenmis biri. Her 2 seferinde de gelecege dair cok ayrintili seyler soyledi. Oyle guzel anlatiyo ki olucagina inandiriyo. 2 fali da bana hicbir sekilde cikmadi. Bakarken ve sorulari alirken de cok ukala oldugunu dusunuyorum. 100 lira icin bu kadar kapris cekmeye deger mi bilemiyorum.

Zamaninda burda cok ovulmustu. Ben 6 ay arayla 2 kez baktirdim. Gercekten cok kendini begenmis biri. Her 2 seferinde de gelecege dair cok ayrintili seyler soyledi. Oyle guzel anlatiyo ki olucagina inandiriyo. 2 fali da bana hicbir sekilde cikmadi. Bakarken ve sorulari alirken de cok ukala oldugunu dusunuyorum. 100 lira icin bu kadar kapris cekmeye deger mi bilemiyorum.
Hiç baktırmadım ama değmeyeceğini düşünüyorum, özel güçleri olduğunu da hiiç sanmıyorum, iskambil konusunda da sadece kendini iyi geliştirmiş sıradan biridir diye tahmin ediyorum, zaten fal dışında da başka işler yapıyormuş, entellektüel bir bayan sanırım, onu bırakalım işlerini yapsın

Murat iyimiydi arkadaşlar, ben bir kez baktırdım, söylediği şeyin olması imkansız gibi...olumlu konuştuğu konunun olması %99 olumsuz olacak bir konu, o yüzden bana pembeci gelmişti
Bana ilk falinda olumsuz konustu. Aglayarak cikmistim. Ve soyledigi olumsuz sey soyledigi gibi oldu. Olma ihtimali pek yoktu hatta. Onun disinda soyledigi seyler cok pembeydi evet. Bana da biraz imkansiz geldi. Anahtar falan demisti.
Ben olumsuz sey varsa onlar icin gitmek istiyorum murat'a.
Hangi falci pembeci degil? Onu da bilmiyorum artik

Beylikdüzü Serpil yazınca bu başlık çıktı da... Acaba kolon hastanesinin orada site içinde evler var orada bir yerde mi kendisi?

Bugün fal baktırasım geldi bakayım bakırköyde kimler türemiş derken konuyu açtım ve şok geçirdim. Eski mesajlarıma açıp bakarsanız istanbulda iyi denen gitmediğim falcı kalmadı diyebilirim kimlere ne paralar döktüm bugüne dek. O yüzden hangi falcı iyi kim sallıyo net anlarım.
Ergin hakkında yazılanlara şok geçirdim çünkü daha geçen hafta gittim ve o kadar nokta atışları yaptı ki ben ilk defa şoktan bi falcı karşısında ağladım. Özel hayatımı dökmeyeceğim burda tabii ama en basitinden en büyük korkumu söyledi. "annenin kaderini yaşamayacaksın" dedi. Yapmayın yani bunu kaç kişiye sallayabilir bu ve bunun gibi daha bi çok şey.
Örneğin bana hiç barışacaksınız demedi sadece msj atacak dedi. Evleneceğimi vs söyledi ki ortak iş falan asla demedi.
Ordan bağımsız çok güvendiğim bi falcıyla aynı şeyleri dedi. Ben inanılmaz memnunum tabii gelecek bilinmez ama nokta atışı çok fazlaydı.
Umay için de zamanında aynı şeyler söylendi şimdi herkes fellik fellik umayı arıyor. Çok samimi söylüyorum ergin ve umay aynı derece falcılar. Umay bana ne derse hep gerçekleşti. Ergini de göreceğiz ama bakın o kadar çıkan falı varken bu forumda böyle ekmeğiyle oynamanız yanlış.
Hepimiz yıllarca falcılara gidiyoruz karşımızdakiler insan tabii ara ara sallladığı şeyler olabilir günde kaç fal bakıyolar enerji bitiyor bi yerden sonra. Bu ufak detayları hoşgörmek lazım estetik olucaksın diyebilir o çıksın ya da çıkmasın ne önemi var?

Ayrıca Laf cafe her zaman müşterilerine çok sıcak süper ilgili olmuştur. Adam gel paranı al ya da bedava fal baktır diyor git bunu söyle bakalım başka bir mekAN sahibine seni sopayla kovalar. Ümit bey olsun Orhan bey olsun her zaman müşteri yanlısıdırlar şimdi kalkıp adamlar dolandırıcı gibi burda tanıtıyorsunuz. Ayıp yani Ergine de ayıp cafe lafa da ayıp.
Şimdi linç yiyeceğim eminim ama haksızlık karşısında susamam ergin kesinlikle iyi bir falcıdır.

X